خز مگس به عنوان COVID-19 shutdown بازدید Collingwood, کودکان, مزرعه

“آنها یکی از drawcards برای عموم. اگر ما کمتر حیوانات چه Collingwood, کودکان, مزرعه مانند نگاه?” او گفت:. “من فکر می کنم ما قادر خواهید بود برای بازگشایی هنگامی که محدودیت های بلند. آن را بیشتر در چه ظرفیت – ما می رویم به همان محل ما قبل از؟”

یک کمپین جدید به نام حرکت جشن ارائه شده است برخی از مقدار مورد نیاز, درآمد, آوردن, کودکان, مزرعه همراه با چند تن دیگر شرکت های اجتماعی به خوراک مردم آسیب پذیر است.

Shawn Augustin feeds Daphne the cow at Collingwood Children's Farm.

شاون آگوستین تغذیه دافنه گاو در Collingwood, کودکان, مزرعه.اعتبار:Jason جنوبی

ده ها هزار دانه از جمله تربچه و هویج و سبزی کاشته شده اند که برداشت خواهد شد برای استفاده در وعده های غذایی پخته شده در شهرستان درونی جامعه آشپزخانه.

بیش از 20 ، 000 وعده های غذایی تحویل داده شده اند از طریق این برنامه آغاز شده است که شش هفته پیش و در حال تامین مالی از طریق کمک های مالی و crowdfunding.

سازمان های درگیر شامل سرس the Asylum Seeker Resource Centre و STREAT یک کافه و کسب و کار مهمان نوازی است که در استخدام حاشیه رانده جوانان است.

A new campaign called Moving Feast is offering some much-needed revenue, bringing the children's farm together with several other social enterprises to feed vulnerable people.

یک کمپین جدید به نام حرکت جشن ارائه شده است برخی از مقدار مورد نیاز, درآمد, آوردن, کودکان, مزرعه همراه با چند تن دیگر شرکت های اجتماعی به خوراک مردم آسیب پذیر است.اعتبار:Jason جنوبی

“همه از این مکان ها را مجبور به بستن درهای خود را به دلیل مدل کسب و کار خود با تکیه بر مردم از آمدن به آنها گفت:” ربکا اسکات مدیر عامل و بنیانگذاران STREAT.

تاثیر بر باغ وحش ها احساس شده است و به طور گسترده ای در ویکتوریا با ملبورن باغ وحش, Werribee باز محدوده باغ وحش و هیلسویلل پناهگاه های در $14 میلیون مالی تاسیسات از دولت.

مقدار کمی از بودجه دولت است که می رود به Collingwood, کودکان, مزرعه است و مشروط به ارائه برنامه های آموزش و پرورش در اوایل.

در حال بارگذاری

“که در هوا بسته به زمانی که ما می توانستیم که در برنامه” گفت: Ms Hickey.

و همچنین به عنوان حرکت جشن مزرعه است که با تکیه بر کمک های مالی از مردم برای دریافت از طریق این بیماری همه گیر.

همچنین فروش تولید رشد کرده در سایت. درآمد تولید شده است “بسیار کوچک در مقایسه با آنچه ما نیاز داریم”.

با تعدادی از حیوانات با کاهش حدود یک سوم Ms Hickey گفت: وجود دارد یک فرصت برای بازسازی paddocks و گسترش بازار باغ.

“ما قصد داریم به آنها را زمانی که ما می توانیم به,” او گفت:.

“ما می خواهیم به بازگشایی بزرگتر و قوی تر است, اما ما در حال تلاش برای کار کردن آنچه که به نظر می رسد. ما در حال رفتن به نیاز به حمایت جامعه.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de