تشییع جنازه مادر و سه دختر, کشته در برامپتون, Ont. سقوط

تورنتو — یک مادر و سه دختر جوان که کشته شدند در تکان دهنده برخورد در برامپتون, Ont در هفته گذشته بودند به یاد پنج شنبه به عنوان چهار “فراتر از زیبا زندگی” را به عنوان آنها گذاشته و به استراحت در یک مراسم تشییع جنازه خدمات.

Karolina Ciasullo, 37 و دخترش – کلارا, 6, Lilianna 4 و میلا, 1 – درگذشت در تاریخ 18 ژوئن پس از وسیله نقلیه آنها در سفر بودند در زده شد و توسط وسیله نقلیه دیگری که از آن ساخته شده راه خود را از طریق تقاطع Torbram جاده ها و حومه شهر رانندگی کنید.

Ciasullo family

عزاداران sobbed خارج از سنت یوجین د Mazenod کلیسای کاتولیک در برامپتون پنج شنبه به عنوان چهار سفید خاتم انجام شد به کلیسا.

ارائه یک مداحی کودکان, عمه ، خاله, کانی Ciasullo گفت: ممکن است وجود دارد هیچ کلمه ای برای توصیف خانواده را در غم و اندوه اما “وجود دارد, کلمات, کلمات که توصیف شادی آنها به ارمغان آورد به زندگی ما و مکان هایی در دل ما آنها را نیز نگه دارید.”

به یاد او برادرزاده خود را از طریق لبخند و بوسه تصاویر, او گفت:, Karolina و دختران او “بودند مانند آهن ربا به یکدیگر است.”

“عشق در زندگی مایکل و Karolina خانه,” او گفت:.

او در توضیح Karolina به عنوان برادر او را “سنگ و ستاره شمال.”

funeral

تماس او را “یکی از قوی ترین مردم من می دانم که او گفت:” حافظه از همسر و فرزندان خود را خواهد بود که منبع قدرت خود را به عنوان او را از حرکت رو به جلو است.

“در حالی که ما هرگز نمی دانیم که چرا این فراتر از زیبا زندگی می کند گرفته شد از ما تا به زودی ما می دانیم که آنها هرگز از دل و ذهن ما و دعاهای ما,” او گفت:.

پوشیدن عینک آفتابی تیره, مایکل Ciasullo استقبال چند دیگر عزاداران در خارج از کلیسا اما گفت: هیچ چیز publicly. او با سر خود را متمایل به عنوان خواهر خود را تحویل داده مداحی برای همسر و سه دختر.

بررسی وحشتناک برخورد همچنان ادامه دارد.

برامپتون شهردار پاتریک براون قبلا گفت که راننده که زده Ciasullo و دخترش گزارش شده به پلیس استان انتاریو برای “نامنظم و بی پروا” رانندگی کمتر از 30 دقیقه قبل از برخورد.

او همچنین گفت که به او گفته شد توسط پلیس است که فرد در پشت چرخ “تا به حال چندین تخلفات رانندگی” بود و ممنوع گواهینامه به عنوان یک نتیجه.

پلیس باید به اطلاعات تایید نشده در این نقطه است.

Funeral

در یک شب زنده داری برگزار می شود در طول تعطیلات آخر هفته, Karolina Ciasullo نیز به عنوان یک مورد علاقه و محبت مادر است.

“من خواهر من بود جهان” Ciasullo خواهر گفت و اشک می ریخت.” ما تا به حال یک پیوند است که من حتی نمی تواند شروع به توصیف برای هر کسی است. من سنگ است.”

حضور در خدمت پنج شنبه بود و محدود به مهمانان دعوت شده تنها به دلیل COVID-19 محدودیت. صوتی از سرویس پخش شد سخنرانان در خارج از کلیسا و دوربین livestreamed این سرویس به جای کسانی که نمی تواند در داخل با توجه به فاصله فیزیکی قوانین محدود کننده ظرفیت به 30 درصد در خانه از عبادت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید