Princess Diana, Prince Charles and Prince William arrive in Alice Springs

پرنسس دایانا پرنس چارلز و پرنس ویلیام وارد در آلیس اسپرینگزاعتبار:Gerrit Fokkema

پرنس چارلز به سرعت دور خار متخلف حشرات.

پرنس چارلز را مشاهده نمی به نظر می رسد به مات و متحیر کردن پرنسس دیانا که بود برگزاری پرنس ویلیام با چیزی کمتر از یک لبخند بر روی صورت خود. او مضطرب به نظر می رسید حتی ملول و نگاه آسفالته با مايوس چشم در سراسر بسیاری از مختصر فرودگاه تصویر جلسه.

یک clucky فارسی زن روزنامه نگار پیشنهاد به این دلیل ممکن است شده اند که نه-ماه-پیر پرنس ویلیام بود از او گرفته شده برای بهترین بخشی از سه روز مراقبت توسط دو سلطنتی nannies در Woomargama نزدیکی آلبری در حالی که این زوج سلطنتی به اتمام مرکزی استرالیا پای خود را در چهار هفته, استرالیا تور.

هر چه دلیل پرنسس دایانا کار به شدت به تولید برای عکاسان لبخند مغرور و شاد مادر جوان.

اما نه پرنس چارلز. او تازه, شاد, جوشان. “اجازه دهید برخی از سازمان ها در اینجا” به نام او به عکاسان. “چه کسی آن را می خواهد که در راه است؟”

Prince Charles and Princess Diana

پرنس چارلز و پرنسس دایانااعتبار:Trevor جیمز رابرت Dallen

به عنوان موتور-درایو دوربین whirred یک عکاس به نام “بگو Dadda.”

“نه هنوز” پرنس چارلز فریاد زد عقب و پرنسس دایانا موفق خجالتی و زودگذر لبخند. او حتی موفق به بلند کردن چشمان او به طور خلاصه از زمین در مقابل او.

پرنس چارلز, Princess Diana, Prince William و 23-عضو همراهان وارد در استرالیا دقیقا یک دقیقه زودتر در 7.54 هستم دیروز. خود را RAAF B707 جت به نظر می رسد در آسمان صبح در 7.45 هستم در آینده کم و بیش رنگ قرمز اخرایی MacDonnell محدوده و انتهایی ضعف سیاه بخار.

این لمس کردن در 7.48 و آمد به توقف خارج از آلیس اسپرینگز ترمینال شش دقیقه بعد. حدود 2000 مردم محلی و 150 عکاسان و خبرنگاران شد در دست برای ورود.

این زوج سلطنتی استقبال شد به استرالیا توسط Northern Territory, مدیر, ناخدا جانستون سرهنگ T. S. Wilkinson به نمایندگی از استاندار آقا Ninian Stephen ویژه وزیر خارجه, آقای میک جوان به نمایندگی از نخست وزیر, آقای هاک و نخست وزیر این, Northern Territory, Mr Paul Everingham. این مقام تشریفاتی به انجمن خوش آمدید استرالیا برگزار خواهد شد در Fairbairn RAAF پایه در صبح روز پنجشنبه هنگامی که حزب سلطنتی می رسد در کانبرا است.

(من می تواند قابل اعتماد گزارش که آقای جوان سابق-شیرر و سیاسی fixer بود کلمات با نخست وزیر بیش از ترتیبات برای تبریک پرنس چارلز دیروز. آقای جوان پیشنهاد کرد که آقای Hawke باید خوش آمد می گوید زن و شوهر سلطنتی در آلیس اسپرینگز. اما نخست وزیر اصرار داشت: “هیچ میک. اگر او با شما برای اولین بار او را می دانیم وجود دارد که تغییر دولت در این کشور است.”)

