تازه اتهامات وارد علیه قاضی سابق Dyson Heydon

او گفت: کمیساریای درنده رفتار شناخته شده بود و این که کارکنان زن با اشاره به پیشنهادهای خود را به عنوان “شامپاین درمان”.

دوم زن شاغل در کمیسیون سلطنتی گفت که او شدت دستپاچه شده توسط Mr Heydon را وحشت زده اقدامات که شامل leering و درخواست برای آمدن به اتاق خود را پس از کار برای یک لیوان شامپاین.

این هرالد نازل شده در روز دوشنبه که تحقیقات مستقل راه اندازی شده توسط دادگاه عالی به این نتیجه رسیدند قاضی سابق تا به حال از نظر جنسی مورد آزار و اذیت شش همکاران. گزارش شناسایی الگوی خود را از درخواست به دفتر کار و یا اتاق به بهانه های شامپاین با او.

آقای Heydon که بازنشسته و از دادگاه در زمانی که او به اجباری قضایی بازنشستگی سن 70, تخلف را رد کرده است.

آقای Heydon وکلا سرعت و Stracey در بیانیه ای گفت:: “ما مشتری رد قاطعانه هر گونه اتهام آزار و اذیت جنسی و یا هر جرم” و “هر گونه اتهام از درنده رفتار و یا نقض قانون است قاطعانه رد توسط مشتری ما”.

جسی دیویس بود 20 ساله دانشجو در سال 2010 بود که به کار در مواد غذایی و آشامیدنی بخش در باشگاه مشترک المنافع در کانبرا است.

در حال بارگذاری

آقای Heydon, 67 در زمان ماند در اعضا تنها باشگاه در حالی که دادگاه عالی نشسته بود. آقای Heydon شد به طور منظم در اتاق ناهار خوری که در آن او در زمان وعده های غذایی خود را به تنهایی اغلب خواندن یک کتاب.

خانم دیویس گفت که یک شب او به عنوان پاکسازی خود را در جدول و او تا به ترک “او از من دعوت به آمده تا خود را به محل اقامت طبقه بالا پس از تغییر به بحث در مورد رشته من”.

“من نمی خواهد به پایان برساند تا نیمه شب و ما باید تن از کارد و چنگال را به لهستانی,” او گفت:. خانم دیویس گفت که او احساس خود را دعوت وزن به شدت در انتظارات از چیزهای دیگر به جای صحبت کردن در مورد هنر/رشته علوم.

“عجیب و غریب و آزاردهنده چیزی که فقط برای من اتفاق افتاد” او گفت: همکاران او. این حادثه گزارش شده به باشگاه را مدیریت که بعد از گزارش به Ms دیویس که آقای Heydon کرده بود عذر خواهی کرد و گفت “او معنی نیست که برای نظرات خود را به سراسر راه آنها”.

این باشگاه که ادعا می کند در وب سایت خود را که در آن تاسیس شد در جهت “کاربران را به لذت بردن از مزایای اجتماعی از ارتباط با افراد همفکر” مطلع Ms دیویس که به عنوان آقای Heydon یکی از آن “با ارزش ترین اعضای … هیچ چیز واقعا می تواند انجام شود.”

پس از تماس با این باشگاه به سوال در مورد آقای Heydon این هرالد گفته بود “ما نمی سوالات پاسخ دهد.”

جاش Nbsp های ملبورن وکیل است که اقدام برای سه نفر از Mr Heydon سابق و همکاران و گفت: هفت یا هشت زن دیگر تا به حال با او تماس این هفته “با انواع نگران داستان در مورد آقای Heydon رفتار”.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری