از COVID-19 تست درمانگاه به خانه های مراسم تشییع جنازه: پشت لنزهای هرالد عکاسان

این هرالد’s عکاسان صرف چند ماه گذشته گرفتن ازدحام بیش از حد در سواحل و snaking صف خارج Centrelink. آنها بوده ام رفتن پشت درهای COVID-19 امکانات تست و پوشش خالی مکان های توریستی و یک مرد final journey to a funeral home.

در حالی که بسیاری از استرالیایی ها ماندن در خانه عکاسان تصاویر ارائه شده اند بینش به آنچه زندگی است مانند خارج است.

The Herald's photographers have spent the past few months documenting Sydney's response to COVID-19.

هرالد را عکاسان صرف چند ماه گذشته مستند سیدنی پاسخ به COVID-19.اعتبار:لویی Douvis

رئیس عکاس نیک moir, مدیر گفت: سازگاری بوده است حیاتی در پوشش همه گیر فقط به عنوان زمانی که او مستند طوفان در آمریکا bushfires در استرالیا و یا پس از 2004 سونامی در آچه.

در حال بارگذاری

“آن را قادر به انطباق با تغییر حالات سرعت و آگاه بودن از محیط زیست کار می کنند. من هرگز تحت پوشش یک بیماری همه گیر قبل یا عمده ویروس” moir, مدیر می گوید.

“انجام طوفان-تعقیب و آتش سوزی, شما می توانید کاملا آرام سناریو به نوبه خود منجر به مرگ یک فاجعه بسیار به سرعت. شما نیاز به آماده برای تغییر طرح به سرعت در این سناریو. برای من, آن فقط یک سبک های مختلف را انتخاب کنید.”

تبلیغات

او می گوید آن مهم بوده است برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در coronavirus نقاط از جمله چین و آمریکا یا ایتالیا و چگونه عکاسان مستند و حفاظت از خود را دارند.

“در حالی که آن را ندارد منفجر شد [استرالیا] ما آماده شد که احتمال” moir, مدیر می گوید.

در بین مشاغل moir, مدیر با استفاده از آب و صابون و یا برخی از sanitiser برای تمیز کردن دست و دستمال خود را فرمان را با دستمال مرطوب ضد باکتری. این بخشی از روال خود را برای چند ماه گذشته و احتمال ادامه آن در سال آینده.

او عمدتا عکاسی شده است که چگونه مردم در حال مقابله با این مستند و می گوید آن را به چالش کشیدن به استفاده از تخیل خود را در چگونه بهترین را به تصرف آنچه که اتفاق می افتد.

A woman applies her mascara while waiting in a Centrelink line in Brookvale.

یک زن اعمال او ریمل مژه و ابرو در حالی که انتظار در یک Centrelink خط در Brookvale.اعتبار:نیک Moir, مدیر

“بسیاری رفته واقعا به دنبال در اطراف ما و بودن قادر به ارسال داستان های چشمی,” او می گوید.

یکی از عکس هایی که ایستادگی کردن برای moir, مدیر است که یک زن با پوشیدن یک ماسک و استفاده از ریمل مژه و ابرو از او به عنوان منتظر در Centrelink خط. برای او آن را برجسته واقعیت بحران بهداشت و درمان: در میان هزاران نفر از کارگران انتظار در صف برای حمایت از دولت وجود دارد یک مکث به حالت عادی.

تبلیغات

کیت Geraghty تحت پوشش مناطق جنگی مانند سوریه و موصل. او می گوید وجود داشته است شباهت بین این چند ماه گذشته و سفرهای خارج از کشور.

“چه احساس آشنا شدند و خیابان های خالی کمبود مواد غذایی و بسته مغازه ها نه دیدن مردم و در مورد picnicking و یا گذراندن وقت با خانواده خود را,” او می گوید. “چیزی که من پیدا متفاوت است که هیچ بمب و بدون جنگ. انسان نمی صدمه زدن به انسان است.”

Kate Geraghty, at left, was given access to the Prince of Wales COVID-19 testing clinic.

کیت Geraghty در سمت چپ بود و با توجه به دسترسی به شاهزاده ولز COVID-19 تست درمانگاه.اعتبار:لوئیس Kennerley

در حالی که در خارج از کشور, Gerathy اغلب به پایان می رسد تا در بیمارستان, مستند وحشتناک صدمات وارده در جنگ است. اما به دست آوردن دسترسی به پشت صحنه استرالیا COVID-19 پاسخ بوده است.

“از آن شده است بسیار دشوار است برای به دست آوردن دسترسی به مراقبت ويژه و بيماران تحت درمان coronavirus,” او می گوید. “ما همیشه احترام به خواسته های بیماران و کارکنان اما به صورت تاریخی هدف چیزی از این طبیعت این بیماری همه گیر باید پوشش داده شود.”

یکی از عکس هایی که خارج از غرفه به Geraghty است که از 20 سال پیر احمد آل Daki که فرار کرد جنگ زده سوریه در سال 2011 و در حال حاضر مشغول به تحصیل می شود یک پرستار.

Ahmad al Daki, 20, studies in his backyard in Greenacre.

احمد آل Daki, 20 مطالعات در حیاط خلوت خود را در Greenacre.اعتبار:کیت Geraghty

تبلیغات

“برای پیدا کردن داستان های زیبا در میان بسیار مضطرب زمان نیز بسیار زیبا” Geraghty می گوید. “از داستان های شخصی در میان یک بحران چیزی است که به ما یادآوری می کند که ما که هستیم.

لوئیس Kennerley می گوید وجود دارد تنش در روابط عمومی و عکاسان طی چند ماه گذشته: مردم شده اند گفتن عکاسان را به عکس خود را.

A lot of people do not want their photographs taken, often asking photographers what they are doing.

بسیاری از مردم نمی خواهید عکس های خود را گرفته و اغلب درخواست عکاسان آنچه آنها انجام می دهند.اعتبار:لوئیس Kennerley

از آنجا که از آنچه که اتفاق می افتد هر کس نگران است بلکه ما را بیشتر قابل رویت به عنوان عکاسان. وجود دارد تعداد کمتری از مردم در اطراف به طوری که مردم متوجه ما,” او می گوید.

این decluttered و خیابان های آرام, رستوران ها و مکان های توریستی شده اند واقعا جالب به عکس می گوید: Kennerley.

Good Luck Hotpot manager Jack Chen sits in his empty restaurant as the coronavirus crisis keeps people away.

موفق باشید Hotpot مدیر جک چن نشسته در رستوران های خالی خود را به عنوان coronavirus بحران مردم دور نگه می دارد. اعتبار:لوئیس Kennerley

یک عکس که خارج از غرفه برای او این است که از صاحب رستوران جک چن. او معمولا در رستوران مشغول ذخیره کردن خالی به مردم ماند در داخل و محدودیت های مسافرتی آهسته گردشگری راش. آن را نیز نشان می دهد که نژاد پرستی که جاروب در سراسر استرالیا هنگامی که این ویروس برای اولین بار رخ داد.

تبلیغات

“وجود دارد هیچ, باعث, هیچ چیز. وجود دارد فقط این غم و اندوه” Kennerley می گوید.

دومینیک Lorrimer می گوید آن را دشوار گرفتن خاموش کردن بدون در نظر گرفتن همان تصاویری از آرام سایت. یک راه حل بوده است گرفتن آن در جامعه که در حال کمک به دیگران است.

یک عکس به یاد ماندنی بود با موزیسین جانی هاوکینز که نقل مکان کرد و کنسرتهایی آنلاین.

Jonny Hawkins aka ‘Aunty Jonny’ of the Dollar Bin Darlings is a full-time performer, but with work in the foreseeable future cancelled due to coronavirus, the musician is bringing his parties online.

جانی هاوکینز با نام مستعار ‘عمه جانی’ دلار بن عزیزان تمام وقت است, مجری, اما با کار در آینده قابل پیش بینی لغو شد با توجه به coronavirus نوازنده آوردن او احزاب آنلاین. اعتبار:Dominic Lorrimer

“نادر آن شما را وادار به صرف زمان عکاسی از یک شخص انجام چیزی که خود خود را انجام می دهند نشان می دهد” Lorrimer می گوید.

“معمولا زمانی که ما در حال عکاسی کسی را نشان می دهد و یا پیش نمایش ما را پنج دقیقه با آنها اما زمان فشار دادن برای بسیاری از مردم و آنها در واقع لذت بردن از داشتن برخی از شرکت است.”

جیمز Brickwood شد و در حال حاضر زمانی که یک مرد که مرده بود از COVID-19 آورده بود از سیدنی بیمارستان به یک مراسم تشییع جنازه به خانه. او گفت: یکی از اولین چیزهایی که او صحبت می کنند به مدیران مراسم تشییع جنازه.

تبلیغات

برای این کار Brickwood فراتر رفت و معمول خود ماسک صورت و دست sanitiser استیلای تا در تمام بدن فولاد لباس شب, دستکش و عینک ایمنی اضافی.

اضافی حفاظت شخصی تجهیزات معنای Brickwood می تواند تمرکز بر گرفتن لحظه دو مرد منتقل می شود بدن از طریق مراحل نهایی به جای اخم بیش از ایمنی خود را.

“شما آماده سازی و برنامه ریزی خوب,” او می گوید. “شما در ایجاد یک محیط بنابراین شما می توانید تمرکز بر روی آنچه که در مقابل شما است.”

Brickwood است که بیشتر خدا را شکر برای افرادی که زمان را برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را و ژست برای عکس.

One of the most memorable photographs for James Brickwood is that of a father and son who spent a sunny Sunday at Manly beach spraying disinfectant on the public's hands. 

یکی از به یاد ماندنی ترین عکس های جیمز Brickwood است که از یک پدر و پسر که صرف یک یکشنبه آفتابی مردانه در ساحل پاشش مواد ضد عفونی کننده در دست. اعتبار:James Brickwood

“آن کسانی که داستان انسان است که مهم ترین آنهایی که” او می گوید.

اما بسیاری از عکاسان می گویند یکی از بزرگترین مشکلات این است که نمی شود قادر به لرزش دست کسی را به آنها خوش آمد می گوید و یا به تشکر از آنها را برای وقت خود را.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de