از آرشیو سال 1945: استرالیا در جنگ PM, John Curtin گذاشته و به استراحت

The body of John Curtin lies in state in Kings Hall, Parliament House.

بدن John Curtin دروغ در دولت پادشاهان در سالن مجلس.

کانبرا جمعه – در یک مراسم ساده در کینگ سالن Parliament House, کانبرا, بعد از ظهر امروز ملت مفتخر حافظه از آن جنگ در زمان نخست وزیر John Curtin.

اتصالات که استرالیا باید پرداخت ادای احترام به یکی از بزرگترین و پسران در سالن مرکزی مشترک المنافع مجلس که در اواخر نخست وزیر مشغول به کار و برنامه ریزی شده و زمانی بزرگترین پیروزی.

پس از این تابوت برن در همراهی موتوری حمل اسلحه گرفته شد به Fairbairn فرودگاه. با اسکورت از 12 بومرنگ و Kittyhawk هواپیما, هوایی تشییع جنازه ساخته شده راه خود را به آدلاید مسیر برای پرت شد و هواپیما است که انتظار می رود حدود 4 صبح فردا بعد از ظهر.

در یک طرف پرچم-بخور تابوت ایستاده است که در سایه یک مجسمه از شاه جورج V. بودند استاندار و دوشس Gloucester, خانم Curtin و پسرش جان و دیگر اعضای خانواده, اعضای مجلس از جمله پنج نخست وزیران و اعضای هیئت دیپلماتیک و نمایندگان تمام خدمات و متحده است. در طرف دیگر بودند و مردم از کانبرا که برای اضافه کردن خود را ادای احترام به کسی است که از مردم.

وجود دارد hush در حالی که نگهبان تغییر داد و برای آخرین بار در 2 ساعت است. همانطور که در فصل زمستان آفتاب fitfully درخشید از طریق نورگیرهای Rev. هکتور, Harrison, وزیر پروتستان کلیسای سنت اندرو بود که از دوستان نزدیک آقای Curtin افتتاح شد خدمات با کلمات از برکت. “خوشا به حال آنها که سوگواری برای ایشان آرامش می شود.”

برای کمتر از نیم ساعت این ماشین سواری tangibly اما کافی بیان شده چیزی از افکار و احساسات میلیون ها نفر از مردم استرالیا و شاید میلیون ها فراتر از سواحل ما در از دست دادن یک رهبر که زندگی برای دیدن سرزمین مادری خود پیروزی بر بزرگترین بحران در تاریخ است. او زندگی می کردند به دیدن پیروزی کامل بر دشمنان آن مطمئن فراتر از همه ممکن است شک و که در واقع پاداش او بر روی زمین است.

Sergeant John Curtin, only son of the late Prime Minister, salutes as the casket containing the body of his father is lowered into the grave at Karrakatta Cemetery, Perth.

گروهبان John Curtin تنها پسر نخست وزیر و ادای احترام به تابوت حاوی بدن پدر خود را به قبر کاهش در Karrakatta گورستان پرت.

مردم را به وحدت و اندوه

آقای هریسون در سخنرانی خود گفت که در جدی hush که فرود بر مردم استرالیا یک حس مشتاق از دست دادن شخصی و تند و تلخ و اندوه آمیخته با احساس قدردانی عمیق خود را به خدا برای زندگی و کار از John Curtin بود که به نام رهبری در این ساعت از استرالیا وخیم خطر است.

“ما یادآوری می شود امروز” آقای هریسون گفت: “این درست مصدوم لیست از این طولانی و وحشتناک جنگ شامل نام کسی که آمد از کاخ سلطنتی از کشورهای مشترک المنافع بریتانیا یکی دیگر از متحدان آمریکا و در حال حاضر یکی از نخست وزیر تسلیم مشترک المنافع استرالیا. بنابراین ما موظف هستند با هم در یک کار مشترک محدود نیز با هم مشترک اندوه یاران از درد و رنج به علت انسانیت مشترک ما.

“از زمان تولد خود را در شهر روستایی از Creswick ویکتوریا در سال 1885 John Curtin می دانستم که آنچه در آن به زندگی می کنند یک زندگی سخت است. برای او تا به حال به راه خود را در یک جهان که به او پیشنهاد چند مزیت است. او از مردم و همیشه باقی مانده درست به پایان یکی از مردم است.”

الهام به جوانان

یک رکورد از راه های که در آن او غلبه بر موانع در راه دستیابی به دانش را به خوبی ممکن است الهام بخش جوانان از زمین ما است. آقای هریسون ادامه داد. خود را مشتاق, پژوهنده و خلاق ذهن محدود توسط یک روح بی قرار متفقین با یک قلب شعله ور با عشق برای مردان همکار خود را در پاسخ به ندای کار که آمد به او را از طریق مغناطیسی شخصیت فرانک Anstey.

“پس از آن ازدواج او با کسی که به اشتراک گذاشته شده به کامل خود را از آرمان و آرمان های خود برای خدمت به مردم و خانه که استعداد او را با یک دختر و پسر غرور و شادی بود که مرکز همه شادی خود را پناهگاه از طوفان و پریشانی زندگی عمومی است. ما ستایش عزیزان خود را به خدا از همه آرامش و تسلی و به ملت که او درگذشت.

“همکاران خود در حزب کارگر در حال حاضر به شهادت به آن کیفیت که موفق به کسب احترام و اعتماد به نفس بودند و در بهترین سنت از سیاست است. کسانی که مخالف سیاست های او بودند با این وجود شخصی خود, دوستان, برای, آنها هرگز شک در هر زمان و صداقت این واقعا بزرگ استرالیا. کسانی که در خدمت او شخصا او املا به دلیل unwearying در نظر گرفتن رفاه خود را.

مطلق ارادت

“همکاران خود را هرگز فراموش نکنید تا زمانی که آنها زندگی می کنند و خود را عذاب روح به عنوان او تا به حال به اتخاذ سیاست های اجباری بر او تیره و تار واقعیت سیاست است که او مخالف با اعتقاد راسخ در طول تمام عمر خود را. آنها می توانند از خود را بگویید خوابی هنگامی که کاروان از نیروهای نظامی استرالیا شد, عبور از مناطق نبرد و از خود اضطراب مستمر برای کسانی که زندانی بودند از جنگ.

“تاریخ ثبت خواهد شد برای همه زمان چه زمانی که میزبان از شمال آمد مانند سیل توانا و اعتماد به نفس در قدرت و exultant در پیروزی او کوچک از خطرات جنگ انداخت اما خود را به کار خود را با مطلق از خود گذشتگی که در طول گذاشته او را به پایین و در گذشته به نام برای قربانی عالی.

“ما پرداخت او بیعت از مردم سپاسگزار به عنوان یکی که نام زندگی را برای همیشه در زمین او را دوست داشت و در میان رایگان مردم جهان.”

Cortege حرکت کردن

به عنوان به زودی به عنوان آخرین یادداشت ها از آخرین پست تا به حال تکرار از طریق سالن استرالیا پرچمدار برداشته شد از این تابوت که reverently منتقله توسط هشت ملوانان به جلو گام از مجلس به گونه جدی از شوپن مراسم تشییع جنازه مارس. این پال حامل شد آقا ارل صفحه آقای J. H. Scullin آقای W. M. Hughes, Mr. R. G. Menzies, Mr. A. W. Fadden, تمام نخست وزیران استرالیا و سناتور براون سناتور Leckie سناتور کین آقای F. M. Forde و آقای J. S. Rosevear.

آقای Curtin باقی مانده بودند گام در حمل اسلحه و cortege نقل مکان کرد به آرامی led توسط R. A. A. F. band مسیر برای Fairbairn فرودگاه.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de