از آرشیو سال 1914: برای اولین بار هوایی خدمات متصل ملبورن به سیدنی

آن را واضح و روشن صبح تا هنوز هم که یک مقاله جدا شدن از این بود که در حدود 50 پا بالای سر جمعیت fluttered به آرامی پایین در یک تکان دادن اما عملا عمود ، با یک دیگر اجرا از حد معمول M. Guillaux برداشته بود به آرامی به هوا. شدت او آن را به روشن آسمان آبی تا زمانی که آن را به نظر می رسید به افزایش تقریبا در عمود پرواز است. دوباره جمعیت را تشویق به عنوان M. Guillaux عطف در منحنی جارو پرواز کرد و پشت سر مردم. سپس یک بار دیگر او نیاز به توصیف یک شکل هشت و تکان دادن دست خود را و تکان خود را سفید پوش سر او مجموعه ای از دوره های خود را برای شمال شرق نصب و بالاتر, او هر لحظه به نظر می رسید به رشد کوچکتر تا زمانی که مانند سحر و گرفتن جعبه او ناپدید شد در مجموع از نظر روشنایی صبح کمک برای پوشش عقب نشینی خود را. هیچ کس را دیدم که شروع می توانست شک که وجود دارد و سپس M. Guillaux رانده اند ممکن است به سیدنی. قطعا او می رسیده تاسمانی با سهولت او تبدیل شده بود در جهت مخالف است. سبکی از هوا به نظر می رسید به یک اضافه شده به نوبه خود از سرعت بود ، تخمین زده شد که او رفت و آمد بود و در حدود 70 مایل در ساعت زمانی که او در سمت چپ showgrounds.

A snapshot of Guillaux taken after landing in Sydney.

یک عکس فوری از Guillaux گرفته پس از فرود در سیدنی.

خلبان گرفته بود استادانه درست شده احتیاطی در برابر از دست رفته راه خود را. پیش بینی است که او به عنوان نزدیک تقسیم محدوده او برخورد مه و fogs او مجموعه خود را دوره “توسط قطب نما” و اگر نیاز باشد او می تواند رسیده و شهر مرزی توسط آن است. اما آن را به عنوان او تصمیم به تحصیل در این کشور را به عنوان او رفت و مقایسه امکانات با نقشه های او در یک میز متحرک قبل از او. اولین توقف بود که در سیمور. او تا به حال تعدادی از بسته های بسته پشت او را در ماشین خود را. اول او قرار سفر کیسه و در بالای آن پست توجه او را به انجام. بیش از 1700 نامه دریافت شده برای تحویل در سیدنی اداره پست. او دریافت کرده بود آنها را از یک نماینده از رئيس کل است که در showgrounds برای دیدن پستچی هوایی را ترک کنند. M. Guillaux تا به حال با برخی از چای در یک مهر و موم شده فلاسک. او به خوبی از سرما محافظت می شود با ژاکت چرمی. دور کمر او زخم شال و او به دور گردن خود را ملی فرانسه رنگ.

فاصله از ملبورن به سیدنی 580 مایل است. به پوشش فاصله در یک پرواز شده اند که یک ماده قابل توجهی در نظر به عنوان یک هوایی feat اما با فاصله چند روز از آن اما در خدمت به نشان دادن قابلیت اعتماد بود و شیوه ای که در مسافت های طولانی می تواند تحت پوشش زمانی که مسیرهای مستقیم را می توان گرفته شده است. M. Guillaux را به پرواز در هیچ بیشتر از 1000 پا که در آن ارتفاع که او را به کمک باد که به نفع او. با این حال همیشه در قدرت airman به دنبال بالاتر اتمسفر در یک قشر و یا دیگری که مطلوب وزش یافت می شود باد در جهات مختلف. هوایی خدمات پست الکترونیکی موفق بوده اند در آفریقا و در این قاره و چندین خدمات شده اند نگهداری می شود در آلمان است. به عنوان وسیله ای برای برقراری ارتباط با واحدهای مختلف ارتش طیاره سعی شده است در بر داشت و ارزشمند است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de