رسانه های اجتماعی در حال حاضر با کار از خانه محتوا: از دوستان ما بلکه از مشاهیر.

اواخر شب میزبان تغییر برای پخش از خانه من پر از نوستالژی برای گذشته: یوتیوب در مراحل ابتدایی به زودی پس از تولد آن در سال 2005.

در آن زمان ما شاهد یک نگاه اجمالی از زندگی خصوصی فیلم برداری بر روی لپ تاپ, دوربین در اتاق خواب. در حال حاضر آن را به نام خانواده فیلمبرداری بخش از خانه است. جیمی فالون در حال قطع شده توسط خود کودکان است. این پروژه زوم خود جدا مشهور است. Ellen Degeneres میزبان مصاحبه از نیمکت خود را.

در روزهای اولیه از یوتیوب, پلت فرم کوچکتر بود. وجود دارد و صمیمی جوامع شکل گرفته در اطراف موضوعات خاص و مردم: بازی های فرهنگ پاپ. یک فرصت برای معتبر مشارکت و خود-بیان برای همه است.

ما همه احساس نوستالژی برای قبل از COVID-19 جهان است. نوستالژی نیست فقط باید به عقب نگاه دهه. آن را می تواند رخ دهد برای ما گذشته. و همچنین می تواند برای ما خوب است.

نوستالژی ما فراهم می کند با یک یادآوری از زمان های خوب و عزم به اقامت در داخل و صاف منحنی بنابراین ما می توانیم بازگشت به فعالیت های که ما احساس نوستالژی برای در وهله اول.

شاید یک نوستالژی برای 2005 یوتیوب یک نوع نادر از اشتیاق اما من خودم تأمل در این زمان که در آن هر تصویری فیلم برداری در یک اتاق خواب واقعی بود اتاق خواب نیست مجموعه استودیو.

به “تمام وقت YouTuber”

زمانی که یوتیوب در سال 2005 روانه آن فضایی برای به اشتراک گذاری و تعامل با ویدئوها آنلاین.

در سال 2007 قبل از رول تبلیغات شروع به بازی در فیلم و در ماه دسامبر ما شاهد معرفی شریک برنامه که در آن تاریکی قادر به ساختن پول از فیلم های خود را. این شروع ظهور “تمام وقت YouTuber”. مارک شروع به طور مستقیم حمایت YouTubers و ما شاهد آغاز از مردم ترک شغل روزانه خود را به صورت کامل در زمان ایجاد محتوا.

به عنوان پلت فرم تر شد کاملی حرفه ای محتوای ساخته شده توسط شبکه های تاسیس شد ترویج پولی اهداف و کسانی که آرمان اصلی به حاشیه رانده شد.

اوایل تاریکی قادر به سرمایه گذاری بر روی رشد پلت فرم و ساخت مخاطبان هزاران نفر که در نوبه خود آورده و میلیون ها نفر از نمایش ها با ارتباط ad درآمد. Zoe Sugg (Zoella, به طرفداران او) شروع به ارسال روی کانال در سال 2009.

امروز او بیش از 11 میلیون مشترک و ویدئوها مشاهده شده است بیش از 1 میلیارد بار بیشتر 855 میلیون بازدید در کانال دوم). او آغاز شده به عنوان یک فرد بالغ جوان فیلمبرداری لباس hauls و آرایش به نظر می رسد در دوران کودکی او ، او در حال حاضر صاحب زیبایی خود را خود را و نام تجاری شیوه زندگی و ارزش میلیون ها نفر.

زنده از اتاق نشیمن خود را

با اجتماعی فاصله و جداسازی مورد نیاز در آورده با COVID-19 تلویزیون نشان می دهد بحث شروع به احساس می کنم مثل اوایل یوتیوب.

جیمی فالون در حال حاضر فیلمبرداری این نمایش امشب “در خانه edition”.

امشب نشان می دهد همواره در بر داشت راه خود را به یوتیوب اغلب به روند صفحه. در حال حاضر فالون را در خانه زیبایی را فراهم می کند مخاطبان خود را در لایه هایی از صمیمیت از طریق افشای شخصی. ما در حال حاضر می دانم که آنچه در کتاب او صاحب که او یک کت دندانه دار کردن درب پشت (که می شود به سمت چپ باز توسط خود کودکان و نوجوانان). شما می توانید شنیدن پیانو بازی را از طریق دیوار. و ما می دانیم که دختر خود را از دست دندان او هفته گذشته به دلیل او شلاق قطع فیلمبرداری خود را به او بگویید ،

اینکه آیا یا نه ما این تفسیر طلبانه – به عنوان مناسب ساخت و ساز از فالون اصالت – به نظر می رسد به موقع و بسیار relatable محتوا در حال حاضر. میلیون ها نفر از پدر و مادر دائم کار و کودکان و نوجوانان.

Georgiana تما زندگی روایت محقق می گوید صحت حیاتی مشخصه به صورت آنلاین زیر است.

نام تجاری صحت او می گوید: نیاز به سبکی قوام نرم شدن انگیزه های تجاری و کیفیت تعهد است. موفق راه برای رسیدن به معتبر حضور آنلاین است که از طریق خوداظهاری.

حس صمیمیت ایجاد شده است که از طریق افشای اطلاعات شخصی است که مخاطب می تواند مربوط به نرم می تواند انگیزه های تجاری. آن است که آیا حضانت فرزند, بررسی محصول و یا قرنطینه تجربیات این مثبت تقویت صحت و قابلیت اعتماد از خالق.

در روزهای اولیه از یوتیوب, این امر عبارتند از افشای داستان های شخصی و به اشتراک گذاری نقاط عطف و همچنین مبارزات شخصی و آشفتگی. Zoella آیا این آشکارا صحبت کردن در مورد اضطراب اجتماعی زمانی که آن را آمد به ظاهر عمومی و اجتماعات بزرگ و همچنین به عنوان های نقاط عطف زندگی حرفه ای خود را مانند موم مجسمه سفالین رنگی در موزه مادام توسو.

بحث میزبان نشان می دهد بیشتر آشکارا ساخته شده شخصیت.

قبلی بینندگان فالون “زنده از نیویورک” مانند دیوید لترمن و کونن اوبراین قبل از او آگاه از اسکریپت چراغ و تنظیم شده است. اما با مشاهیر در حال حاضر محدود به رادیو و تلویزیون از خانه های خود ما آنها را مجبور کردن اسکریپت. وجود وقفه صداهای از خانواده و زندگی در خانه. آن را همواره معمول است برای دیدن یک کودک در حال اجرا از طریق پس زمینه از یک ویدیو یوتیوب و یا یک گربه تداوم دوربین آنها به عنوان راه رفتن در سراسر صفحه کلید خود را. ما در حال حاضر شاهد آنها برای اولین بار با بحث میزبان نشان می دهد.

برای بسیاری از افراد مشهور, خود افشا نیاز به تقویت که بین فردی ارتباط آمده است از های خود فاصله یا جداسازی روایات. های خانه های خود و مشکلات با انزوا طنین انداز با مخاطبان و نشانگر که ما همه در این با هم (بدون عمارت).

صمیمی فضاهای

هفته گذشته در پروژه های استرالیا, خواننده, Troye Sivan مصاحبه شد در دوران کودکی خود را در اتاق خواب بعد از یک روز خود جداسازی و نوسازی مبلمان با پدرش.

در حالی که این پروژه هنوز فیلمبرداری در استودیو مجموعه ای به نظر می رسد به طور قابل توجهی متفاوت از آن چند هفته پیش. میزبان نشستن دور از هم خبرنگاران تماس گرفته و در بخش های, و خدمه خود را ارائه مهمانان با کف زدن به جای مخاطبان زندگی می کنند.

تصویر سیوان نشستن در خانه در یک تی شرت پیشنهاد یک آرامش خصوصی و معتبر خود را.

طرفداران طولانی مدت ممکن است این به عنوان یک بازگشت به ریشه های آنلاین. سیوان خود را آغاز کانال یوتیوب در اکتبر سال 2007 زمانی که او 13 ساله بود. در اوایل این فیلم سیوان آپلود کنسرت او انجام شده و پوشش می دهد از آهنگ های انجام شده در خانه. در حال حاضر Sivan بیش از 7 میلیون مشترک و بیش از 1 میلیارد بازدید در یوتیوب. او زمانی نمودار موفقیت فروش 1.3 میلیون آلبوم.

این پروژه مصاحبه مجدد سازه Sivan اصلی معتبر و زیبایی شناسی به عنوان او یک بار دیگر فیلم را از دوران کودکی خود را در اتاق خواب.

هنگامی که ما به تماشای فیلم های آنلاین ما اغلب انجام این کار از راحتی از فضاهای خصوصی: خانه ما اتاق خواب ما. بنابراین زمانی که ما به تماشای نشان می دهد بحث فیلمبرداری خود را در خانه حس اتصال مشترک تجربه به طور طبیعی می آید. تماشای مثل این ما را تشویق می کند به احساس می کنم مثل ما در حال صحبت کردن به یک دوست.

دعوت به خانه کسی می شود یک نقطه اشتراک و مهمان نوازی در زمان انزوا. حتی با توجه به آشکار نابرابری اقتصادی همه ما باید جداسازی مشترک است.

جانیس پک یک استاد در رسانه های مطالعات مورد بحث این باور است که ارتباطی می تواند راهنمای مردم از معضلات. این باعث می شود نشان می دهد بحث سازگار با درمانی گفتمان با تمرکز بر اقرار و شرکت های تعاملی.

یوتیوب نیز این دعوت با مجریان اغلب پایان فیلم خود را با کلاسیک “اجازه دهید من می دانم آنچه شما بچه ها فکر می کنم در نظرات زیر!”


ادامه مطلب: جمعه مقاله: یوتیوب عذر خواهی و تلویزیون واقعیت وحی – افزایش عمومی اعتراف


در حال حاضر ما لازم نیست که فرد در ارتباطات در زندگی روزمره ما با کسانی که در خارج از ما خانواده ها این شرکت های تعاملی آنلاین افزایش یافته است در اهمیت.

رفتن متا

در این دلتنگ نوبه خود مشهور هستند استفاده سنتی یوتیوب استعارههای در محتوای خود را از طریق فریم و پس زمینه و تن.

جیمی کیمل “زندگی می کنند از خود خانه” آزمونها فرزندان خود را برای یک وطنی نسخه از این بازی نشان می دهد چه کسی می خواهد به یک میلیونر ؟

فریم و پس زمینه این کلیپ کاملا شبیه به دیگر سازندگان آنلاین مانند YouTube جانباز فیلیپ DeFrano. در این فیلم کیمل و DeFranco خود را بپرسید سوالات کودکان در حالی که نشسته در مدفوع نوار بالا بر-روی-میز میکروفون می ایستد. برای تفریح فرزندان خود آنها بپرسید “چه کسی است که مورد علاقه خود را مومیایی و یا پدر?”

در یک قسمت از امشب نشان می دهد: در خانه, نسخه Jimmy Fallon چمنها کلاسیک یوتیوب استعاره: Q&A video. برای سال YouTubers شده است پاسخ دادن به سوالات بینندگان خود را در این قالب است. پس از تک صدایی خود را نشان می دهد کاهش به یک کلیپ از فالون راه رفتن با همسر خود را برای بخش “درخواست Fallons”. در طول راه رفتن او داستان پیشنهاد خود را به عنوان به خوبی به عنوان برخی از حکایات شخصی. Q&A ویدئوها همیشه استفاده می شود به عنوان یک راه برای مخاطبان به اتصال و ارتباط برقرار کردن به طور مستقیم با تاریکی.

Relatable و یا می میرند

در پیشانی با سامانتا زنبور عسل, میزبان, مصاحبه, سیاستمدار کتی, Porter, شوخی در مورد بد اتصالات wifi در زوم تماس – تجربه هر فرد تنها کار از خانه می تواند مربوط به. در حالی که آنها در مورد وضعیت فعلی COVID-19 تست در امریکا مصاحبه خود را پراکنده است با شخصی حکایات.

مبادلات استنباط احساس تماشای همکار خود را در صبح زوم تماس و برخورد با سرگردان کودکان و فیلدینگ ارائه می دهد چندین خمیر ترش استارت.

اما خود افشا می تواند نتیجه معکوس.

در حال حاضر حذف شده و تصویری, Ellen DeGeneres فیلم برداری برای اولین بار در خانه قسمت از صحبت های او نشان می دهد او به زیبایی تزئین شده و در مقایسه خود انزوا به زندان است.

صحبت کردن در مورد یک تجربه جمعی در راه چند نفر را می تواند درک نقض مشترک همکاری از اوایل 2000s یوتیوب. به نظر می رسد نخبگان و تن ناشنوا به دلیل آن نتواند به تشخیص شایع تر تجارب انزوا.

تغییر کانال?

خواهد یوتیوب بازگشت به “عادی” یک بار جهانی همه گیر شل خود را نگه دارید ؟

ما را به احتمال زیاد نشان می دهد بحث میزبان بازگشت به استودیو خود را و افت قابل ملاحظه در “چگونه به مولد کار از خانه” ویدئوها. اما این روند جدید نشان می دهد بحث میزبان در خانه ممکن است اطراف چوب اگر آن را می بیند ادامه می دهد موفقیت در سراسر قرنطینه.

افرادی که شهرت یافت در اوایل یوتیوب با آوردن ما به خانه های خود در حال حاضر مشهور است. در حال حاضر سنتی مشاهیر آوردن ما خانه بیش از حد. آنها با استفاده از ویژگی های ذاتی به یوتیوب و ایجاد فرصت های بیشتر برای اتصال.

ما می توانیم نظر خود افشای نشان می دهد بحث میزبان فیلمبرداری از صفحه اصلی به عنوان relatable و جذاب در حالی که ما تجربه خود انزوا طلبانه و یا به عنوان یک مناسب ساخت و ساز.

صرف نظر از قصد ما پاسخ از آنجا که ما تمایل مداوم برای خود افشا کسانی که ما را در زمینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im