نا امید مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر نامگذاری coronavirus ‘تزار’

اما یک مخلوط عمومی پیام آمده چهارشنبه از کاخ سفید به عنوان سخنگوی انکار کرد که تهمت بود به دنبال استخدام یک کاخ سفید coronavirus هماهنگ کننده گفت: رئیس جمهور بود “خوشحال” با این کار است که بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر انجام شد و به عنوان رئیس کارگروه نظارت بر پاسخ.

هنوز دولت شده است مبارزه با تنبل واکنش حتی اگر تهمت بوده است و تمایلی به تسلیم شدن به آنچه که به نظر او یک “جنجال آفرینی” نظر در مورد ویروس های رسمی دولت گفت. آذر شهادت قبل از یک خانه فرعی تایید کرد بعد از ظهر چهارشنبه یک مورد جدید در ایالات متحده آوردن مجموع به 60 که آلوده شده اند اینجا. آذر گفت که مقامات بهداشت هنوز بدانند چگونه فرد جدید آلوده شد.

رئیس جمهور نامیده می شود یک کنفرانس خبری به مدت 6 ساعت به بحث در مورد این ویروس و علنا ستایش دولت خود پاسخ. صبح روز چهارشنبه او را محکوم کرد, اخبار رسانه گفت: خبرنگاران شد ساخت کوروناویروس “به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است.” تناقض برخی از کارشناسان دولت که coronavirus تهدید به عنوان تنها آغاز, او هنوز هم متقاعد شده است که مانند آنفولانزا جدید coronavirus را پراکنده با گرمتر بیشتر در آب و هوای مرطوب.

امکان این ویروس در ایالات متحده می آید به عنوان دولت هایش با کاهش و پرسنل حرکت می کند که منتقدان می گویند باید تضعیف سیستم برای برخورد با چنین بهداشت بحران. کاخ سفید در سال 2018 حذف اختصاص داده شده و موقعیت در شورای عالی امنیت ملی به هماهنگی همه گیر پاسخ همان سال که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور چشمگیری محدود آن اپیدمیولوژیک کار از 49 کشور به 10.

در ماه نوامبر یک نیروی کار در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی که شامل پنج کنونی و سابق جمهوری خواه سناتور و عضو مجلس نمایندگان هشدار داد که “ایالات متحده همچنان محزون می خوانی آمادگی برای پاسخ به بهداشت جهانی تهدیدات امنیتی” و توصیه می شود بازگشت از یک هماهنگ کننده شورای امنیت ملی و recommitment بودجه و توجه به بهداشت جهانی برنامه.

به جای رئیس جمهور درخواست بودجه این ماه برای سال مالی آغاز می شود که در ماه اکتبر خواهد بریده بریده مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بودجه تقریبا 16 درصد و بهداشت و خدمات انسانی وزارت تقریبا 10 درصد. این پیشنهاد را به 3 میلیارد دلار کاهش به جهانی بهداشت برنامه شامل 53 درصد کاهش به سازمان جهانی بهداشت و 75 درصد کاهش به بهداشت پان آمریکا سازمان است.

آن کاهش یافته است به آذر به صورتی که دولت به وظیفه حاوی یک ویروس است که آلوده بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و نزدیک به 3 ، 000. در دومین روز آذر در کاپیتول هیل روز چهارشنبه در دفاع از کار خود را, گفتن قانونگذاران که او سرپرستي “مسطح بین روند من تجربه کرده ام در من 20 سال از برخورد با سلامت عمومی در شرایط اضطراری است.”

“من و رئیس جمهور اوباما صحبت کرد صبح امروز به عنوان او در بازگشت از هند و او گفت:,” من می خواهم برای ادامه بودن کاملا شفاف است. هنگامی که شما بیش از اینکه من در این شب اجازه نشستن و دعوت از مطبوعات در, ” او گفت: یک کمیته مجلس به عنوان او شهادت خود را در مورد بخش بودجه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اطمینان به نظر می رسد حداقل در بخشی با هدف آرام بازارهای جهانی است. یک روز پس از آن بدترین روز اسلاید در دو سال شاخص S&P 500 بسته 3% سه شنبه کاهش قرار داده است که شاخص های عمیق تر در قرمز برای سال 2020 است.

