از پوسته خورشیدی: تکنولوژی پیشرفت در نظر گرفتن الهام از طبیعت

استاد خورشید کار قبلا منجر به استفاده از نانوساختارهای از پرواز چشم به توسعه antifogging پوشش شدید آب و هوایی و کپی کردن ساختار لانه زنبوری برای ساخت بهتر باتری های یون لیتیوم.

او به تازگی یک $330,000 شورای پژوهش استرالیا کشف پروژه کمک مالی به بررسی راه هایی برای توسعه بهتر و کم هزینه سلول های خورشیدی کشید و فوری با الهام از سفر اخیر به کنز.

در حالی که راه رفتن را از طریق یک بازار او در زمان توجه داشته باشید برخی از زیبا گردنبند صدف, پوسته, که, گرفتار, نور در جذاب رنگین کمانی رنگ.

“بسیار زیبا بود و به خصوص هنگامی که خورشید تابیده از آن برداشت بسیار زیبا از الگوهای” استاد خورشید گفت.

“آن گرفتار علاقه من چون ما می دانیم که پوسته صدف آبالون ساختار بسیار ساده آلی ساختار و چگونه آن را تولید چنین الگوهای زیبا?”

مناسب با الهام از استاد خورشید مورد نیاز نمونه از صدف آبالون پوسته برای تست ترجیحا بسیاری از آنها را به طوری که او رفت و به نزدیکترین فروشگاه Costco و خرید عمده سینی صدف آبالون.

در حال بارگذاری

تحقیقات بعدی نشان داد یک الگوی پیچیده ای از لایه ها در پوسته تولید شده است که به رنگین کمانی از رنگ های که او پس از آن تکرار در یک ماده ساخته شده از لایه های اکسید تیتانیوم و graphene nanosheet.

پس از آن از مواد بسیار نازک آن است که از لحاظ فنی دو بعدی برای مهندسی مقاصد استفاده می شود می تواند به عنوان یک موثر تر از سطح سلول خورشیدی به جای فعلی گران تر شده اند.

“اکسید تیتانیوم است که در حال حاضر در حال استفاده در بادبان خورشیدی در ماهواره, آن را بسیار خوب و بسیار آزمایش مواد” استاد خورشید گفت.

“اگر ما می تواند به بهبود جذب نور خورشید با تقلید از ساختار پوسته صدف آبالون, پس از آن ما می تواند سلول های کارآمد تر و در نتیجه آوردن هزینه پایین نیز هست.”

استاد خورشید گفت: طبیعت هنوز هم بسیاری به ما یاد می دهد در مورد چیزهایی که ما فکر می کنیم در حال حاضر می دانستم که بسیاری در مورد.

“ما نیاز به یادگیری از طبیعت است که می تواند مواد مختلف تبدیل به” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>