ژنتیکی اسرار تقریبا 2,700 سرطان پرده برداری توسط برجسته بین المللی پروژه

دانشمندان نشان داده اند که دقیق ژنتیکی از هزاران نفر از نمونه بيماران مبتلا به سرطان بازده بینش های جدید به ژن است که بسیاری از و متنوع انواع این بیماری است.

نتایج منتشر شده در یک نقطه عطفی مجموعه ای از مقالات علمی در مجله Nature تفسیر کامل توالی DNA یا سرطان ژنوم از 2,658 نمونه بيماران مبتلا به سرطان. این بیشتر خواهد شد و درک ما را از مهم “راننده” جهش است که زیر بنای توسعه سرطان و ارائه به عنوان اهداف بالقوه برای درمان مانند شیمی درمانی.

این کار از برخی از 700 دانشمندان در سراسر جهان به عنوان بخشی از یک پروژه بین المللی به نام Pan-سرطان تجزیه و تحلیل از کل ژنوم.


ادامه مطلب: چرا علل سرطان بیش از فقط تصادفی ‘بد شانسی’


مشخصه از یک سلول سرطانی است که آن را غیر قابل تنظیم رشد. مکانیسم است که اجازه می دهد این سلول ها برای فرار عادی رشد سلولی مقررات شامل مقدمه ای از جهش به سرطان سلول های DNA است. مجموعه ای از جهش های موجود در یک خاص ژنوم سرطان است بنابراین به عنوان شناخته شده است که سرطان را “جهش امضای”.

هر پیشرفت در ظرفیت ما به دقت و به طور کامل توالی کل ژنوم سرطان و برای تجزیه و تحلیل توالی داده شده است فعال تر در عمق تجزیه و تحلیل این جهش امضا. هر گام رو به جلو نشان داده است بیشتر تنوع در جهش فرآیندهای است که زمینه ساز توسعه و پیشرفت سرطان است.

متنوع جهش

آن است که هفت سال از قبلی عطفی در پیشرفت در این زمینه است. در سال 2013 محققان در گزارش های ژنتیکی از 7,042 سرطان از 30 نوع مختلف و شناسایی 20 متمایز mutational امضا.


ادامه مطلب: سرطان ‘امضا’ امید برای درمان و پیشگیری


امروز گزارش شامل کمتر سرطان, اما یک افزایش در تعداد از انواع سرطان به 38. اما این آخرین پیشرفت است که واقعا در مورد اعداد.

واقعی گام رو به جلو در درک ما از تنوع جهش DNA و جهش امضا در ژنوم سرطان. این در درجه اول ناشی از روش های بهبود یافته برای تجزیه و تحلیل توالی DNA اطلاعات در مقایسه با دولت از هنر در سال 2013.

به عنوان یک نتیجه مهم توالی DNA تغییرات است که می تواند تشخیص داده نمی شود در کار قبلی در حال حاضر شرح داده شده است. هر یک نقش مهم جزئیات جدید در مورد هر یک از سرطان ژنوم.

تا زمانی که به تازگی به سرطان و جهش DNA تجزیه و تحلیل شده است با تمرکز بر تغییرات کوچک در “برنامه نویسی مناطق” DNA – تقریبا 1% از DNA است که برای ساخت پروتئین است. جدید تجزیه و تحلیل گزارش امروز باید شناسایی غیر برنامه نویسی درایور, جهش – برخی از آنها بزرگ و جهش ساختاری است که می تواند به عنوان بزرگ به عنوان کل کروموزوم.

این قابلیت های تحلیلی باید فعال باشد شناسایی 97 جهش امضا پنج برابر بیشتر از آنچه قبلا شناخته شده است. بهبود جزئیات افزایش درک ما از تنوع ژنوم سرطان. آن را نیز فراهم می کند مهم اطلاعات جدید در مورد سفارش است که در آن این جهش تجمع در توسعه سرطان.

خوب وجود دارد شواهد نشان می دهد که بیشتر در کار است که هنوز هم مورد نیاز برای توصیف طیف کاملی از سرطان جهش DNA. پیش بینی آن است که همه سرطان ها خواهد شد که حداقل یکی و شاید به عنوان بسیاری از پنج راننده جهش DNA. با وجود این آرایه وسیعی از تحلیلی روش های شرح داده شده در این گزارش جدید محققان هنوز قادر به شناسایی هر راننده جهش در 5 درصد از سرطان ها در مطالعه خود.

این تحقیقات همچنین نشان داده است که مشابه جهش امضا در حال حاضر در سرطان است که بوجود می آیند در بافت های مختلف. این مفاهیم برای درمان سرطان است. برای مثال مواد مخدر با موفقیت مورد استفاده برای درمان سرطان پستان ممکن است به عنوان موثر برای درمان سرطان لوزالمعده اگر دو سرطان به اشتراک گذاری همان جهش امضا.


ادامه مطلب: پزشکی شخصی: چگونه علم است که با استفاده از ژنتیک بیماری به داروهای بهتر


این داده ها را تا حد زیادی پیشرفت توانایی ما برای شناسایی سرطان با یکسان یا مشابه ریشه های خود را از طریق جهش امضا. آن را عظیم مفاهیم برای تنوع فعلی مجموعه ای از داروهای موجود برای ژن هدف درمان سرطان است.

اما شاید بیشتر به طور قابل توجهی آن را نیز ارائه می دهد فرصت برای گسترش استراتژی ما برای پیشگیری از سرطان قبل از آن شروع می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net