Gen X مالکان در بیرونی ملبورن و منطقه ای در حومه ضربه محکم و ناگهانی بالا ترین تخفیف خورشیدی

حدود 41 درصد از برنامه های کاربردی برای خورشیدی طرح شده اند از خانه های روستایی و منطقه ای ویکتوریا.

در حال بارگذاری

اما خانه های خورشیدی تخفیف طرح که وعده داده شده برای نصب پانل های انرژی در 650,000 خانه شده است خدشه دار جنجال پس از آن آغاز شد و در سال 2018 است.

تقاضای زیادی دیدم دولت در توقف این برنامه در اوایل سال 2019 قبل از شروع مجدد آن در ماه اوت با یک ماهانه تعداد تخفیف در پوش 3300. تعداد تخفیف دست در هر ماه بود و پس از آن مطرح شده است.

خورشیدی ویکتوریا ایالات وب سایت نسخه فعلی فقط تحت 4200 تخفیف در حال حاضر بیش از سه چهارم خسته.

دو خورشیدی نصب نیز ممنوع شده است از این طرح برای طرز کار جنس بنجل و نا امن شیوه کار.

تا کنون در منطقه شهر است که باید به تصویب بسیاری پانل های خورشیدی هستند شپپرتن, Mildura
وررنمبول, Wodonga, Torquay ونگرتا, Mornington, اقیانوس, بیشه, تررلگن و لارا.

به احتمال زیاد متقاضی Gen X با آمار و ارقام نشان می دهد که تقریبا 40 درصد از متقاضیان برای دولت دولت خانه های خورشیدی تخفیف ها بین سنین 36 و 50.

حدود 18 درصد از کسانی که استفاده از پانل تخفیف برنامه سن 18-35 در حالی که 26 درصد در حال سالخورده 51-65. شانزده درصد از کسانی که به دریافت تخفیف در ویکتوریا 65 ساله یا مسن تر.

وزیر خورشیدی خانه لیلی D Ambrosio گفت: برنامه کمک به صرفه جویی در خانواده های صدها هزار دلار در لوایح انرژی خود را و “کمک به هزینه زندگی”.

“این را به بالا از تخفیف خورشیدی است باور نکردنی است – در سراسر ملبورن حومه و حق در سراسر منطقه ای ویکتوریا,” او گفت:.

جامعه مسکن سازمان در ویکتوریا داده شده است 191 سیستم های خورشیدی به عنوان بخشی از برنامه با ساکنان که سیستم های خورشیدی در پشت بام خود را برای دریافت 100 درصد از صورتحساب برق صرفه جویی ایجاد شده توسط پانل های.

Bayswater پدر Sutherson Gameshan, 39, فقط یکی از هزاران ویکتوریایی که دیده می شود یک قطره در قبوض برق پس از نصب پانل های خورشیدی.

در حال بارگذاری

فقط پس از تخفیف خورشیدی برنامه برای اولین بار اعلام شد, آن کارگر Mr Gameshan و همسرش Nibashini نقل مکان به خانه جدید خود را نصب 4KW منظومه شمسی در اکتبر 2018.

قبل از پانل های خورشیدی به او پرداخت می شود حدود 400 دلار برای برق در سراسر ماه های تابستان. پس از نصب و راه اندازی پانل های خورشیدی خود لایحه کاهش یافته و به تنها 19 دلار در سراسر مدت مشابه در سال آینده.

“ما احساس قبوض برق شد و کمی بالا, بنابراین ما واقعا می خواستم به صرفه جویی در پول را برای کمک به محیط زیست است.” او گفت:.

“پس از آنکه ما متوجه چقدر تفاوت آن ساخته شده و ما بلافاصله ذخیره پول و جایگزین قدیمی ما بخاری گاز به کارآمد تر. ما واقعا ما را تغییر مصرف انرژی است.

“در طول زمستان ما نمی صرفه جویی بیش از حد – به دلیل وجود مقدار نور خورشید – اما ما هنوز هم صرفه جویی کمی.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو