جهانی coronavirus بحران ارائه شده در جهان رسانه ها برجسته و منحصر گزارش چالش: چگونه به پوشش پیچیده و در حال تحول همه گیر در راه است که دقیق و شفاف و به روز می کند و باعث بی زنگ. چگونه می توانید این گزارش منعکس کننده اطلاعات در دسترس و هنوز هم مفید خواهد بود به اندازه کافی برای اطلاع رسانی بسیار واقعی تصمیم گیری همه ما چهره از اینکه به ما لغو برنامه سفر یا خرید فوق العاده کاغذ توالت و یا اجازه دهید بچه های ما رفتن به مدرسه و یا پوشیدن ماسک صورت?

و اگر ما همه که حق چگونه ما می تواند مطمئن شوید که مردم می دانند که ما قابل اعتماد اطلاعات گزارش و تحلیل است که به طور قابل توجهی بیشتر قابل اعتماد تر از یک صدای جیر جیر یا یک Facebook پست یا یک doorstop نظر توسط یک سیاستمدار? چگونه می تواند به ما کمک مردم می دانند که آنچه به اعتماد و بهتر شناسایی آنچه که ممکن است اطلاعات غلط?
این است که در آن مکالمه ارائه می دهد چیزی منحصر به فرد است. ما تنها با کار علمی کارشناسان که در حال نوشتن در منطقه خود از تجربه و تخصص. ما که دسترسی به بیش از 90,000 از جهان بالا دانشگاهیان بسیاری از آنها immunologists یا اپيدميولوژيستها در خط مقدم جهانی پاسخ به COVID-19.

این دانشگاهیان هستند زوج با ویراستاران حرفه ای است که کار در تیم های جداگانه در نه کشور در سراسر جهان و نشر در چهار زبان: انگلیسی, فرانسوی, اسپانیایی و اندونزی است. همه چیز ما منتشر شده است نوشته شده توسط یک متخصص و با دقت بررسی می شود توسط یک ویرایشگر. و اگر هر گونه خطا و فراموش لغزش از طریق فرایند که ما کاملا متعهد به اصلاح آنها برجسته و بی درنگ.

این که چگونه ما اطمینان حاصل شود که حتی به عنوان ویروس گسترش می یابد ما نیست کمک به یک عفونت ثانویه از اطلاعات غلط. تا کنون این سال ما در جهانی علمی شبکه تولید کرده است ده ها تن از مقالات ارزشمند از کارشناسان برجسته رایگان برای خواندن و رایگان برای دیگر رسانه ها به نقل قول و انتشار مجدد.

در اوایل شیوع یکی از پیشرو استرالیا کارشناسان بیماری های عفونی توضیح داد که چگونه این ویروس در واقع باعث بیماری و به همین دلیل است که می تواند منجر به مرگ در برخی از افراد است. برخی از ما پیشرو دانشمندان در حال کار بر روی یک واکسن توضیح داد که چرا تولید آن را تا زمانی. و ما تا به حال یک گروه از کارشناسان توضیح دهد که چرا آن را کاغذ توالت و لوبیا یا برنج بود که انبار توسط دست پاچه خریداران.

ما منتشر شده آنقدر در COVID-19 ما تصمیم گرفتیم این بار ما به شما کمی کمک بیشتر مرور به مقالات شما بیشتر نیاز است.

این هفته ما راه اندازی کرده ایم به طور منظم به روز رسانی هفتگی از پوشش ما که نوشته خواهد شد توسط یکی از تیم جهانی بهداشت ویراستاران. اولین نوشته شده توسط UK, سلامت و پزشکی, ویرایشگر, Clint Witchalls. او فراهم می کند یک خلاصه ای از وضعیت چگونه تکامل یافته است و می گوید ساده ترین راه برای اقامت پهلو به پهلو از ما پوشش جهانی است که به نگه داشتن چشم در روزانه ما عضویت در خبرنامه که در آن ما را از ویژگی های این هفته جهانی قرار دادن یو پی اس و یا اختصاص داده شده ما COVID-19 صفحه.

لطفا به دوستان خود بگویید در مورد ما به طوری که آنها می توانید با ثبت نام بیش از حد. و در عین حال دستهای خود را به طور منظم فقط دنبال واجد شرایط مشاوره و بیش از حد نگران نباشید. پیشرو میکروبیولوژیست در دانشگاه Navarra در اسپانیا می گوید: ما هرگز آماده تر برای مبارزه با یک بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو