شرایط مجوز نیاز دارند که فروش محلی هستند و یا به طور مستقیم از قایق های ماهیگیری یا ماهیگیری تعاونی ها, کافه ها و رستوران ها. دو سال “فروش کوچک” برنامه در حال حاضر در حال اجرا در آپولو خلیج و سانرمو اما اجرای آن به تعویق افتاد در bushfire زدگان شهر Mallacoota.

در حال بارگذاری

Jason York, صاحب Mallacoota منشور ماهیگیری و تورهای دریافت مجوز و انتظار برای شروع عملیاتی در ماه آینده.

“من به طور مداوم خواسته که در آن مردم می توانند خرید تازه محلی گرفتار غذاهای دریایی. آن را قطعا قرار دادن غذاهای محلی صفحات” گفت: آقای York, که همچنین یک صدف آبالون و خارپشت دریایی غواص. “آن را نیز ایجاد درآمد برای جوامع محلی و با پایدار سالانه سهمیه بندی آن می تواند برای همیشه لطفا برای آخرین.”

دولت می گوید آن در نظر گرفته خواهد شد برنامه های اضافی مجوز از شهرک ساحلی است که باید زیرساخت های مناسب برای فروش ماهی تازه. ماهیگیری و قایقرانی وزیر Jaala داد pulford گفت ویکتوریایی می خواستم برای خرید محلی ماهی و غذاهای دریایی زمانی که آنها بازدید از ساحل. او گفت: محاکمه شد در مورد اتصال مصرف کنندگان به طور مستقیم به فیشر و حمایت از شغل های محلی در جوامع ساحلی.

“جدید مجوز مورد تلاش چیزی جدید و دادن فرصت به مردم در صنعت و به افرادی که می خواهید به آن را وارد کنید,” او گفت:.

این اندروز دولت ماهیگیری صنعت سیاست تمایل به بازگشت تفریحی بیش ماهیگیری تجاری از جمله از طریق بسته شدن پورت فیلیپ خلیج تجاری ماهیگیری خالص. آن است که در حال حاضر به انتقاد حساس است که بسته شدن آن از تجاری شیلات منجر به کمبود عرضه و کمک به فزاینده قیمت برای تازه محلی ماهی.

"It will definitely put fresh seafood on local plates," says Mr York, who runs a fishing charter and tour company.

“این قطعا قرار دادن غذاهای محلی صفحات می گوید:” آقای نیویورک اجرا می شود که یک منشور ماهیگیری و تور شرکت.اعتبار:راشل Mounsey

به عنوان سن گزارش شده در شنبه, ماهی, لوازم نیز در آینده تحت فشار از تغییرات آب و هوایی و افزایش درجه حرارت اقیانوس.

سیاست جدید است که به دقت کالیبره شده برای جلوگیری از ناراحت کننده ماهیگیری تجاری و صنایع عمده فروشان است که احتمالا بیش از حد تو رفتگی در دیوار برای قرار دادن هر گونه فشار رو به پایین در قیمت غذاهای دریایی تازه.

این ترکیب برای گرفتن تمام 24 مجوز صادر شده به تاریخ به مقدار کمتر از 50 تن از غذاهای دریایی در سال معادل کمتر از پنج روز ماهیگیری برای ویکتوریا اپراتورها تجاری.

در حال بارگذاری

پل Mannix مدیریت سانرمو ماهیگیر تعاونی در اسکله مخالف فیللیپ آیسلند در جنوب Gippsland. بخش co-op به خود می بالد در چیپس و ماهی ساخته شده از ماهی چسبنده کوسه (پوسته پوسته شدن) به طور خاص – که فرود در آستان.

این مجوز در حال حاضر به کمک ماهی محلی برای فروش.

او گفت: حمایت برای ماهیگیری تفریحی در بخش مثبت برای اقتصاد و برای ویکتوریا ماهیگیران تفننی که معنی و مهارت به زمین خود ماهی.

“اما وجود دارد و نیاز به حمایت برای تجاری ماهیگیری بیش از حد نه تنها برای حمایت از تجاری ماهیگیران و خانواده خود را تازه و غذاهای دریایی و محلی به جامعه گسترده تر که نیست ماهی خود را.”

او گفت: این خط گیر افتاد, محاکمه مجوز بودند یک گام در مسیر درست است. “ما واقعا با اعطای این مقیاس کوچک محاکمات و ما واقعا امیدواریم که VFA از ما حمایت خواهد کرد به رشد و گرفتن بیشتر پایدار غذاهای دریایی برای ویکتوریایی در آینده است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو