جنسيت و تنوع در علم رسانه هنوز راه طولانی برای رفتن. در اینجا 5 مرحله برنامه ریزی برای حرکت آن در طول

عمومی نمایندگی از علم در رسانه ها هنوز هم در تلاش برای انعکاس واقعی تنوع از کسانی که در علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات (STEM). با توجه به زنان در رهبری استرالیا 2019 زنان برای رسانه ها گزارش زنان به نقل از منابع فقط در 33 درصد از علم اخبار.

این رقم بر اساس 19 مقالات جمع آوری شده در داخل بسیار گسترده تر مطالعه که علم اخبار نمی شد تمرکز. واقعا درک تنوع بنیادی نمایندگی در رسانه های ما نیاز به یک بزرگتر نمونه.

برخی از استادان و دانشجويان جمع آوری کردم یک نمونه نماینده از 655 مقالات منتشر شده در استرالیا در جریان اصلی علم و رسانه های خبری در طول سال 2018 است. در مورد رسانه های بین المللی شرکت با استرالیا حضور ما در مقالات نوشته شده در استرالیا, نسخه, که برخی از آنها به صورت محلی تولید و برخی از چاپ از خارج از کشور.


ادامه مطلب: که در آن زنان هستند دانشمندان و فن آوری تجارت و مهندسین ما در فیلم ؟


ما اندکی از جنس روزنامه نگار به نقل از منابع به طور مستقیم یا غیر مستقیم, عکاس و عکس موضوع در این مقالات است. اگر هر جنسیتی نمی شد به صراحت اعلام کرد با استفاده از یک به آسانی جنسیتی-شناسایی نام و نام خانوادگی (مانند جین و یا Abdul) و یا صریح و روشن ضمیر شخصی ما طبقه بندی جنسیتی به عنوان “ناشناس”.

ما نتایج اولیه نشان می دهد که در 468 بنیادی-اخبار مربوط به مقالات است که استفاده مستقیم جنسیتی شناسایی به نقل از زنان و مردان شد به نقل از منابع در 28 درصد (133). مقالات منحصرا به نقل مردان شامل 52% (241) از مقالات مورد بررسی قرار می دهیم. تنها 20% (94) از مقالات منحصرا به نقل از زنان است.

البته شیطان در جزئیات و هنگامی که شما شروع به نگاه در تعدادی از افراد در نقل داستان تفاوت وسرد است.

جنسیتی از روزنامه نگاران منابع عکاسان و عکس افراد از یک نمونه از 655 مقالات از 18 رسانه ها. Merryn McKinnon, نویسنده ارائه شده

یکی از فاحش به عنوان مثال یک روز تعطیل “لیست خواندن” از علم, مجله کیهان که شامل نه کتاب های نوشته شده و یا معرفی شده توسط مردان نوشته شده توسط پنج مرد.

اگر ما فقط در پنج بنیادی ارائه دهندگان اخبار در نمونه ما نتایج مخلوط می شوند. ما نمونه نشان می دهد که مکالمه ABC و ایمیل های روزانه باید مساوی یا تعداد بیشتری از زنان نوشتن در مورد موضوعات بنیادی در مقایسه با مردان است. اما اگر چه برخی از این رسانه ها نیز به داشتن برابری جنسیتی در کارشناس منابع غالب صداها هنوز هم به طور کلی نر.

مقایسه جنسیتی از علم نویسندگان و به طور مستقیم نقل قول شده کارشناس منابع در پنج بنیادی ارائه دهندگان اخبار در نمونه ما. Merryn مک کینون

یک مرد جهان است ؟

اگر “ما نمی توانیم آنچه که ما می توانید ببینید” سپس آن را حیاتی است که زن و دانشمندان علوم نویسندگان برجسته در رسانه ها چشم انداز است. اما متاسفانه نتایج ما نشان می دهد که این چشم انداز است که هنوز هم تحت سلطه مردان است.

دلایل بسیاری وجود دارد برای این است. اما اجازه دهید روشن شود: مقابله با این مشکل این است که کار فقط برای زنان یا فقط برای رسانه ها. این یک سیستمیک ساختاری و مشکل اجتماعی و هر کس یک بخش برای بازی در فرموله کردن راه حل.

این یکی از بحث های بسیاری برگزار می شود در این ماه Catalysing برابری جنسیتی کنفرانس برگزار شد در آدلاید استرالیا در آکادمی علوم و شامل نمایندگانی از آموزش عالی تحقیقات, دولت, رسانه ها و بخش خصوصی است.

ساختمان در نسخه سال گذشته از Decadal طرح برای زنان در بنیادی این کنفرانس با هدف توسعه ملموس راه به سوی برابری جنسیتی.

البته برابری جنسیتی است که فقط یک قسمت از کلی مشکل. وجود دارد بسیاری از گروه ها در سراسر جامعه است که به طور مشابه باید عادلانه نمایندگی و شمول است. هیچ کس نباید به حاشیه رانده و یا محروم که به دلیل سن و نژاد و فرهنگ و دین ناتوانی گرایش جنسی و یا وضعیت اجتماعی و اقتصادی.


ادامه مطلب: ‘مرگ a thousand cuts’: زنان از رنگ در علم صورت ماهرانه خصمانه محیط کار


پس چگونه ما بهبود بنیادی رسانه ها تنوع?

بر اساس بسیاری از مکالمات با حرفه ای های بنیادی در ارتباطات کارگاه های آموزشی من اجرا در طول سال ها من را توسعه داده اند که ساده فرآیند پنج مرحله ای با حفظی “شروع”. هدف آن است که در هر کسی در یک بنیادی یا مسلما هر سازمان که مایل به افزایش تنوع از خود نمایندگی.

در اینجا چگونه شما شروع:

  • پشتیبانی. صحبت کردن علنی در مورد کار خود را باید به عنوان حیاتی و با ارزش از تمام سطوح در یک سازمان است. گوش دادن به نگرانی ها از کسانی که ممکن است تهدید چشم انداز از صحبت کردن با رسانه ها و کمک به کاهش آن. اگر شما در حال تجربه رسانه های کمک کننده دعوت کمتر از همکاران با تجربه به سایه شما در یک مصاحبه و یا استودیو. آنلاین چرخش می تواند تهدید آمیز بنابراین فعال در هشدار به رسانه های نامناسب نظرات به مقالات و یا رسانه های اجتماعی خوردها. استاندارد راه رفتن شما گذشته است استاندارد شما قبول. نگه داشتن آن درجه یک.

  • قطار. تعداد کمی از مردم دنیا با توانایی به نوبه خود پیچیده و متنوع یافته های تحقیقاتی به یک مختصر و مفید seven-دوم soundbite. اما جامد رسانه های آموزشی می تواند به محققان مهارت و درک لازم برای برقراری ارتباط موثر با رسانه ها. این شامل یادگیری چگونه رسانه ها کار می کند و متوجه باشند که مهلت تمایل به بسیار کوتاه در یک اتاق خبر از آزمایشگاه علوم!

  • مدافع. اکثر تحقیقات رشته باید یک تعداد انگشت شماری از بالا-آگهی های که معمولا در شانه ها شنود گذاشته به انجام مصاحبه های رسانه ای و یا عمومی شد. اما زمانی که همان شانه ها شنود گذاشته باشند ما چگونه کشف استعداد های جدید? یک راه این است که برای کسانی که در حال حاضر باید یک پروفایل برای استفاده از آن بالا بردن دیگران بیش از حد. معرفی یک کمتر از همکاران با تجربه – به خصوص یکی از زیر-نمایندگی گروه – به صحبت یا مصاحبه به جای, و سپس حمایت از آنها از طریق آن.

  • تقویت. رسانه های عمومی و توسعه می تواند زمان را به دور از “کار واقعی” آموزش پژوهش و برنامه گرانت. اما در نتیجه پوشش منافع سازمان است. سازمان باید ببینید نامزدی عمومی به عنوان جدایی ناپذیر کار نمی حواس پرتی و آن را در ارزیابی عملکرد شغلی و توسعه حرفه ای.

  • آهنگ. سازمان باید نظارت خود را پوشش رسانه ای به درک که خود “چهره” هستند. آنها باید بپرسید که چگونه متنوع این چهره ها هستند و از آن جایی که منابع ممکن است بهترین مستقر می شود برای بهبود تصویر.


ادامه مطلب: زنان در بنیادی نیاز به حمایت شما – و استرالیا نیازهای زنان در بنیادی


در مقابل به مری پاپینز مشاوره وجود دارد بدون نیاز به شروع از ابتدا. شاید ردیابی و یا تقویت محسوس است اولین گام برای سازمان شما. و یا اگر شما یک محقق که در حال حاضر یک رسانه قابل توجه مشخصات شما ممکن است شروع به فکر کردن از برخی از همکاران برای آنها شما می توانید مدافع.

صرف نظر از جایی که ما شروع عدل و انصاف در همه اشکال آن – نیاز همه برای شروع بشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de