بیشتر از هند است که تا به حال 482 عفونت و نه مرگ و میر در سه شنبه تحت مستند برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله مرتا در پرجمعیت ترین ایالت اوتار پرادش است.

مسجد کارگر محمد Alim, 40, گفت: او یک زن بیوه و او را سه پسر به یک ایستگاه پلیس در شهر در موتور سیکلت خود را در شب دوشنبه به گزارش یک درگیری با همسایگان.

“زمانی که من رسیدم ایستگاه پلیس بازرس دست من که بشود ثبت نام و کلیک بر من تصویر” Alim و گفتگو کرد.

“من احساس می کنم می ترسم. من نمی دانم که برای شکایت به حال” اضافه شده Alim که او نیز متهم افسران بطور شفاهی سوء استفاده از او.

مرتا پلیس توییتی یک عکس از Alim برگزاری یک نشانه است که به عنوان خوانده شده “من یک دوست هستم از coronavirus” با عنوان “برخی از مردم در مورد مراقبت از جامعه ایمنی است.”

پلیس خوراک توییتر تا به حال نه بیشتر شبیه تصاویر با نظرات هندی از جمله “من باور نمی کنم در قانون کشور” و “من اهمیتی نمی دهند در مورد خانواده و یا جامعه است.”

مرتا رسمی پلیس Akhilesh Narayan سینگ به رویترز گفت که تنها افرادی که به دنبال انجام سفارشات به نوبه خود در اطراف و رفتن به خانه عکس شد و اضافه کرد که 22 موارد مستند نقض شده بود واصل شده است.

در مورد خواسته Alim مورد سینگ گذاشت و پاسخ نمی دهند به دنبال تماس یا پیام.

هند صفحه اصلی وزارت بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

People hold their ears while doing sit-ups as a punishment for breaking a lockdown imposed to limit the spreading of coronavirus disease (COVID-19) in Ahmedabad, India, March 24, 2020. Reuters

مردم نگه دارید و گوش خود را در حالی که انجام sit-ups به عنوان یک مجازات برای شکستن قفل های اعمال شده برای محدود کردن گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در احمدآباد هند, مارس 24 سال 2020 است. ایسنا

در حداقل سه ولسوالی دیگر در دولت افرادی که نقض مستند سفارش شده برای انجام دراز و نشست و squats, یک افسر پلیس در Malhaur پاسگاه پلیس در لکنو مرکز ایالت و گفتگو کرد.

“آنها خواسته پسران پس از 10 sit-ups” اضافه شده که در پی گمنامی چون او بود مجاز به اظهار نظر.

یک سخنگوی لکنو پلیس گفت که آنها تا به حال هیچ اطلاعاتی در مورد نشستن یو پی اس.

چند هفته پیش دولت قرار داده تا شش هوردنجس برجسته در بخش هایی از لکنو شناسایی مردم در آن گفت: تا به حال پیوست تظاهرات خشونت آمیز در برابر تابعیت جدید قانون بر اساس دین است.

دولت وزیر یوگی Adityanath یک تندرو هندو کشیش تراز وسط قرار دارد با نخست وزیر نارندرا.

به طور جداگانه در ایالت غربی گجرات آنچه به نظر می رسد یک لیست از تقریبا 200 افرادی که به تازگی وارد هند از خارج از کشور شده است گردش در WhatsApp.

آن را بلافاصله روشن نیست که در آن لیست که شامل شماره تلفن و آدرس نشات گرفته است.

“من تماس گرفتن از تصادفی افرادی که جویای اگر من تست” گفت: یک زن 21 ساله دانشجو که به تازگی پرواز را از ایالات متحده آمریکا که خواست نامش فاش نشود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو