قیمت گاز در ‘سقوط آزاد’ با توجه به کروناویروس اپیدمی

تورنتو — رمان coronavirus که منجر به جرم قرنطينه در سراسر جهان و موجب ترس بیشتر شیوع بیماری نیز قرار دادن دندانه در قیمت گاز.

هزینه نفت به طور معمول “شرکت کردن” این زمان از سال با توجه به دن McTeague جمهور از کانادایی ها برای مقرون به صرفه انرژی است.

“آنها را رها نمی کند. آنها کاملا نمی در عین حال افزایش است,” او گفت: CTV News تورنتو در روز شنبه. اگر مقدار جنبش در بهار, قیمت ها به طور کلی به عنوان ارائه دهندگان ایجاد یک تعویض به “تابستان مخلوط” که گران تر هستند.

“این واقعیت که آنها کاهش یافته است تا آنجا که آنها را — از 13 سنت در یک لیتر در هفته گذشته به تنهایی — است و نه قابل توجه است و می تواند به طور مستقیم نسبت به این وحشت در بازار بیش از COVID-19” او گفت:.

COVID-19 رمان coronavirus که در چین نشات گرفته است آلوده بیش از 107,000 مردم در سراسر جهان و کشته شدن بیش از 3,600 عمدتا در چین است. بیش از 60,000 نفر بهبود یافته اند با توجه شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. شیوع بیماری های عفونی که منجر به محدودیت های مسافرتی در سراسر جهان است. در ایتالیا بیش از یک چهارم از جمعیت کشور قرار داده شده تحت جارو قرنطینه اقدامات است. در ماه ژانویه در چین در شهر ووهان قرار داده شد تحت مستند پیشرو دیگر شهرستانها در هوبئی استان به اعمال محدودیت های مسافرتی مؤثر بیش از 50 میلیون نفر است.

گسترده محدودیت کمتر معنی اتومبیل در حال کشیدن به ایستگاه های گاز است. چین دومین مصرف کننده بزرگ نفت در سطح جهان گفت: McTeague.

“هنگامی که شما در نظر بگیرید که چگونه بسیاری از عوامل هستند idled در چین… مهم نیست که چقدر شما عرضه کرده اند وجود دارد. واقعیت این است که هیچ خریداران وجود دارد,” McTeague گفت: CTV صبح زندگی در اتاوا در اواخر فوریه.

این ویروس نیست و تنها عامل بازی را به رها کردن. مصرف کنندگان می توانند با تشکر از سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) که McTeague گفت: “نمی توانید آن را با هم عمل می کنند” در مذاکرات با روسیه برای معرفی تولید کاهش است.

“به عنوان یک نتیجه وجود دارد مقدار زیادی از نفت به رفتن در اطراف” او توضیح داد که منجر به قیمت قطره. “بین coronavirus و ناتوانی اوپک برای دیدار با هدف افزایش بیشتر قیمت نفت کاهش است که یکی از دلایل اصلی که چرا نفت و بنزین و دیزل و سوخت حمل و نقل هوایی واقعا در یک سقوط آزاد.”

McTeague گفت: این احتمال وجود دارد که قیمت گاز کاهش خواهد یافت “و زیر” طیف وسیعی دیده می شود حدود یک سال و نیم پیش هنگامی که برخی از پمپ های خواندن 97-98 سنت در یک لیتر در بالاترین در حالی که دیگر آغشته به زیر 90.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de