وجود دارد یک پشت سر هم از دست زدن و هلهله از جمعیت عمدتا کودکان و زنان هنگامی که پرنس چارلز و پرنسس دایانا به نظر می رسد در راهرو باز خود را VIP هواپیما. شاهزاده خانم با پوشیدن ابریشم و زمرد کبود فراک با جوراب سفید و کفش و حمل یک کیف پول. پرنس چارلز عینک آنچه که شناخته شده است در اینجا به عنوان “قلمرو دکل”: بژ, پیراهن (آستین پایین) maroon کراوات و شلوار بژ.

پرنس ویلیام که به نظر می رسد به ارث برده اند و او را جریمه, مو بور, شد, لباس پوشیدن و در یک رولباسی بچگانه کت و شلوار با الگوی جلو. او انجام شد از هواپیما توسط خانم باربارا بارنز یکی از دو سلطنتی nannies که دست او را به لیدی دیانا برای عکس.

Prime Minister Bob Hawke and the Princess of Wales

نخست وزیر باب Hawke و شاهزاده ولزاعتبار:سن Archives

به عنوان آسفالته عکس جلسه به پایان رسید , یک عکاس انگلیسی با قوی East End لهجه به نام پرنس چارلز چندین بار: “Fank آقا شما fank شما آقا.” و گسترده استرالیا صدا آمد: “چرا شما زحمت خود را خونین کاکل بیش از حد؟” انگلیس و استرالیا روابط مطبوعاتی دچار یک عقب نشینی عمده.

این زوج سلطنتی به سرعت راه می رفت از طریق فرودگاه جمعیت توقف تنها به طور خلاصه به چت کردن با دو یا سه نفر است. بعد وجود دارد grumblings (نه غیر منطقی) است که آن را تا به حال تمام شده است رسانه ها نشان دهد و مردم محلی نادیده گرفته شده بود.

پس از استقرار در محل اقامت خود در فاصله متل (که در آن اتاق خود را مجهز به یک وان آب داغ) این زوج سلطنتی whisked دور بماند در یک دشت ماشین پلیس به خانه محلی فروشنده میتسوبیشی Mr دینو Diano جایی که آنها شنا کرد و sunbaked برای دو ساعت – و که در آن لیدی دیانا بود با صورتی سوخته روی صورت و شانه ها و قفسه سینه.

در یک کنفرانس مطبوعاتی شاهزاده چارلز دشوار کانادا دبیر مطبوعاتی آقای ویکتور چپمن نشان داد اطلاعات زیر:

  • در طول 30 ساعت پرواز به استرالیا, Prince William گریه تنها دو بار. او در یک کابین که در آن وجود دارد یک تخت و تخت پرستار بچه.
  • پرنس ویلیام تور کمد لباس تشکیل شده به اندازه کافی لباس برای “سه آب و هوای مختلف در دو کشور.” نوزاد خود غذا آماده شد در لندن با nannies.
  • پرنس چارلز و پرنسس دایانا خواب در تخت مجزا در یکی دیگر از کابین در هیئت مدیره این هواپیما.
  • کاخ نیست که اظهار نظر در این انتخابات از دولت استرالیا با یک جمهوری خواه تعهد در پلت فرم آن است.
Princess Diana watching Prince Charles play polo at Warwick Farm Racecourse.

پرنسس دایانا تماشای پرنس چارلز بازی چوگان در وارویک مزرعه دور مسابقه.اعتبار:ویکتور کالین سامنر

اوایل شب گذشته پرنس چارلز و پرنسس دایانا میزبانی پذیرش برای خبرنگاران. آنها به نظر می رسید آرام و شاد و گفتگو amiably برای بیش از یک ساعت اما قوانین زمین برای پذیرش من جلوگیری از گزارش آنها چه گفت.

امروز سلطنتی زن و شوهر باید یک روز شلوغ در قلمرو شمالی. در صبح آنها را به یک مرکز منطقه ای برای سنت جان آمبولانس. بعد پرنسس دایانا را پاسخ به پرسش از جای دور افتاده کودکان که با او صحبت کنید بیش از هوا. در ظهر این زوج سلطنتی به حضور یک Northern Territory پذیرش در تاریخی تلگراف ایستگاه قبل از پرواز به آیرز راک برای مشاهده غروب آفتاب کویر.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im