در چهارشنبه مودی تجزیه و تحلیل پیش بینی شده 40% شانس که این ویروس را مهار چین و رشد را به همه گیر جهانی است که فشار ایالات متحده و جهان را به رکود است. آن اقتصاددان ارشد مارک زندی گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید که او انتظار می رود این ویروس به کاهش رشد اقتصادی ایالات متحده آمریکا با 0.2 درصد در این سال — و که یک “قوی سیاه” رکود اقتصادی در حال حاضر نگاه خونتان ممکن است.

“اقتصاد در حال حاضر شکننده قبل از وقوع و آسیب پذیر به هر چیزی که نمی, چوب, اسکریپت,” او نوشت. “COVID-19 راه script.”

با اعضای کابینه دامن زد در کاپیتول هیل شنبه برجسته تیز تر سوال در مورد دولت آمادگی برای ویروس. چاد F گرگ وزیر امنیت داخلی خواسته شد در یکی دیگر از خانه شنیدن هرزه هنری Cuellar, آیا گروه او تا به حال منابع لازم و بودجه.

“در حال حاضر وجود دارد جامعه انتقال در تعدادی از کشورها در خارج از آسیا است که عمیقا در مورد” آذر گفت: قانونگذاران مجلس چهارشنبه. “ما انتظار داریم برای دیدن موارد بیشتر در اینجا.”

آذر گفت که CDC در حال حاضر خسته $105 میلیون پاسخ سریع صندوق که دولت فدرال شده بود با استفاده از آن پاسخ اولیه تلاش. او پیشنهاد کرده است تغییر 136 دلار در میلیون از دیگر برنامه های بهداشت به coronavirus برای دوباره پر کردن تلاش های دولت.

“این یک حرکت سریع روند,” او گفت:.

آذر رو دو حزبی نگرانی در مورد دولت درخواست بودجه اضافی به عنوان بالا قانونگذاران و کارکنان شروع به بحث در اورژانس هزینه های بسته بندی — بسته بندی است که انتظار می رود بسیار بزرگتر از $2.5 میلیارد درخواست کاخ سفید فرستاده شده دوشنبه شب.

قانونگذاران از هر دو طرف گفته اند که کاخ سفید درخواست به مراتب کمتر از آنچه مورد نیاز است. این شامل کمتر از 2 میلیارد دلار بودجه جدید و متکی بر انتقال وجوه موجود — از جمله $535 میلیون در نظر گرفته شده برای مقابله با گسترش ویروس ابولا است. در جلسه صبح روز سه شنبه با سناتور مقامات دولت گفت که آنها قابل درک است که این بسته نیاز به رشد با توجه به گزارش مشاور آشنا با ارز اما غیر مجاز به بحث در مورد publicly.

هرزه رزا DeLauro, رئیس خانه کمیته فرعی تخصیص بودجه که بودجه برنامه های بهداشت با انتقاد از کاخ سفید را, بودجه طرح به عنوان “غیر قابل قبول است.”

“ما می خواهیم به حمایت,” او گفت: آذر.

هرزه علامت Pocan خواسته آذر اگر او را قبول برخی از 3.8 میلیارد دلار در فدرال دفاع بودجه بود که هدایت به ساخت دیوار در مرز جنوبی.

“من اعتقاد ندارم که دولت حمایت خواهد که” آذر گفت: با خندیدن. “اما کنگره را به تصمیم گیری.”

Sen چاک شومر از نیویورک دموکراتیک رهبر اقلیت پیشنهاد پنج شنبه به افزایش رئیس اورژانس درخواست به شدت به $8.5 میلیارد دلار منابع مالی جدید.

زمانی که او اعلام کرد او coronavirus پیشنهاد صبح روز چهارشنبه شومر با اشاره به 6 میلیارد دلار از کنگره برای اختصاص یک سال 2006 آنفولانزای همه گیر و 7 میلیارد دلار آن حک شده برای آنفولانزای H1N1 در سال 2009. طرح او شامل 3 میلیارد دلار برای بهداشت عمومی اورژانس صندوق 1.5 میلیارد دلار برای CDC 1 میلیارد دلار برای تولید واکسن و 2 میلیارد دلار برای reimbursing متحده و شهرستانها برای تلاش های آنها تا کنون ساخته شده برای مانیتور کردن و آماده شدن برای موارد بالقوه ویروس.

سیاست coronavirus منتقل شده به شدت شنبه وقتی دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی واکسیناسیون فرزندتان و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت که “این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما نه بیشتر از یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد.”

او گفت که بیمارستان ها و مدارس باید شروع به آماده شدن برای شیوع و که او تا به حال حتی صحبت به خانواده خود را در مورد یک “اختلال قابل توجهی از زندگی ما است.”

در روز سه شنبه, آذر گفت: سنا پنل که لوازم پزشکی بودند به شدت مورد نیاز برای ملت اضطراری ذخایر از جمله 300 میلیون ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی به تنهایی او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای آرام کردن مردم آمریکا نیز گاهی اوقات شده است با رنگ و لعاب در یک درجه از زنگ.

“وجود دارد یک فرصت بسیار خوب شما نمی خواهید برای مردن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد شیوع بیماری در یک کنفرانس خبری در هند در روز سه شنبه.

سخنران نانسی پلوسی خواسته مورد تهمت و ادعا می کند که coronavirus تحت کنترل به خبرنگاران گفت: “من فکر نمی کنم رئیس جمهور می داند آنچه که او صحبت کردن در مورد — یک بار دیگر.”

او بعد از رد تهمت تلاش به عنوان “اواخر خیلی دیر anaemic.”

“امیدوارم ما می توانیم برای از دست دادن زمان” پلوسی گفت. “اما آن را به حرفه ای در محل, منابع, که, کافی, و با استفاده از تاکتیک ترساندن مردم در مورد آمدن به کشور ما است.”

قانونگذاران باید زنگ با بیان این که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز برای تعیین czarlike موقعیت در کاخ سفید که رئیس جمهور باراک اوباما را در سال 2014 برای رسیدگی به ویروس ابولا است. که نقش و جهانی سلامت متخصص شکاف در شورای امنیت ملی شده اند خالی برای سال.

“این است که احتمالا چیزی است که توجیه داشتن یک نفر در دولت است که می تواند کار عبور از بخش های مختلف و سازمان ها گفت:” Sen میت رامنی. “آن را حس برای یک فرد مجرد است که در شارژ از ملی ما پاسخ.”

Sen Mazie Hirono روز سه شنبه گفت او را یک جلسه با مقامات بهداشت فدرال که او مطمئن نیست که در واقع در دولت نیروی کار.

“این است که چرا ما نیاز به کسی که مانند یک coronavirus تزار که ما تا به حال در طول ابولا وضعیت,” او گفت:.

آذر در دفاع از نقش خود در مقابل یک خانه پنل صبح روز چهارشنبه گفت او هر روز با تهمت و میک Mulvaney اقدام کاخ سفید رئیس ستاد.

رونالد Klain برگزار شد که ابولا در موقعیت اوباما در کاخ سفید گفت: “یک وزیر کابینه نمی تواند اجرا شود بین یک پاسخ. آذر بزرگترین کار غیر نظامی در دولت آمریکا. او از انجام این کار در اوقات فراغت خود را؟”

در روز شنبه جلسه در وزارت بهداشت بودجه قانونگذاران سوال آذر در مورد بهداشت عمومی-مرتبط با کاهش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد کرده بود, در علاوه بر این به برنامه های خود را به صندوق coronavirus پاسخ که کاخ سفید به دنبال میلیاردها دلار از کنگره است.

نمودار به دست آمده توسط نیویورک تایمز در روز سه شنبه نشان داد که آذر بود پیشنهاد برروی آن بکشید پول از کلید برنامه سلامت به صندوق دولت پاسخ از جمله برخی که مرکزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار خود مانند اچ آی وی و ایدز بهداشت روستایی و تحقیقات سرطان.

این 2021 بهداشت و خدمات انسانی بودجه خواستار گسترده بهداشت عمومی کاهش جداگانه از کاخ سفید قصد دارد تا انتقال پول به رسیدگی coronavirus تلاش. ده ها میلیون دلار می آمد از اداره بهداشت عمومی آمادگی و پاسخ و بیمارستان آن آمادگی برنامه کمک می کند که بیمارستان رسیدگی موج از بیماران در طول شیوع بیماری.

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im