از یکی از قرنطینه به یکی دیگر از: کانادا بازگشت مسافران از کشتی کروز در ژاپن

تورنتو — کانادا از مسافران که صرف بیش از دو هفته محدود در یک سفر دریایی کشتی لنگر انداخت در ژاپن در حال حاضر به فرود در خاک کانادا به آغاز دور دوم قرنطینه برای رمان coronavirus.

دولت کانادا-پرواز اجاره فرود در کانادا نیروهای پایگاه ترنتون در شرق انتاریو در 2 صبح به وقت شرق آمریکا پس از 11 ساعت پرواز از توکیو هاندا فرودگاه بین المللی. Evacuees شده بود تحت قرنطینه در شاهزاده خانم الماس کشتی کروز در یوکوهاما ژاپن از اوایل فوریه با توجه به شیوع COVID-19 ویروس.

پس از فرود در CFB ترنتون مسافر لولیتا Wiesner گفت: در Facebook پست که پزشکان آمد داخل هواپیما به درجه حرارت خود را چک کنید و آنها را در خدمت مواد غذایی است. او گفت: مقامات مرزی در آمد و بعد از بازگشت گذرنامه های خود را که آنها تا به حال جمع آوری شده از آنها را زمانی که آنها در سمت چپ کشتی کروز.

چند ساعت بعد عودت مسافر سوار مربی اتوبوس برای نزدیک به سه ساعت رانندگی شرق به NAV مرکز هتل و کنفرانس در Cornwall, Ont., جایی که آنها انجام خواهد داد مانده از خود را قرنطینه.

در اوایل این هفته وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت: این امکان وجود دارد که برخی از evacuees که در ادامه به تست منفی برای این ویروس و اصلا هیچ نشانه توسعه خواهد بود و مجاز به خروج از قرنطینه قبل از دو هفته گذشت. با این حال او گفت که مشخص می شود در یک مورد به صورت پایه ای توسط رئیس بهداشت عمومی افسر کانادا.

کروز کشتی حامل حدود 3,700 مردم شد این سایت از بزرگترین شیوع در خارج از چین با بیش از 600 مورد تأیید ویروس. از 256 کانادا از مسافران در شاهزاده خانم الماس, 47 آزمایش مثبت برای COVID-19 گرفته شد و به بیمارستان های محلی در ژاپن برای درمان بیشتر.

کانادا مقامات بهداشت گفت: هر کسی که قرارداد این ویروس یا که به نمایش گذاشته علائم بیماری اجازه داده نمی شود در پرواز اجاره خانه.

در صبح روز جمعه وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین توییتی که 129 مسافران حمل و نقل با اتوبوس به Cornwall. کرن شهردار برنادت کلمنت گفت: مسافران در محدوده سنی 20 تا 80 با اکثریت بودن بیش از سن 60.

شهردار گفت: NAV مرکز کارگران مشغول آماده شدن برای evacuees’ ورود و پلیس و امدادگران در حال جریان به طور منظم.

“هر کس می داند که این طرح و آماده هستند” او نوشت: در Facebook post.

به عنوان مسافران کشتی کروز شروع دور دیگری از قرنطینه صدها کانادایی دیگر و خانواده های آنها قرار دارد در CFB ترنتون در حال آماده سازی می شود منتشر شده از خود را جداگانه قرنطینه در روز جمعه. کسانی که کانادایی ها تخلیه شدند از ووهان چین, شهر 11 میلیون که در آن وقوع ظهور در کانادا و دولت آمریکا پروازهای قبلی در ماه فوریه است.

در پنج شنبه, Hajdu تایید کرد که هیچ یک از کسانی که در آسمان در حال توسعه هر گونه علائم بیماری در طول دو هفته اقامت در پایه.

پایان قرنطینه است, خبر خوش برای مایک سچللنبرگ شده است که در انزوا در پایه با همسر و یک پسر.

“این نوع مانند یک واقعا طولانی بعد با چند چرت زدن در وسط. به نظر می رسد مانند تمام روز در حال شیر تغلیظ شده را به یکی از” او گفت: از وقت خود را در پایه.

سچللنبرگ گفت: زمانی که او می شود او به دنبال به جلو به خوردن برخی از خوب یا ایتالیایی کره ای مواد غذایی و صرف وقت با خانواده اش در Kitchener, Ont.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو