از نزدیک-بدترین به وسط بسته: راهنمای خود را به استرالیا پرداخت خواهد شد که رفتن به میلیون در رفاه

این است که طولانی تر از حد معمول گفتگو مقاله, بنابراین اجازه می دهد برخی از زمان به آن را در.


روز یکشنبه دولت اعلام کرد یک دوم coronavirus اقتصادی بسته است.

علاوه بر این بیشتر به یکی کردن پرداخت این بسته شامل برخی از تغییرات قابل توجهی را به تامین اجتماعی پرداخت استرالیا تا به حال دیده می شود حتی اگر تنها به طور موقت.

اصلاحات تصویب شده توسط مجلس در روز دوشنبه شب گسترش آنها بیشتر است.

این بسته به طور موثر دو برابر نرخ کارجویان پرداخت برای بسیاری از افراد بدون فرزند.


ادامه مطلب: مقیاس پذیر و بدون محدودیت: دولت در نظر دارد برای دریافت coronavirus پشتیبانی به دست ما سرعت


حداکثر نرخ یک گیرنده بدون كافی است در حال حاضر$565.70 در هر دو هفته. تنها پدر و مادر و کسانی که بیش از 60 شده اند که در سود برای نه ماه یا بیشتر در حال حاضر بیشتر, در حالی که اعضای زوج هر کدام تا حدودی کمتر است.

برای شش ماه از مارس 27 دولت را افزایش و آن را توسط یک 550$در هر دو هفته از طریق یک زمان خاص محدود Coronavirus مکمل.

از همه مهمتر اضافی $550 را به همه زمان دریافت کنندگان از جمله کسانی که کمتر از $565.70 زیرا آنها دارایی و یا در کار پاره وقت.

آن را نیز به هر دو موجود و جدید گیرندگان از جوانان کمک هزینه کارجویان پرداخت, پدر, پرداخت, مزرعه خانواده کمک هزینه و سود ویژه.

گفتگو

با تشکر از دوشنبه شب با اصلاحات آن در حال حاضر نیز به دانش آموزان تمام وقت دریافت Abstudy, Austudy و جوانان کمک هزینه برای دانش آموزان است.

وجود دارد همچنین گزارش می دهد که پرداخت های ویژه (و Coronavirus مکمل) در دسترس خواهد بود برای دارندگان ویزای موقت که از دست دادن شغل خود و یا رنج می برند قابل توجهی مشکلات مالی به دلیل coronavirus.

دولت دیگر نمی خواهد نیاز به قوانین برای ایجاد تغییرات بیشتر به تنظیمات ارائه خدمات اجتماعی وزیر قدرت بی سابقه ای.

این را به دولت توانایی پاسخ انعطاف پذیری به عنوان شرایط را تغییر دهید.

یک میلیون در حال حاضر یک میلیون زودی

تقریبا 1.3 میلیون موجود دریافت کنندگان این مکمل از جمله 200,000 یا تا دانش آموزان اضافه شده در روز دوشنبه.

به آنها اضافه خواهد شد به عنوان بسیاری از یک میلیون بیشتر است که در حال حاضر دریافت به کارجویان و یا هر گونه پرداخت دیگر.

در میان آنها خواهد بود دائم کارکنان که ایستاده بود پایین و یا از دست دادن شغل خود را تنها معامله گران خود اشتغالی گاه به گاه کارگران و قرارداد کارگران که خود را ملاقات سود درآمد آزمون به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

شامل افرادی هستند که نیاز به مراقبت برای افرادی که مبتلا به کوروناویروس.

شتاب پردازش

دارایی های تست برای کارجویان, پرداخت, جوانان کمک هزینه کارجویان و پدر و مادر پرداخت خواهد شد چشم پوشی برای مدت زمان از Coronavirus مکمل.

در حال عادی یک هفته دوره انتظار لغو خواهد شد که آیا دارایی های مایع آزمون دوره انتظار (که می تواند تا 13 هفته).

مردم در حال حاضر در این دوره انتظار داده خواهد شد و دسترسی فوری به پرداخت.

همچنین مهم است که Coronavirus مکمل پرداخت خواهد شد به صورت خودکار. زمان دریافت کنندگان کامل $550 بالای خود را به طور منظم پرداخت بدون درخواست آن را.

خدمات استرالیا قرار دادن روی اضافی 5,000 کارکنان برای مقابله با این جریان جدید متقاضیان و تسریع روند ادعا.

استرالیا حرکت می کند تا به صفوف

این تغییرات به طور قابل توجهی افزایش کفایت سن کار تامین اجتماعی پرداخت در استرالیا – حداقل به طور موقت.

این نمودار نشان می دهد که در آن استرالیا sat در سال 2019 در مقایسه با دیگر اعضای سازمان همکاری اقتصادی و توسعه در جایگزینی نرخ – درصد قبلی پس از کسر مالیات درآمد که بیکاری پرداخت ارائه شده به یک کارگر بیکار که قبلا در دو سوم از دستمزد به طور متوسط.

استرالیا به رنگ قرمز و در پایین بسته است.


OECD 2019 بیکاری درآمد جایگزینی نرخ

جایگزینی نرخ در طول ماه دوم بیکاری برای یک کارگر درآمد دو سوم از دستمزد به طور متوسط از جمله مسکن کمک. منبع: OECD خالص جایگزینی نرخ بیکاری

تعدادی از کشورها را افزایش پرداخت های خود را حداقل به طور موقت در پاسخ به کوروناویروس.

نمودار زیر نشان می دهد که در آن استرالیا و نیوزیلند و فرانسه نشستن در حال حاضر در مقایسه با سال 2019 جایگزینی نرخ از کشورهای دیگر است.

استرالیا دوباره به رنگ قرمز است اما با صعود به سمت وسط بسته است.


OECD بیکاری جایگزینی نرخ و اعلام کرد افزایش

جایگزینی نرخ در طول ماه دوم بیکاری برای یک کارگر درآمد دو سوم از دستمزد به طور متوسط از جمله مسکن کمک. منبع: OECD خالص جایگزینی نرخ بیکاری, دولت, اطلاعیه ها

این نمودار نشان می دهد که استرالیا’ در کوتاه مدت درآمد جایگزینی نرخ صعود از 38 درصد به 68 درصد به دلیل نرخ پایه تقریبا دو برابر در حالی که اجاره کمک همان باقی می ماند.

جایگزینی نرخ پایین تر خواهد بود برای افزایش درآمد کارگران که از دست دادن شغل خود و بالاتر به صورت پاره وقت کارگران و می پوشند گاه به گاه.

شایان ذکر است که کشورهای دیگر در حال اتخاذ رویکرد متفاوت است که در آن پشتیبانی از هدف قرار دادند. دانمارک به عنوان مثال ارائه مستقیم دستمزد مکمل به کارفرمایان از 75 درصد از حقوق و دستمزد تا سقف به شرط این که آنها را در اخراج کارگران است.


ادامه مطلب: Coronavirus آلوده استرالیا شغل: نرخ خالی کردن از اوایل فوریه


این است که در واقع کمتر از زمان جایگزینی نرخ 84% در دانمارک, اما آن است که اگر موفق به این امر به طور موثر به این معنی است که کارگران دانمارک خواهد ادامه خود را برای دریافت حقوق طبیعی (100% “جایگزینی رای”).

آن باقی مانده است دیده شود که آیا این استراتژی کار می کند.

بهبود در تحویل

دولت نشان داده است که بسته محرک است “مقیاس پذیر” به این معنی است که آن را ممکن است برای افزایش مقدار و حتی بیشتر و به گسترش خود را به مدت.

و دولت در حال حاضر ثابت برخی از شکاف ها در آن اولیه طرح مربوط به دانش آموزان و تازه وارد ساکنان و دارندگان ویزای موقت. اقامت دائم خواهد بود واجد شرایط برای کمک و بلافاصله موضوع را به زمان دوره انتظار – که می تواند تا چهار سال است.

بدون گسترش مزایای دارندگان ویزای موقت ما را به حال چه دانشگاهیان هنری Sherrell و پیتر مادیان هشدار داد خواهد بود

صدها نفر از هزاران نفر از مردم که ناگهان بیکار و بدون دسترسی به رفاه و بدون روش به بازگشت به کشور خود را از شهروندی است.

مقررات ویژه ای بهره مند است که در دسترس خواهد بود به طور موقت دارندگان ویزای تعریف مشکلات شدید مالی به عنوان درآمد کمتر از بالاترین سود ویژه هر دو هفته یکبار پرداخت قادر به بهبود است که موقعیت مالی و محدود داشتن پس انداز.

وجود دارد یک گروه دیگر که وضعیت باید روشن فوری – است که افرادی که اعمال می شود برای اقامت دائم و هنوز هم در این روند درخواست. یک مورد وجود دارد برای درمان آنها را به عنوان اگر آنها در حال حاضر تبدیل شدن به اقامت دائم و نه موقت کارگران است.

این سود صخره’ باقی مانده است

باقی مانده نزولی با به طور بالقوه بزرگ پیامدهای ناخواسته است که با وضع قانون پیشنهاد نمی کند و در عین حال تنظیم همسر درآمد آزمون به استثنای بسیاری از زوج ها که در آن یک نان آور خود را از دست می دهد و منجر به منحرف و نامطلوب “سود صخره”.

اگر گیرنده را به همسر در کار است و نه دریافت کارجویان و یا معادل آن پرداخت و سپس به کارجویان پرداخت خواهد شد کاهش 60 سنت برای هر دلار شریک بدست آورده بیش از $994 هر دو هفته.


ادامه مطلب: گرفتن فقیر در حالی که کار سخت تر است: ‘صخره اثر’


این به این معنی است که دریافت کننده می توانید دریافت برخی از افراد جویای کار پرداخت و از این رو کامل 550 $در هر دو هفته Coronavirus مکمل – تا زمانی که کار شریک درآمد می رسد $1,844 در هر دو هفته. که در آن نقطه آنها صورت “سود صخره”.

اگر این کار شریک درآمد $1840 هر دو هفته یکبار گیرنده می شود کامل و مکمل های غذایی از 550 $در هر دو هفته اما اگر کارگر درآمد $1850 دو هفته گیرنده ، همان صخره چهره افراد مجرد به عنوان به خوبی.

اما این شریک درآمد آستانه $1850 هر دو هفته ($925/هفته) است که درست در وسط استرالیا توزیع درآمد.

ما محاسبه است که در میان دو نان آور زوج سالخورده 25-54 از اصلی بگیر که از دست دادن کار خود را در مورد نصف خواهد شد Coronavirus مکمل در حالی که ثانویه بگیران, تنها جایی بین یک چهارم و یک سوم آن را دریافت کنید.

(این برآورد خشن بر اساس دفتر آمار درآمد بررسی برآورد شخصی توزیع درآمد).


ادامه مطلب: کار تضمین درآمد پایه می تواند ما را نجات دهد از COVID-19 افسردگی


با توجه به این که در بسیاری از زوج های ثانویه نان آور است و زن, درمان های مختلف دارای پتانسیل برای تبعیض علیه زنان است.

یکی از راه های از بین بردن صخره خواهد بود به ادغام Coronavirus مکمل بیشتر به درستی به درآمد سیستم پشتیبانی به طوری که مردم با مرد متاهل با درآمد بالاتر از این قطع ادامه خواهد داد برای دریافت پرداخت کاهش می یابد.

دولت خواسته است برای قدرت برای رفع این مشکل از طریق مقررات اما هنوز اعلام نشده که چگونه آن را نشانی از آن.

مقیاس چالش

اضافی یک میلیون گیرنده (خزانه دار برآورد) به آن معنا است که سهم جمعیت در سن کار دریافت درآمد پشتیبانی از صعود از 14.2 درصد به 18.7% افزایش 4.5 درصد است که بزرگتر از 3.5 و 3.8 درصد افزایش در طول استرالیا در دو پست قبلی-جنگ رکود در اوایل دهه 1980 و اوایل دهه 1990 است.

در هر دو از این در اوایل رکود نرخ بیکاری به ضرب گلوله از زیر 7 درصد به نزدیک 10 درصد و یا بالاتر در یک سال است. افزایش فعلی برگزار خواهد شد در شش ماه آینده به جای بیش از یک سال کامل.

همه اثر خواهد شد به طور مستقیم در نرخ بیکاری است. برخی از خواهد بود در غیر نرخ مشارکت مردم به عنوان تصمیم به نه کار و نه به دنبال کار.

بهترین اندازه گیری به سازمان دیده بان برای پیگیری بازار کار خواهد بود که کاهش ساعت کار می کرد.


ادامه مطلب: در مورد آخر بازی C: توقف تقریبا همه چیز را راه اندازی مجدد هنگامی که coronavirus رفته است


تجربه های بین المللی نیز نشان می دهد که از آن خواهد شد قابل توجه است. خدمات کانادا گزارش شده است که دریافت بیش از 500000 برنامه های کاربردی برای اشتغال و بیمه در هفته گذشته 20 برابر تعداد ثبت شده در همان هفته از یک سال پیش و معادل حدود 2.5 درصد از نیروی کار. روند مشابه به نظر می رسد در ایالات متحده است.

در استرالیا ما در حال حاضر شاهد پرداخت سیستم مبارزه تحت بارگذاری برنامه های کاربردی جدید.

در نهایت هدف اصلی ما اقتصادی در پاسخ به کروناویروس باید برای به اشتراک گذاشتن هزینه های اقتصادی.

دولت شروع بسیار عالی در بسته بندی اعلام شده در روز یکشنبه و تمدید شده در روز دوشنبه.

اما ما باید آماده به سطح شیب دار و گسترش حمایت به طوری که هر کس در زندگی در استرالیا به اندازه کافی پشتیبانی و بار بحران به اشتراک گذاشته شده است نسبتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو