Gaetjens انتقاد مکنزی را از دست داده و کمک های مالی, تصمیم گیری, اما دفاع از خود را پیدا کردن کمک های مالی نبود سیاسی مغرضانه

وزیر نخست وزیر اداره فیل Gaetjens این کشور “کاستی های قابل توجهی” در Bridget مکنزی تصمیم گیری در ورزش rorts امر در حالی که ترسیم استدلال خود را که او تخصیص کمک های مالی بود و نه سیاسی مغرضانه.

Gaetjens این نظرات در یک ارسال به مجلس سنا درخواست تا به بررسی این امر که هزینه مکنزی کابینه و معاون رهبری از اتباع.

دولت بوده و تحت فشار شدید برای انتشار گزارش خود را راه اندازی شده توسط اسکات موریسون بود که مورد استفاده برای تعیین مکنزی سرنوشت. Gaetjens یک بار رئیس ستاد موریسون تبرئه او از هر گونه نقض وزرا استاندارد در این ماده از تصمیم گیری او یافت اما او تا به حال نقض آنها توسط افشای عضویت تفنگ سازمان.

در حالی که گزارش محرمانه باقی خواهند ماند Gaetjens دارای مجموعه ای از یافته های خود را در جزئیات که در تقابل با دفتر حسابرسی نتیجه تخصیص کمک های مالی به حال تعصب سیاسی.

در یک بوروکراتیک سطح ورزش امر تبدیل به چیزی است که از یک سر به سر بین حسابرس کل کشور و بسیاری ارشد بوروکرات.

Gaetjens می گوید در ارائه مشاوره به موریسون بود بر اساس اطلاعات از ورزش استرالیا, مکنزی و کارکنان خود را.

او می گوید وجود دارد “برخی از کاستی های قابل توجهی” در مکنزی تصمیم گیری نقش به عنوان به خوبی به عنوان در راه ورزش استرالیا, اداره ارزیابی روند.

این افراد شامل “عدم شفافیت برای متقاضیان در سراسر عوامل دیگر در نظر گرفته شده و قطع ارتباط بین ارزیابی روند اجرای ورزشی استرالیا و ارزیابی و تصمیم گیری در دفتر وزیر”.

“این عدم شفافیت همراه با تفاوت قابل توجهی بین پروژه های توصیه شده توسط ورزش استرالیا و کسانی که مورد تایید وزیر باید با توجه به افزایش نگرانی ها در مورد بودجه تصمیم گیری,” او می گوید.

“اختلاف بین تعدادی از برنامه های کاربردی توصیه شده توسط ورزش استرالیا و لیست نهایی تایید شده های کاربردی به وضوح نشان می دهد وزیر را عهده جداگانه و غیر شفاف فرایند علاوه بر ارزیابی ورزش استرالیا”.

Gaetjens می گوید مکنزی اطلاع او مصوبات طراحی شده بودند به “عادلانه گسترش کمک های مالی با توجه به, دولت, منطقه, حزب, جریان مالی و ورزشی در علاوه بر این به معیارهای ارزیابی های ورزشی استرالیا”.

او را رد ممیزی ادعا مکنزی رویکرد بر اساس صحبت زیادی در مورد صفحه گسترده نوامبر 2018 بود که رنگ بندی با توجه به حزب و می گوید: او به او گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود که صفحه گسترده.

“این ANAO گزارش … ادعا میکند که مشاور را گسترده است شواهدی وجود دارد که ‘وزیر دفتر بود مستند این رویکرد خواهد بود که به تصویب رسید برای انتخاب موفق متقاضیان قبل از بودجه تصمیم گیری ساخته شده بودند. اما قانع کننده داده است که پشت کردن به این نتیجه که وزیر تصمیم گیری به تصویب کمک های مالی نمی شد بر اساس این مشاور را گسترده” Gaetjens می نویسد.

شواهد موجود قابل توجهی طول زمان بین صفحه گسترده و مصوبات. همچنین 30 درصد از برنامه های ذکر شده به عنوان موفق در مشاور را گسترده نیست بودجه تصویب .

“پس به شواهد و مدارک موجود به وجود مواد واگرایی بین نتایج واقعی از همه تامین مالی پروژه ها و رویکرد مشخص در مشاور را گسترده. این توافق با ANAO گزارش” که در بر داشت در بودجه منعکس سیاسی رویکرد مستند توسط مکنزی ،

Gaetjens می گوید تا به حال مکنزی فقط به دنبال ورزش استرالیا, لیست اولیه, 30 رای دهندگان را بدون کمک های مالی. در آخر شستن تنها پنج از دست رفته (بدون برنامه آمده بود از سه نفر از آنها).

“من پیدا کردن شواهدی وجود دارد که جداگانه بودجه تصویب فرایند انجام شده در دفتر وزیر بود و بی جهت تحت تاثیر قرار توسط مرجع به “حاشیه ای” یا “هدفمند” رای دهندگان. مدارک ارائه شده به من نشان داد که مشاور را گسترده توسعه داده شد توسط یک عضو از کارکنان در دفتر وزیر با استفاده از اطلاعات ارائه شده توسط ورزش استرالیا در ماه سپتامبر سال 2018 به عنوان یک کاربرگ برای حمایت از افزایش بودجه برای این برنامه.

“سناتور مکنزی توصیه من در پاسخ به سوال مستقیم است که او تا به حال هرگز دیده می شود مشاور را گسترده است و نه او و نه کارکنان خود را بر اساس ارزیابی های خود را بر روی آن.

“او رئیس ستاد نیز گفت: این بخش از نخست وزیر و کابینه که مشاور به حال قاطعانه اعلام کرد او تا به حال نشان داده نشده است گسترده به وزیر.”

رد تفتیش نتیجه گیری از تعصب به حاشیه و هدفمند صندلی Gaetjens می گوید: “180 ‘حاشیه’ و ‘هدف’ پروژه شد توصیه های ورزشی استرالیا و 229 شد و در نهایت تایید توسط وزیر به نمایندگی از 27 درصد افزایش دهد. این است که کمتر از درصد افزایش پروژه های توصیه شده (325) برای پروژه های با بودجه دولتی (451) در غیر حاشیه ای و یا غیر هدفمند صندلی بود که 39 درصد است.”

“شواهدی که من بررسی کرده اند پشتیبانی نمی کند این پیشنهاد که ملاحظات سیاسی بودند اولیه عامل تعیین کننده در وزیر تصمیم گیری برای تصویب کمک های مالی”. بنابراین او نتیجه گرفت او را نقض نکرده است, این بخش از وزرا استاندارد نیاز به انصاف Gaetjens می نویسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de