Bastible به دوبلین رستوران که در آن او سر آشپز بسته شد به عنوان یک نتیجه از این تهدید در حال رشد از coronavirus. گرین 27 و 13 همکاران تمام شد اجازه رفتن.

“هنگامی که شما یک بررسی بزرگ آن را به یک هفته خاص در هر زمان و کسانی که هفته ها تبدیل به ماه. این چیزی است که ناراحت کننده است چرا که با آنچه شما احساس می کنید کمی توقف” گفت: گرین که مشغول به کار در جهان معروف دانمارکی رستوران Noma قبل از بازگشت به خانه به دوبلین.

“است که بسیار سخت به من باید اعتراف, و این چیزی است که باعث می شود من به نوبه خود در شب.”

گرین گلایه یک مثال از اینکه چگونه این بیماری همه گیر کوروناویروس تخمگذار زباله به کسب و کار مهمان نوازی در سراسر هیئت مدیره صرف نظر از اندازه و یا موفقیت است. کارفرمایان در سراسر اروپا در حال کاهش شغل در یک سبع سرعت به اورژانس مستندات شاتر میله, رستوران ها و هتل های خالی ادارات و زمین خطوط هوایی.

از آن خواهد شد ماه قبل از رسمی ملی اطلاعات نشان می دهد مقیاس تخریب اما سازمان بین المللی کار روز چهارشنبه هشدار داد که تا 25 میلیون شغل می تواند از دست رفته در سطح جهانی اگر دولت عمل نمی کند, سریع, پیشی 22 میلیون شغل از دست رفته در طول 2008-09 بحران مالی است.

کشورهای اروپایی متعهد شده اند صدها میلیارد یورو به کاهش تاثیر اقتصادی این ویروس و باید کاسته قوانین به آن را آسان تر برای مردم را به واجد شرایط برای بیکاری و کمک به شرکت های نگه داشتن کارگران ،

در ایتالیا, کانون شیوع بیماری در اروپا دولت رفته یک گام به تعلیق هر شلیک روش آغاز کرده است پس از فوریه 23.

اما حتی با وعده پول نقد مقیاس بحران به مقامات تقلا برای مقابله با تقاضا برای کمک به.

‘پس انداز نمی خواهد آخرین’

در ایرلند که در آن نخست وزیر لئو Varadkar حدود 100 ، 000 نفر یا بیشتر – تقریبا 5 درصد از نیروی کار می تواند از دست دادن شغل خود را در عرض دو هفته حدود 20000 نفر ارائه شده در بیکاری دفاتر به درخواست برای مزایای روز جمعه.

در آلمان که در آن افزایش بیکاری به پایین تاریخی, شرکت آب گرفتگی مقامات محلی با درخواست برای کمک به دولت برای تامین مالی کوتاه مدت کار می کنند.

“این رفتن را از طریق سقف” سخنگوی فدرال کار کرد و افزود که وجود دارد نیز بهره از بخش هایی که به طور معمول نمی اعمال می شود برای چنین اقدامات است.

در بلژیک حدود 30000 شرکت های اعمال شده به صورت موقت مزایای بیکاری برای نزدیک به 300,000 کارگران یک سخنگوی دولت گفت. اگر داده های اندازه گیری اجازه می دهد تا کارگران به پرداخت 70 ٪ از حقوق و دستمزد خود را توسط دولت است.

این abruptness از اخراج در سراسر اروپا همراه با رشد نسبت قرارداد کارگران که ممکن است واجد شرایط به راحتی بیکاری معنی ندارد و هر کس محافظت خواهد شد.

بیش از 100 ، 000 کارگران در سراسر اسپانیا شده اند اجازه دهید با توجه به کروناویروس و این تعداد می تواند رسیدن به 1 میلیون از یکی از اسپانیا بزرگترین اتحادیه های کارگری گفته است.

در مرکزی, بارسلونا, Alejandra پائولا Carrera, 27, نگران است او نمی خواهد واجد شرایط برای حمایت از دولت است چرا که او فقط شروع به کمک به سیستم امنیت اجتماعی در ماه ژوئیه گذشته.

“من پس انداز نمی خواهد گذشته من بیش از یک ماه” گفت: دفتر مدیر که از دست رفته کار خود را در روز دوشنبه. “من اجاره یک آپارتمان با سه نفر دیگر و ما همه در همان وضعیت: کارگران موقت و فقط از کار اخراج شدند.”

شوک برای افراد جوان

مادر تنها Viviana همچنین در بارسلونا, چهره یک چالش برای حمایت از خودش و سه سال پس از از دست دادن شغل خود مشغول به کار در استخدام برای یک آژانس املاک و مستغلات.

“آنچه من به دست آورده از آخرین روز از اشتغال من نمی خواهد بود قادر به پرداخت اجاره و آب و یا هر گونه دیگر لوایح گفت:” 31 ساله که از او پرسید که او نام خانوادگی نکردن.

“من واقعا نمی دانم آنچه من انجام,” او اضافه شده است. “من هر آنچه که من می توانید پیدا کنید چون من یک مادر تنها و دختر من به من بستگی دارد.”

در لهستان که تا به حال شده است با بهره گیری کم سابقه بیکاری زیان کار دشوار است به ویژه برای کارگران جوان استفاده می شود به داشتن گزینه های.

Nicoise کمپ یک دختر 23 ساله دانشجو در ورشو از دست او کار در یکی از شهرستان های برتر هتل ها پس از چهار سال کار وجود دارد به عنوان یک پیشخدمت زن و متصدی بار.

“در حال حاضر وجود ندارد و حتی هر گونه استخدام در رفتن,” او گفت:. “من فکر می کنم برای دانش آموزان این کاملا در شوک بود به دلیل یک لحظه ما تا به حال کار ما تا به حال کلاس های دانشگاه ما بسیار شلوغ است و پس از آن یک روز ما هیچ چیز را ندارد.”

با هیچ وام یا کودکان Greene, ایرلندی, آشپز گفت که او خوش شانس بود او می تواند زنده ماندن در بیکاری در حال حاضر و شیب به پس انداز اگر او تا به حال به.

او قصد دارد به صرف زمان با خانواده و یادگیری “میلیون ها نفر از همه چیز” است که کار در آشپزخانه مشغول می کند و اجازه نمی دهد مانند حد عالی رساندن خود تخمیر مهارت.

“من ماندن بسیار مثبت” او گفت:. “من نان بر روی بروید در حال حاضر و من یک طرح در این باغ که در آن من قصد دارم برای شروع به کاشت سبزیجات. من خوب هستم در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de