خط مقدم کادر پزشکی مرگ و میر رشد برجسته ویروس خطرات

رم — حمله هوایی آژیر به صدا در سراسر چین و پرچم پرواز در نیمی از کارکنان در ادای احترام روز شنبه به قربانیان این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله بهداشت و درمان “شهدا” کسانی که فوت کرده اند مبارزه برای نجات دیگران.

با کمترین تعداد از عفونت در اروپا و بیمارستان ها غرق اسپانیا و ایتالیا در تلاش برای محافظت از کارکنان پزشکی در خط مقدم از وقوع در حالی که 17 پزشکان در مصر اصلی سرطان در بیمارستان آزمایش مثبت برای ویروس.

به عنوان تعدادی از عفونت ها رشد کرده و به بیش از 1.1 میلیون نفر در سراسر جهان از مراقبت های بهداشتی و سیستم های در حال زور زدن در زیر موجی از بیماران و کمبود تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی به عنوان به خوبی به عنوان محافظ و ماسک و دستکش و افزایش دادن به نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض از پرسنل بیمارستان.

ایتالیا و اسپانیا با ترکیب میر بیش از 25000 و نزدیک به یک چهارم میلیون عفونت را گزارش کرده اند درصد بالایی از عفونت در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی.

کارلو پالرمو سر از ایتالیا پزشکان بیمارستان’ union, مبارزه, اشک, به عنوان او به خبرنگاران گفت: در رم فیزیکی خطرات و آسیبهای روانی شیوع این بیماری باعث شده است اشاره کرد گزارش می دهد که دو نفر از پرستاران اقدام به خودکشی کرده بود.

“این یک وصف ناپذیر بیماری از استرس است. غیر قابل تحمل” او گفت:. “من می توانم درک که مرگ در چشم هر روز که در خط مقدم که کار را با کسی که شاید آلوده است و سپس چند روز بعد شما او را در بخش مراقبت های ويژه و یا می میرند.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اواخر جمعه او را به جلوگیری از صادرات N95 ماسک محافظ و دستکش های جراحی برای اطمینان از آنها در دسترس در ایالات متحده آمریکا — ارشاد همسایه کانادا نخست وزیر برای پاسخ که مرزی کمک می رود فراتر از منابع.

“من فکر می کنم از هزاران نفر از پرستاران که عبور از پل در ویندسور به کار در دیترویت سیستم پزشکی هر روز” جاستین ترودو گفت. “این چیزهایی که آمریکایی ها تکیه می کنند.”

تعداد افراد آلوده در ایالات متحده در حال حاضر بیش از یک چهارم میلیون مرگ و میر بالا رفتن گذشته 7,000. ایالت نیویورک به تنهایی حساب برای بیش از 2900 مرده افزایش بیش از 560 فقط در یک روز. بسیاری از مردگان در شهر نیویورک که در آن بیمارستان در حال غرق با بیماران.

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد رهبران آفریقایی از “قریب الوقوع خروش” در coronavirus موارد در قاره ترغیب آنها برای باز کردن دالان بشردوستانه اجازه می دهد تا تحویل به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

بیش از نیمی از آفریقا 54 کشور بسته اند و هوا و زمین و دریا مرزها برای جلوگیری از ویروس’ گسترش است تاخیر در کمک به حمل و نقل. ویروس موارد در آفریقا در حال حاضر بیش از 7,700 و سر از آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داده است برخی از کشورها را بیش از 10000 نفر تا پایان ماه آوریل است.

در فیلیپین دیابت ریچارد گوردون که سر از محلی صلیب سرخ گفت: مستند اقدامات باید به معنای میلیون ها نفر از خانواده های فقیر هستند و قادر به تامین نیازهای اساسی.

“بسیاری از مردم گرسنه هستند. آنها درخواست برای شیر آنها درخواست برای پوشک. آنها می گویند آن را به اندازه کافی سریع” گوردون گفت: تهدید به مقامات محلی دستگیر و اگر آنها سرقت از کمک دولت برای خاک-خانواده های فقیر.

یازده نظامی روسیه هواپیماهای حمل ضد عفونی کارشناسان فرود در صربستان در روز شنبه که صربی وزیر دفاع Aleksandar Vulin گفت که نشان می دهد “که ما به تنهایی نیست.”

حمل و نقل به دنبال ماه گذشته استقرار مشابه روسی coronavirus نیروی کار به ایتالیا و تحویل تجهیزات پزشکی به ایالات متحده است. مقامات روسی با عصبانیت رد ادعا می کند که کرملین به دنبال سیاسی به دست آوردن با ارائه کمک به کشورهای دیگر است.

روسیه گزارش نسبتا کمی 4,700 موارد و 43 مورد مرگ و میر و همسایه جنوبی خود گرجستان گفت: این ثبت نام خود را برای اولین بار مرگ و میر ناشی از این ویروس در میان 156 تایید موارد عفونت است.

در چین که در آن کروناویروس اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر مقامات باید با احتیاط برداشته محدودیت در میان حذف شماره از عفونت. در روز شنبه این گزارش فقط یک مورد تایید شده در کانون ووهان و 18 نفر دیگر در میان مردم ورود از خارج از کشور. وجود دارد چهار مرگ و میر به صورت رسمی در مجموع 3,326.

در سراسر کشور ادای احترام به قربانیان این دولت به طور خاص بیش از 3000 مراقبت های بهداشتی کارگران که قرارداد COVID-19 و 14 اند از این بیماری است. در میان آنها بود دکتر لی Wenliang بود که با تهدید به مجازات توسط پلیس پس از انتشار خبر شیوع اما تاکنون ذکر شده در میان ملی “شهدای.”

به عنوان شیوع در مصر و جهان عرب پرجمعیت ترین کشور این خبر که 17 مراقبت های بهداشتی کارگران آزمایش مثبت برای این ویروس در موسسه ملی سرطان مطرح ترس از آنچه که این ویروس ممکن است انجام دهد به این کشور سیستم بیمارستان.

مگی Mousa یک متخصص بیهوشی در موسسه توییتی که یکی از دوستان نزدیک او آلوده شد. او متهم به مقامات بالا از سهل انگاری برای اعمال محدودیت پس از اولین مورد شناسایی شد بیش از یک هفته پیش.

“آنها حاضر به هر گونه اقدامات برای محافظت از او و منزوی موسسه” او گفت:.

اسپانیا را به وزارت بهداشت گزارش شده 18,324 آلوده به سلامت کارگران به عنوان از شنبه به نمایندگی از 15 ٪ از تعداد کل عفونت در کشور است. برای کمک به تقویت صفوف خود را از سلامت کارگران دولتی اسپانیا گفت که آن را تا به حال استخدام 356 خارجی سلامت کارگران در اسپانیا زندگی می کنند. آن را نیز استخدام پزشکی و پرستاری به دانش آموزان کمک کند.

بعد از دیدن خطوط حمل و نقل تجاری شکستن دولت آغاز شده است پرواز در تجهیزات پزشکی از چین در نظامی هواپیماهای باری. در ضمن صنعت محلی است که تغییر به تولید ماسک و لباس محافظ و دستگاه تنفس.

به عنوان کشور خود را کامل هفته سوم در حالت اضطراری, علائم وجود دارد تعدادی از عفونت های جدید شد, کاهش, اما آنها هنوز هم با 7,026 موارد جدید گزارش یک شبه شنبه و 809 مرگ و میر.

در ایتالیا بیش از 11,000 پرسنل پزشکی آلوده شده اند-فقط کمتر از 10% رسمی کل — و برخی از 73 پزشکان فوت کرده اند با توجه به موسسه ملی بهداشت و انجمن پزشکان.

به طور قابل توجهی ندارد و تمام پزشکان شاغل در بیمارستان. بسیاری از پزشکان عمومی و دندانپزشکان که معتقد بودند به معرض شده اند از طریق قطرات تنفسی.

پالرمو پزشکان اتحادیه سر گفت: یک دلیل کلیدی برای بالا سرایت رای در میان پزشکان عمومی بود که آنفولانزا مواج بود در همان زمان در اوایل سال.

“این بیماری همه گیر شد كه بر بالای نرمال دوره از آنفلوانزا که اجازه نمی دهد ما را به تمایز قائل شدن میان دو” او گفت:.

“یک بیمار با تب یا سرفه و یا نامشخص علائم را به پزشک خود که او را در خانه و یا در دفتر خود و این که در آن سرایت اتفاق افتاده است.”

در سراسر جهان تایید عفونت های گذشته افزایش یافت 1.1 میلیون نفر و مرگ و میر بیش از 60,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کارشناسان می گویند هر دو تا حد زیادی تحت-شمارش تعداد واقعی قربانیان به دلیل عدم تست موارد خفیف که از دست رفته بودند و دولت هایی که underplaying بحران است.

در همان زمان بیش از 233,000 مردم بهبود از ویروس است که باعث خفيف علائم در بسیاری از بیماران که بهبود در عرض چند هفته.

——

افزایش گزارش شده از برلین, Wilson, گزارش از بارسلونا. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de