جورج پل ‘آگاهانه از سوء استفاده جنسی از کودکان توسط کشیشان در 1970s: رویال کمیسیون

این کمیسیون همچنین نشان است که بود “محتمل” کاردینال پل شده بود و اطلاع از سوء استفاده توسط ارشد کلیسای آمار و ارقام.

در طول زمان خود را به عنوان یک کشیش در بالارات, کاردینال پل آگاه بود همکار کشیش جرالد Ridsdale در نظر گرفتن پسران در اردوگاه های شبانه.

“به احتمال زیاد دلیل این که کاردینال پل اذعان شد و این احتمال که اگر کشیش یک در یک با یک کودک پس از آن می تواند آنها سوء استفاده جنسی از یک کودک و یا حداقل ایجاد شایعات بی اساس در مورد یک چنین چشم انداز” این کمیسیون گفت.

“در این زمان سوء استفاده جنسی از کودکان در رادار خود را … ما نیز راضی است که توسط 1973 کاردینال پل بود نه تنها آگاهانه از کودک سوء استفاده جنسی توسط روحانیون اما که او نیز تا به حال در نظر گرفته اقدامات اجتناب از موقعیت های که ممکن است تحریک شایعات در مورد آن.”

بدنام کودک آزار جرالد Ridsdale است اعتراف به آزار جنسی 65 فرزندان – دختران و پسران – در سراسر ویکتوریا در 1960s 70s و 80s اما اعتقاد بر این است که تعداد واقعی از قربانیان خود را می تواند در صدها. Ridsdale است در ویکتوریا زندان شده محکوم پنج بار از سال 1993.

چه پدر پل دانست و در مورد Ridsdale گرفتن پسران در سفر در سال 1973

[جرالد] Ridsdale منصوب شد دستیار کشیش در بالارات شرق در سال 1972 است. در ژانویه سال 1973 پدر پل منصوب شد دستیار کشیش در بالارات شرق. او در زندگی بالار شرق شرعی با Ridsdale نه یا 10 ماه در سال است. در حالی که در بالارات شرق پدر پل شنیده ام که Ridsdale گرفته شده بود گروه از پسران دور در اردوگاه از جمله سفر شبانه. کاردینال پل پذیرفته شده است که به دلیل Monsignor روز رسوایی سوء استفاده جنسی از کودکان حداقل در رادار خود را. در مقاله او نیز آن را پذیرفته روشن بود که لحظه ای فکر کردم’ داده شد به موضوع Ridsdale گرفتن پسران دور در سفرهای کمپینگ. ما راضی هستند که در سال 1973 پدر پل تبدیل شده ذهن خود را برای احتیاط از Ridsdale گرفتن پسران در اردوگاه های شبانه. به احتمال زیاد دلیل این که کاردینال پل اذعان شد و این احتمال که اگر کشیش یک در یک با یک کودک پس از آن می تواند آنها سوء استفاده جنسی از یک کودک و یا حداقل ایجاد شایعات بی اساس در مورد یک چنین چشم انداز. در این زمان سوء استفاده جنسی از کودکان در رادار خود را در رابطه با نه تنها Monsignor روز بلکه Ridsdale. ما نیز راضی است که توسط 1973 کاردینال پل بود نه تنها آگاهانه از کودک سوء استفاده جنسی توسط روحانیون اما که او نیز تا به حال در نظر گرفته اقدامات اجتناب از موقعیت های که ممکن است تحریک شایعات در مورد آن.

ویکتوریا دادستان کل جیل هنسی به او نوشت فدرال همتای مسیحی پورتر در هفته گذشته با اصرار او را به انتشار یافته گفته بودند هیچ موانع قانونی برای ساخت آنها ،

در روز سه شنبه, Mr Porter تایید کرد و او آخر مشاوره حقوقی به انتشار unredacted سند است.

کمیسیون سلطنتی دو گزارش به رهبر کاتولیک های جهان در واکنش به شکایت و اتهامات در قلمرو مذهبی اسقف اعظم ملبورن و ویکتوریا بالار اسقف نشین شد منتشر شده در دسامبر 2017. هر دو بخش redacted.

سابق واتیکان خزانه دار و ملبورن و سیدنی اسقف اعظم آزاد شد از Barwon زندان در 7 آوریل پس از بالا دادگاه به اتفاق آرا به لغو محکومیت او.

در مصاحبه ماه گذشته او گفت که او خواهد بود “بسیار شگفت زده” اگر کمیسیون سلطنتی گزارش یافت او تحت پوشش اقدامات درنده کشیش.

در حال بارگذاری

کاردینال پل به شواهد و مدارک به کمیسیون سلطنتی دو بار: هنگامی که از سیدنی در سال 2014 و برای بار دوم از رم در سال 2016.

او گفت: کمیسیون سلطنتی در سال 2016 که او فریب خورده در مورد کشیش کودک آزار در “جهان از جنایات و پوشش یو پی اس” و نمی دانم در مورد سوء استفاده.

کاردینال پل بود بالار کشیش از سال 1973 تا 1984 سرپرستي اسقف مدارس و در زمان بازیگری به عنوان یک مشاور به اسقف.

او همچنین به عنوان یکی از اسقف اعظم ملبورن مشاوران در حالی که یک اسقف کمکی بین سالهای 1987 و 1996.

بیشتر به آمده است.

اگر شما و یا هر کسی که شما می دانید نیاز به پشتیبانیشما می توانید با ملی تجاوز جنسی داخلی و خشونت در خانواده خدمات مشاوره در 1800RESPECT (1800 737 732), تاسیسات 131 114 یا oberoi mall 1300 224 636.

با AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de