از پنهان زنان به اثرگذارندهها و افراد از قرار دادن مادران در قاب

وجود دارد تصاویری از او در همه جا به خصوص به عنوان روز مادر نزدیکتر.

به عنوان دو عکاس که اتفاق می افتد به مادران ما فکر می کنم به شدت در مورد راه عکاسی بیش از حد تعیین تصویر از “مادر”.

یکی یاد مثال Dorothea Lange را مهاجر مادر گرفته شده در افسردگی دوران امریکا است. مرکزی شکل قاب با دو فرزند که تکیه در برابر او را در حالی که اسلحه خود را انجام اصل پرورش در برخواهد داشت – مادری در آغوش نوزاد.

لانج عکس reenacts نهایی نماد زنانگی: مدونا و کودک است. اما نه همه عکس از مادران هستند. از اوایل فوری به تصاویر را بر روی صفحه نمایش چگونه مادران به نظر می رسد در عکس صحبت می کند به ما تغییر نظر نقش خود را در خانواده و در جامعه است.


ادامه مطلب: روانشناسی پشت چرا مادر خود را ممکن است مادر تمام قهرمانان


زن پشت کودک

مادر به نظر می رسد در طول تاریخ عکاسی است. شاید اولین مصور تظاهرات از یک مادر دخالت در قالب یک نقاشی توسط تئودور Maurisset. مفصل در این تصویر یک مادر که comically کشتی با خود کودک تمایلی به عکاسی پرتره گرفته شده است.

جزئیات از لا Daguerreotypomanie (Daguerreotypomania) توسط تئودور Maurisset, پاریس, فرانسه به سال 1839. J. Paul Getty Museum

دفعه بعد او به نظر می رسد در عصر ویکتوریا او است و “مادر” خفه تحت ضخیم مخمل پارچه به نگه داشتن فرزند خود را هنوز هم به اندازه کافی به عکس به وضوح. او در مبلمان است.

در دوران ویکتوریا عکس های کودک, مادران استفاده می شود برای سرپا نگه داشتن افراد است. ویکیمدیا

در مهم ترین عکاسی رساله در عکاسی, دوربین, Lucida, Roland Barthes همچنان پنهان تم.

مرکزی به این صمیمی کتاب یک تصویر از مادر خود به عنوان یک دختر شش ساله که Barthes تماس باغ زمستان عکس. در حالی که محوری به کتاب او هرگز به ما نشان می دهد این تصویر اعلام تصویر او تنها می تواند به معنی برای او.

باغ زمستان عکس طول می کشد Barthes به زمان قبل از مادر او یک مادر است. این اجازه می دهد تا او را به تشخیص خود استقلال و گذشت به نقش مادر: “من مطالعه این دختر کوچک و در آخرین کشف من مادر”.

او می یابد او نه به عنوان یک ورزش بلکه به عنوان یک کودک بی گناه.

Roland Barthes و مادر خود را در حدود سال 1925.

عشق خالص

این مفهوم خلوص لینک ما را به تصویر ایده آل اخلاقی خوب در ارتباط با مسیحیت معصوم ،

ما به دنیا آمدن از مادر. اولین تصویر از دوران جنینی و پس از آن تحت فشار قرار دادند جراحی برداشته شده و یا کشیده به جهان و آغوش او – سرطان-تغذیه-بطری تغذیه پوست بر روی پوست.

در یک فن آوری, جامعه, تولد یک عکاسی رویداد. از بارداری از طریق به تحویل یک مادر هویت است و با واسطه از طریق لقاح – او وضعیت تغییرات از زن به مادر.

مادر و کودک در عکس زیر نویس: ‘Stel و همین زمانی که او 3 ماه’. شجره نامه جامعه از ویکتوریا/فلیکر

به عنوان تبلیغ به ما یادآوری می کنند این مثالی لولا در نمایندگی بصری انجام فعالیت های روزمره. همه جا تصاویر تجسم خود را در صفحه اصلی: انجام کارهای خانه; نمایش او آشپزی و پخت استعداد.

پاداش قابل توجه ویژگی های عبارتند از او پوست درخشان و نرم زنانگی و سالم ،

موزه ملی استرالیا

در طول زمان ها و تغییرات و تغییرات.

در اینجا او یک 1950s دار وجود دارد او یک فوتبال مدرن افتاد. او می درخشد باردار در سبک دمی مور روی جلد مجله Vanity Fair و بعد بیانسه و جالب مومیایی از Instagram. ارزش ها را تغییر دهید اما نقش او باقی می ماند تجویز شده توسط او در رابطه با کودک و خانواده هسته ای.

اگر او مناسب نیست این قالب او transgresses از نقش او را به “مادر”. در حالی که هیولا, مادر, مادر شاغل, بد, مادر عصبانی, مادر, crack, مادر کهن الگوهای ارائه شده در سینما و ادبیات وجود دارد چند عکاسی نمونه هایی است که تصرف او خروج از خلوص است.

مادر ارائه دهنده در آشپزخانه همیشه. Horacio Villalobos/ویکیمدیا

عکاسی محدود است در ظرفیت خود را برای نشان دادن چنین پیچیدگی بدون عنوان یا دست سنگین تقلید مسخره امیز.

در سال 2018, Alec Soth عکس مادران مبارزه با مواد مخدر اعتیاد برای مجله نیویورک تایمز. Soth تصاویر نمی moralise یا glamorise. بدون همراه با نوشتن شرح تصاویر و زنان به نظر می رسد به سادگی در ارتباط با فرزندان خود را.


ادامه مطلب: فراموش نکنید گل و شکلات برای روز مادر: نگه داشتن رایگان مهد کودک رفتن به جای


امکانات

اگر او نمی تجویز ازلی مادر یا متجاوزانه مادر دیگر چه عکاسی امکان وجود دارد برای او ؟

محبوب Instagram حساب و کتاب مادران قبل را نشان می دهد عکس از مادران قبل از آنها شد مادران را مشاهده کنید و زیر نویس از دیدگاه کودکان خود را.

در حالی که تصاویر نشان می دهد مادران جوانان خود را با نوشتن شرح تصاویر و هنوز هم توصیف هر یک از زن از نظر ارزش او را به عنوان مراقب.

هفته گذشته فیونا گرگ برنده سر در جشنواره عکاسی پرتره دسته برای هدیه RHW 2020 که نشان داد “خانواده مدرن داستان یک دختر متولد توسط یک زن جنگجو به دو محبت پدران”.

فیونا گرگ هدیه RHW سال 2020 است. سر در جشنواره

عکاس مد چارلی Engman نشان دهنده مادر خود را در همکاری نزدیک با او. کار آنها با هم sidesteps کلیشه.

در کتاب خود مادر Engman ما فراهم می کند با یک تصویر از مادری که نشسته در خارج از معمول استعارههای از خانواده عکاسی پرتره و پرورش مادر. ما یک نگاه اجمالی از یک زن است که یک فرد در حق خود او و مسئول تصویر او را صرف نظر از وضعیت تولیدمثلی.

بر خلاف Barthes’ مادر, Engman مادر یک نام: کاتلین مک کین Engman. او تمایلات جنسی آژانس است و به دور از پنهان ، او در یک رده خود: آمورف گریزان و فردی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de