جمعه مقاله: قرمز مایل به زرد روبان – بزرگ تاریخ از مو بزرگ کمان

دریایی از اندازه مو کمان باب از طریق مدرسه ابتدایی دروازه هر روز صبح. ممکن است آن را رد کرد و به عنوان یک بی ضرر کودکان را مد زودگذر اما بزرگ کمان به عقب رانده شده توسط شیوه فعلی توئین اثرگذارندهها و مشهور است.

مو کمان دارای سابقه طولانی است که شامل cushiony بزرگ شیک با کمان از 1980s و اخیرا لیدی گاگا را تعظیم مو ساخته شده از مو. در 1940s دختران نوجوان عینک مو کمان به عنوان نشانه ای از او در دسترس است.

در طول قرن گذشته و یا پس از آنها به مدلول زنانگی اما منابع تاریخی نشان می دهد آن را همیشه اینگونه نبوده است.

برای پسران

مو تعظیم در اصل خاص جنسیتی به مردان بالغ در اروپا در طول 1700s هنگامی که مردان خود را آراسته مو با کمان برای نشان دادن آنها مرفه و عجیب.

زنان همچنین عینک مدل مو های عجیب اما این بود که اغلب از ویژگی های مو کمان; نه بزرگ زیور آلات و جواهرات ترجیح داده بودند.

پس از انقلاب فرانسه اسراف در لباس و مدل موهای شد و اخم کرد بر مو و کمان بودند به ندرت استفاده می شود. توسط 1800s رایج شد
نر کودکان به پوشیدن مو کمان بستن مو در پشت گردن گردن.

زنان در طول قرن 19 عینک زیور آلات مو و کلاه, اما, مو
تعظیم واقعا فقط زمانی محبوبیت گسترده در قرن 20 قبل از جنگ جهانی دوم است.

Jean-Baptiste-شمعون شاردن خانه از کارت 1736-37. ویکیمدیا

زیبا اما قوی

مو تعظیم امروز اغلب پروژه های ایده های بی گناهی مربوط به کودکان و مفهوم زنانگی به عنوان مرتبط به کیفیت و مهربانی و نرمی و انطباق.

پوستر توسط J. Howard میلر (1918-2004) با استفاده از جنگ تولید کمیته هماهنگی. ویکیمدیا

ممکن است دقیقا به این دلیل که مو تعظیم پروژه چنین آرمان هایی که از آن شده است به کار به عنوان ابزاری برای توانمندسازی برای هر دو زن و مرد بدن.

در طول جنگ در سال 1942 زمان جنگ تبلیغات ما می توانیم آن را انجام پوستر – طراحی شده توسط میلر برای وستینگهاوس الکتریک – به نظر می رسد در شرکت کارخانجات برای تشویق زنان در محل کار در امکانات.

پوستر به تصویر می کشد یک فعال زن نگه داشتن بازوی او برای نشان دادن قدرت است. او می پوشد قرمز و سفید خال خال روسری مو گره دار در بالای صفحه. بدن زن است که به عنوان قوی و قادر. تعظیم است حداقل در اندازه و در این زمینه نیز می شود کاربردی – برای نگه داشتن زن مو کردن صورت خود را – به جای به سادگی تزئینی.

در 1980s, خوانندگان, مدونا و پسر جورج عینک کمان به عنوان نمادهای زنانه عملکرد. هر دو پاپ آیکون عینک تعظیم به نشانه جشن و گناه. کوچک مد لحظه ای ماهرانه در معرض محدودیت های اجتماعی از ایده های زنانگی است.

Vivien Leigh مو کمان در سال 1939 را بر باد رفته با بازی لباس دختر وار نارسی. IMDB

مدونا عینک مو تعظیم در خرابکارانه شیوه poking سرگرم کننده در اجتماعی محدودیت های پیش بینی شده بر روی بدن زن توسط دختر وار و با قدرت سکسی در همان زمان.

مدونا در به شدت دنبال سوزان. IMDB

بی گناهی دخترانه, bow, lollipops, سفید, لباس عروسی و نگاری مذهبی هر دو در نام او و صلیب او در تقابل با و خروجی تصویر او شخصا پیش بینی شده است. مانند عناوین از آهنگ ها و آلبوم ها – مواد, دختر بچه معصوم, مجموعه مانند یک باکره – تعظیم برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در چگونه زنان محدود کلیشه معصومیت بکارت و زنانگی است.

در ضمن پسر جورج شناسایی به عنوان مرد عینک مو تعظیم در طول این مدت به انجام زنانگی است. در انجام این کار, او هایلایت مو تعظیم اجتماعی به عنوان چیزی در نظر گرفته به عنوان محدود به زنانه, ارائه, اما نه لزوما محدود به بدن زن.

بازی های جنسیتی

امروز تعظیم مو است بنابراین ذاتا مرتبط منحصرا به زنانگی انجام شده توسط یک زن بدن که ما اغلب شخصیت های در بازی های جنسیتی به سادگی توسط یک کمان.

در سال 1981 Ms Pac-Man منتشر شد در بازی فرم با یک تعظیم مو به تشخیص او از اصل نر بازی شخصیت.

Ms Pac-man همان دور بدن به عنوان همتای مرد اما یک تعظیم مو سیگنال جنسیت خود. شاتر

وندی O. Koopa سوپر ماریو شهرت متکی عمدتا در یک نقطه رقص لهستانی پولکا صورتی تعظیم مو (حتی اگر او هیچ مو) اما جنسیتی نیز نشان داد با تزیینات از گردنبند بزرگ لب ها و مژه های بلند. سوپر ماریو شخصیت Birdo می پوشد زیادی مو صورتی کمان گره خورده است بر روی سر خود را (مانند وندی صورتی دایناسور ندارد, مو) شده است و مورد ستایش قرار داد به عنوان اولین تغییر جنسیت شخصیت بازی به ضربه به صفحه نمایش.

نینتندو بازی شخصیت Marmar است که احتمالا به طور صریح استفاده از تعظیم نشان می دهد جنسیت. او یک ستاره طلا با شاخص های دیگر به جز یک مو صورتی تعظیم یک سوم از اندازه از بدن او. ما آشنا هستند با کمان به عنوان یک راه از مارک زنانگی از طریق شخصیت های مانند Ub Iwerks و پیاده روی دیزنی مینی ماوس است که عرضه در سال 1928.

مو کمان استفاده شده است به افتراق بین دختران و پسران در, کمیک, آیکون ها و بازیهای رایانهای. خوش آمدید, مجموعه, CC BY

جوجو با کمان کمان

اخیرا آمریکایی کودک ستاره پاپ جوجو سیوا نمادین اندازه کمان شده است نقطه فن بزرگ ارتباط با بسیاری از کودکان زیر 11 سال با پوشیدن بیش از اندازه و اغلب فریبنده کمان ،

سیوا در اصل شناخته شده برای نقش خود را در واقعیت-TV series Dance Moms (2014) متصل می شود با طرفداران خود را از طریق یوتیوب و تعدادی از آهنگ ها با فیلم های رقص مانند بچه در فروشگاه آب نبات (2016) و برگزاری درام (2014).

او Facebook حساب بیش از 6.2 میلیون پیروان ساخته شده از مادران و طرفداران از استرالیا و انگلستان و آمریکا و نیوزیلند. وجود دارد بسیاری از تصاویر از کودکان با پوشیدن تعظیم و اغلب آنها در تصویر با مادران خود را نشان می دهد پیوند مادر و دختر را از طریق زنانگی است.

این جوجو کمان یادآور سفید شوروی bantiki کمان فرسوده از 1940s به نشان ملی و وفاداری.

جوجو سیوا رشد کرده است آنلاین اما نه رشد از کمان. AAP/ریگی Varghese

در نگاه اول جوجو بزرگ کمان ممکن است به عنوان رد dance لباس محلی, لباس بلند-یو پی اس و یا مرتبط با یک گروه پشتیبانی. عمل پوشیدن آنها مشهود است در جدید Netflix, مستند, تشویق, که ویژگی های کالج ورزشکاران رقابت در بدن-مجازات روال در تلاش برای پیروزی در مسابقات قهرمانی ملی. با وجود اینکه پرتاب در هوا و فرود به شدت خود را سفت کمان بی حرکت باقی می ماند.

جوجو ادعا مو تعظیم بیش از یک نگاه. در مصاحبه ای با کودکان, British Broadcasting Corporation, JoJo گفته:

یک کمان است که بیش از فقط یک مو لوازم جانبی […] این نشانه, نماد قدرت و اعتماد به نفس و (این است که یک کلمه نیست اما) باور بودن مثل به معنای واقعی کلمه آن را فقط به یک چیز خوب است.

مو تعظیم بیش از یک تکه روبان. تعظیم برای سیوا و طرفداران او را حمل قدرت اعتماد به نفس “باور-ingness” و خوبی است.

در, از, cheerleading, Netflix, مستند, تشویق اندازه کمان ساخته شده است به آخرین. IMDB

لوکس برای خانم ها

کمان را دوباره به مد در چند سال گذشته: پوشیده شده توسط دوشس کمبریج کیت میدلتون و خوبی پاشنه بلند افراد مشهور مانند نیکول کیدمن جسیکا چاستین و مارگوت رابی.

نماد تمدید شده است به high-end مصرف با برخی از کمان استفاده کنندگان repurposing مشخصه دکوراسیون در, Chanel, Dior و چوپان زن کیسه های خرید خود را ،

هر چند ما دیده ایم بسیاری از انسان نان روند مو کمان برای مردان هنوز به بازگشت و آن را ممکن است برخی از زمان قبل از تعظیم انتقال از کراوات برای مردان سر. اگر آن را یک تجدید حیات ما می دانیم که این چیز جدیدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de