در فوریه. 13 زنان را جشن می گیرند Galentine روز تعطیلات trumpeting شادی زن دوستی است.

تعطیلات می تواند ردیابی ریشه های خود را به 2010 قسمت از “Parks and Rec” است که در آن شخصیت اصلی لسلی Knope می گیرد که روز قبل از روز والنتاین را باید یک فرصت برای جشن گرفتن عشق افلاطونی میان زنان ایده آل با مشروبات الکلی و مواد غذایی صبحانه.

در سال های پس از این قسمت پخش داستانی تعطیلات گرفتار شده در جهان واقعی است.

اما آیا وجود یک مرد معادل?

اگر چیزی به نظر می رسد که مردان باید طلب ، به عنوان یک جامعه شناس که مطالعات جنسیتی, فرهنگ و سیاست, من می دانم که گزارش آنها احساس می کنید که به طور فزاینده ای منزوی به عنوان سن آنها و این که این جداسازی می تواند اثرات منفی بر سلامت جسمی و روانی.

اما به نظر می رسد که مجموعه ای از فشارهای فرهنگی جلوگیری از تعطیلات مانند “Malentine روز” از ساری ،

سن و انزوا

برای یک, مردان مشکل تر ساخت و نگه داشتن دوستان به عنوان سن آنها.

این می تواند با توجه به این واقعیت است که مرد دوستی اغلب فعالیت های مبتنی بر مردان اغلب پیوند در حالی که شرکت در فعالیت های اجتماعی به اشتراک گذاشته که آیا کارت های بازی و یا تماشای ورزش است. اما به مردان وارد نیروی کار در دسترس بودن آنها برای باشگاه های ورزشی و تیم ها و گروه های اجتماعی پایین بیاید. به عنوان آنها پیدا کردن خود را به طور فزاینده ای با تمرکز بر حرفه خود و خانواده های آن تقریبا از بین می رود.

مردان دیگر باید اشاره کرد که آنها می ترسند که نزدیک نر دوستی خواهد بود به عنوان “دخترانه.” به طور مشابه آشکارا اعتراف به این که شما ارزو روابط نزدیک ممکن است دیده می شود به عنوان ضعیف یا نیازمند – مخالف رواقی نر جشن در فرهنگ آمریکایی است.

هر چه دلیل مردان گزارش شده است که تعدادی از دوستان نزدیک آنها به طور چشمگیری کاهش طول سن متوسط است.

واقعا خبر بد برای مردان است که خود را در شبکه های دوستی به ندرت تقویت بعد از بچه ها از خانه خارج هستند و آنها بازنشسته شوند.

و برگشت از ثروت در مردان دوستی بعید به نظر می رسد. در واقع مردان به نظر می رسد بیشتر اجتماعی جدا شده در طول زمان. مردان گزارش داشتن دوستان کمتر در سال 2004 از آنها در سال 1985.

دوستی خارج از کانون توجه

حتی برای مردان که باید یک گروه بزرگ از دوستان مرد وجود دارد به نظر می رسد برخی موانع فرهنگی است که جلوگیری از full-throated, عمومی جشن نر میل و همراهی است.

یکی از انتظارات فرهنگی که “مردان واقعی” قرار نیست به احساسی – چیزی که با چکش به پسران از سن جوان است. بنابراین حتی زمانی که مردان باید نزدیک جنس نر, گروه, یک جشن های عمومی ممکن است دیده می شود به عنوان شنگول و متضاد واقعی مردانگی.

حتی مردانی که سعی می کنید برای شکستن قالب کلیشه های جنسیتی و یا نشان می دهد که آنها در تماس با زنانه خود طرف هنوز هم احساس تحت فشار برای نشان دادن مردانگی خود را به دیگران است. برای مثال می توان حمایتی و, مراقبت, اما هنوز هم احساس می کنم مجبور به ثابت کند که آنها نان آور برای خانواده خود را.

این به این معنا نیست که مردان روابط محکوم به کم عمق می شود. مردان اغلب ترجیح می دهند اقدامات بیش از کلمات به سیگنال است که آنها در مورد مراقبت از کسی و اجرای این – به خصوص آنهایی که مربوط به دوستی و عشق – تمایل به انجام نگرفته است. مردان ممکن است نشان می دهد دوستان شما مراقبت از آنها از طریق کمک به آنها را به حرکت مبلمان و یا نشان می دهد شرکای محبت های در حال اجرا errands و یا انجام کارهای خانه.

به عبارت دیگر راه فرم و جشن دوستی نمی قرض خود را به خوبی به boozy گروه صبحانه است که می تواند عکس و دوست داشت در رسانه های اجتماعی.

[ مانند آنچه شما به عنوان خوانده شده ؟ می خواهید بیشتر ؟ ثبت نام برای مکالمه های روزانه در خبرنامه. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو