جمعه مقاله: ایجاد برخی از سر و صدا — (ع) شادی از جمعیت

من در زندگی چه یکی از اطلاعات شهرستان حوزه قبل از همه گیر در کشور — Surfers Paradise — طلایی روشن, سفید سر و صدا جواهر ساحل طلا.

به دوزخ پرنیان طبیعی و انسان ساخته شده بزرگ امواج توفنده سمت راست به لبه های منظره رقابت با clangour انسان شادی و انسان را لکه دار. من حیاط جلو — لاجوردی اقیانوس آرام و حیاط خلوت من, Orchid, خیابان, خانه, برای براق فوق العاده باشگاه, پیر سوراخ پیچ rebranded و یا کودکان و نوجوانان جدید در بلوک باشگاه است که هرگز حتی به کفش نئون, نشانه های پر زرق و برق تر از خود, داخل, جدیدترین — پناهندگی — چشمک زن روشن و خاموش در عجیب و غریب یادآوری که در آن ما به پایان رسید.

معمولا خوانندگان پمپاژ. وجود دارد sirens تمام وقت, یک هزار و اسکوتر و هر شکل احمقانه در توالت استخدام به خانواده ها از پایین جنوبی که مشترک وجود ندارد خواب در بهشت.

شاخ و بچه ها در استخر Lamborghinis و Skylines انجام دور باندهای skateboarders کروز گردشگاه گسترده بتن swathes میزبان به کلاهبرداری و یک کیلومتر طولانی در بازار در حال اجرا در هر ثانیه شب غیر رسمی موتور کنوانسیون نورد در شنبه شب به جویدن چربی مرغ را شب در Hummers. از 20 ، 000 بازدید کننده در روز. خاورمیانه, خانواده, کودکان و نوجوانان از لوگان چینی entourages posses, فرانسه, اسپانیایی و آرژانتینی خدایان و الهه ها. سکوت در اینجا نرمال نیست. به همین دلیل زمانی که این بیماری همه گیر آمار آن سطح بعدی وهم آور.

جمعیت schoolies از دیگر عصر. تونی فیلیپس/AAP

در اول ممکن است من در زمان یک قدم زدن از طریق خیابان حتی اگر من احتمالا قرار نیست به. به خوبی گذشته سیندرلا ساعت دیدم نه یک روح واحد است. حتی کباب مغازه ها و فروشگاه های راحتی قرار داده شده در دستی ده متر و فواصل شد و شعله ور بدون حوصله و کشش تکیه در برابر جعلی سنگ مرمر و ستون و نه یک ماشین در حال حرکت, فقط ماشین پلیس اندود شده در یک براق راکد ردیف در خارج از ایستگاه پلیس.

برخی ممکن است سرمایه گذاری این بهبود است اما برای تبادل نظر مثل من که مهم نیست حجم تماس گرفته شده تا 50 صحنه بود بیشتر آخرالزمانی از هر نسخه های قبلی از خوانندگان. آن را در یک کلمه خسته کننده است. من می گویم این در کامل اذعان جدیت از آنچه که تبدیل به جهانی کرونا, وحشت نشان می دهد. زندگی از دست داده و زندگی و در عین حال به پایین اقتصادی خرید اینترنتی تخلیه.

اما آن دسته از الگوهای رفتاری در گردش مورد همه ما به عنوان آخرالزمان در ما bathrobes و سالن-پوشیدن اسیر چیزی از سکون و بی قراری ما احساس شد. خالی از تعامل شما با معنا — از همه چیز. برای چه ما با چپ و بدون هر یک از دیگر بدون جمعیت است ؟ بدون پرتکاپو توده ها است که گاهی اوقات ما دیوانه و یا حتی به ناامیدی ؟ آن است که یک جهان بدون صدای ما را. خوب, بد و زشت است.

این پرتکاپو توده … سال گذشته در ملبورن جام ملت های آسیا. وینس کالیگیوری/AAP

تنهایی به عنوان یک انتخاب

در ابتدا من نیمه دوست سوراخ COVID-19 دفن کرده اند و من را به. من در یک جدول تا 3هستم اما پس از آن من می خواهم به ناپدید می شوند و فکر می کنم در مورد آن برای حداقل هفت روز است. اکثر نویسندگان و مانند این. در طیف بین انگشت و زهد. (مدرنیست محکم تر در دوم بسته — اما من حدس می زنم شما می توانید همدردی با بی اعتمادی از جمعیت در قرن 20.) گله های groupthink پاک حق در برابر غلات است. احساسات نمونه توسط کارل یونگ زمانی که او گفت:

یک گروه تجربه می گیرد و در یک سطح پایین تر از آگاهی از تجربه یک فرد است. این است که با توجه به این واقعیت است که زمانی که بسیاری از مردم جمع آوری با هم برای به اشتراک گذاشتن یک مشترک احساسات, کل روان در حال ظهور از گروه های زیر سطح فردی و روان. اگر آن است که یک گروه بسیار زیادی جمعی و روان تر خواهد بود مانند روان از یک حیوان است.

یونگ ممکن است بر روی چیزی اما شاید خود را تنها بخشی از داستان است. جمعیت می تواند به پایین ترین مخرج مشترک و دیوانه کننده است اما زمانی که این بیماری همه گیر, ضربه,, من متوجه شدم که تنهایی تنها بهتر زمانی که آن را به یک انتخاب.

Musos و ستاره های ورزشی به طور کلی عشق جمعیت — آنها می دانند که چقدر مهم هستند زادگاه مزیت فروش بلیط انرژی است. زمانی که AFL باز به جمعیت دوباره در ماه ژوئیه ، Twittersphere فوران در قدردانی. مردم تا به حال “اشک در چشمان” و سر و صدا شد “عالی”, “زیبا”. “من نذر هرگز واقعی جمعیت سر و صدا مانند این مسلم هرگز دوباره گفت:” یک فن.

یک پایی جمعیت می گرداند به آدلاید در تاریخ 25 ژوئیه این سال است. دیوید Mariuz/AAP

ما نمی خواهم مقوا چهره ها در صندلی فیلمبرداران در تلاش برای جلوگیری از رفت و برگشت از خالی grandstands. ما می خواستیم “مناسب جمعیت” نه آنهایی که جعلی که در آن ما شادی و خشم رو دوبله برای ما مصرف.

ما نمی خواهم مقوا چهره ها را در صندلی. دین Lewins/AAP

درست مثل ” بوم!’

من supped در جمعیت به عنوان یک بچه و بهترین, ترین, وحشتناک, با شکوه جمعی به در بود sellout, Queensland, دولت از مبدا جمعیت در لانگ پارک هنگامی که آبجو پر قدرت قبل از آنها ممنوع شیشه ای. یک زمین مقدس با نام مستعار دیگ دلیل اصلی آن صمیمی پیکربندی شبیه یک قابلمه یک کندو که در آن به شدت از جمعیت می تواند ترس را به دل مخالف است.


ادامه مطلب: پایی جمعیت: چه AFL و NRL نیاز به نوبه خود به ورزش را نشان می دهد کسب و کار


Lang پارک بود paganistic با افزایش بخار و baying خون همیشه در آستانه خشونت اما نه کاملا اوج بیش به دلیل شور نبود فقط در مورد ورزش, شور سیاسی بود. Queenslanders ساخت یک نقطه.

در اوایل دوران بریزبن Broncos و Maroons بازیکن Paul Bowman خلاصه آن را. “ما در حال battlers ما همیشه به قراضه برای چه خودمان و چه ما سزاوار است. من فکر می کنم بسیاری از Queenslanders با این نگرش است. جنوبی ها […] احتمالا فکر می کنم در مورد ما به عنوان شهروندان درجه دوم.”

او در ادامه به توصیف جمعیت در لانگ پارک به عنوان “باور نکردنی”. و تقریبا هر بازیکن دیگر که زد بر روی آن حصار در مارون نیوجرسی تا به حال چیزی برای گفتن در مورد آن بیش از حد.

Maroons طرفداران تشویق در طول یک کشور مبدا بازی در سال 2017. گلن شکار/AAP

سابق منشاء ستاره گاوین آلن: “جمعیت بود بلندتر از هر جمعیت من در مقابل. این جمعیت فقط خارج از کنترل است.”

و استیو Renouf شناخته شده به عنوان یکی از NRL بزرگترین مراکز و کوئینزلند منشاء افسانه است. “شما راه رفتن وجود دارد و به آنها گفت: آن را واقعا به شما بازدید و آن را نشانی از جمعیت است فقط مانند “بوم”!”

زودگذر قدرت

شما هرگز فراموش نکنید که آن لحظات هنگامی که شما تبدیل به بخشی از چیزی بزرگتر از شما چیزی قوی تر و بلندتر و بی رحمانه چیزی خارج از کنترل شما است. یک جمعیت می تواند شادمان زودگذر قدرت در ایالات متحده است.

فرانسه polymath گوستاو لو بن قطاری برخی از این unnameable نیروی هنگامی که او می گوید ،

جمعیت نمایش فوق العاده پایین تر از ذهنیت; در عین حال اعمال دیگر که در آن آنها به نظر می رسد هدایت آن دسته از نیروهای مرموز که پيشينيان را گرانتر سرنوشت طبیعت یا مشیت الهی است که ما صدای مرده که قدرت آن را غیر ممکن است به چشم پوشی اگر چه ما چشم پوشی از ذات خود. به نظر می رسد در زمان به عنوان اگر وجود نیروهای نهفته در درون در حال از سازمان ملل است که در خدمت به راهنمای آنها.

وقتی که بزرگتر شدم که میل به یک جمعی ادغام منتقل شده — مشابه استادیوم های مختلف ارائه شده در منو — mosh چاله هزار نفر slivering و snaking به نابغه یا Beastie Boys یا وزارت کندو ذهن خود را که در آن نقطه بود برای پرت کردن خود را به نهادهای دیگر و انجام دور با آنها که در آن بسیاری شد یکی از عرق و تف پرواز و گاهی اوقات خون در لجام گسیخته نزدیکی.

نقطه گودال mosh بود برای پرت کردن خود را به نهادهای دیگر و دور انجام شده توسط آنها. مارتین Philbey/AAP

البته بی اعتمادی از جمعیت همواره نخبگان. جمعیت همه چیز را تغییر دهید: درجه حرارت, خلق سطوح امنیتی. و در پایان آنها چیز است: حاکم و جنگ ایدئولوژیک خزش. برعکس آنها همچنین می تواند معنی این چیزها و یا تولید آنها را از این رو ما ناراحت کننده در رابطه با اعتبار یک جنگ گریه.

یک چیز برای مطمئن, راست, در حال حاضر, جمعیت در هر نقطه در هر فرم درخواست برای مشکل — اما در اصل آن چیزی است که جمعیت هستند.

ساکنان برلین شرقی در حال انتظار برای عبور به غرب برلین پس از سقوط دیوار برلین در آلمان در ماه نوامبر سال 1989. سازمان حفاظت محیط زیست

این فیلم در ایتالیا جنگ در Covid اسناد روز-به-روز مبارزات Dr Francesca Mangiatordi ER مدیر کرمونا در شمال ایتالیا یکی از سخت ترین آمار مناطق در جهان است.

ما شاهد به مناسبت انتخاب او به میان تهویه جوان یا پیر دست او همکار را فشرده تا در برابر رنگ زرد شیشه ای در درب و مادر او جدا است. پرستاران سلب کردن خود را ضد ویروسی دنده خیره در آنها بیش از خسته چهره ها در آینه. Mangiatordi جوان در بسیار مشتاق, ایتالیایی, مقایسه او به کاپیتان امریکا. او یک جنگجو و در پایان doco زمانی که او واحد است به دست آورد برخی از صورت ظاهر از نرمال او می گوید:

من معتقدم لحظه ای که ما می گویند وجود دارد هیچ خطر سرایت به همه شما اجازه یک غرش رعدآسای.

او می دانیم.

سر و صدا امداد

این شنبه شب در روز آخر هفته طولانی و شریک زندگی من و من حوصله هستند. معمولا یک آخر هفته طولانی سیگنال نیاز به ایوان تجمعات و شهرستان می شود آمار با انواع معلق است. اما این شهر آرام و بدون احزاب در برج, بدون اتومبیل در جاده ها و هیجان انگیز ترین چیزی که شما مجاز به انجام است راه رفتن در خیابان را انتخاب کنید تا خود را takeout.

ما جمع آوری مواد غذایی اما نمی سر به عقب به سمت راست دور. ما نمی توانیم مقابله با آن — ما می خواهیم هوایی و دیگر چهره مردم ما یک صندلی در یکی از جداول تنظیم شده به زمین. قدیمی, زن و شوهر در گران به دنبال اما فرسوده کت نشستن دو جدول از ما دور مرد هل دادن او بسیار frailer در یک صندلی چرخدار. او قفل چرخ میسازد خود را فیله ماهی upturns این بسته های کوچک از سیب زمینی سرخ کرده می شود یک شیشه سس مایونز خود را از کوله پشتی unscrews درب قرار می دهد دو شسته و رفته dollops روی مقوا درب. یک پیک نیک کوچک درست مانند یکی از ما در یک تا حد زیادی رها شده بازار.

و در هنگام آتش بازی بروید و تمام چهره های ما روشن می شوند تا در مدال طلا و pinks و بنفش و قلب من است پمپاژ به عنوان انفجار rip از طریق من خوش آمدید, صدای شلیک گلوله, من اصلا انتظار آن است. شورای تصمیم به رفتن پیش با معمول خود را جشن اول ماه مه بدون گفتن هر کسی. و این که احتمالا چیز خوبی است. زیرا این غول عکس از مواد شیمیایی خطرناک و ستاره از بارج در اقیانوس هستند فقط آغاز است.

از سر و صدا که می آید بعدی این است که همه مردم صدها بدن تجمع از بالا افزایش می یابد نقض قوانین و اقدام صرفا در غریزه در حال اجرا تقریبا ناامید به سمت صدا.

صدها نفر از پیوستن به آنها را در verandas بالا ما فریاد در همبستگی و کمک های تند خود را در قفس باروت در هوا flicking سوئیچ. لحظات قبل از این ساختمان تا به حال به نظر می رسید پس از متروک و مرده. در حال حاضر آنها به نظر می رسد تحت پوشش در انسان پلان, پخش كردن و تماس را در هر راه که آنها می توانند. ما دیده ایم شبیه گسیل سراسر جهان به دلیل این است که تنها راه یک جمعیت می تواند در حال حاضر ممنوع و غیر قانونی و یا به لحاظ اجتماعی فاصله جداگانه در بالکن.

ایتالیایی بستن کمربند اپرا از پرت-باز کردن پنجره یک متوقف ناوگان اسپانیایی کوبیدن قابلمه و ماهی تابه در یک دیوانگی تمام محلات در ما شکستن به آهنگ برای کارگران ضروری بالا و افزایش اسیران در سرفرز پارادایز جیغ به روشن آسمان است. در دو ماه زمان اوکراین گروه O. Torvald را این نیرو از شرایط یک گام به مرحله یک عمودی, کنسرت, که در آن هر صندلی بود و یک بالکن یک هتل پر از پرداخت دوستدار فوتبال, تماشای بیش از آنها را به عنوان آنها بازی کند. حتی زمانی که ما در حال فاصله از هم جدا, ما نیاز به سر و صدا ما را با هم احساس زنده بودن.

قدیمی, زن و شوهر واقعا زحمت به دنبال فقط به فرو بردن تراشه های خود را به سس مایونز آنها آورده خود را. نه واقعا fussed. شاید آنها زندگی می کردند از طریق چیزی بزرگتر از این پس از همه.

و هنگامی که سر و صدا می میرد پایین تقریبا به عنوان سریع به عنوان آن آمد و ما مرتب در راه است که من امیدوار آینه های قدیمی زن و شوهر راه و روش ما برای آنها خوب شب راه ما ساخت خانه با بقیه جمعیت این revelers که می خواهم گران و هزاران سایه شبح مانند در بالا افزایش می یابد و همه در اطراف ما. Slinking را به یک شب طولانی از سلول انفرادی — دم بین پاهای ما — اما حداقل ما در حال لبخند زدن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de