رایگان-دامنه بچه ها: چرا کودک آزادی سفر و بازی بدون نظارت بزرگسالان مسائل

به تازگی منتشر شده 2020 ParticipACTION گزارش کارت نشان داد که کانادا کودکان را به ثمر رساند D+ برای “فعالیت های بدنی روزانه” یک F برای “بازی فعال” و یک D – برای “فعال حمل و نقل است.” تنها 39 درصد از کانادایی کودکان و جوانان رسیدن به توصیه های فیزیکی سطح فعالیت.

کاهش در کودکان فعالیت فیزیکی نیست و یک روند جدید است. اما با COVID-19 شده است وجود دارد کاهش بیشتر در فعالیت بدنی ناشی از بهداشت عمومی پروتکل با هدف ممانعت از گسترش ویروس.

COVID-19 منجر به اختلالات عمده روزمره زندگی از جمله مدرسه و زمین بازی و پارک تعطیلی آن نیز محدود که در آن کودکان می توانند بازی فعال می شود و در طبیعت.

بچه ها تحرک

ما مطالعه کودکان مستقل تحرک — کودک آزادی سفر و بازی در محله خود و بدون نظارت بزرگسالان. در طول همه گیر کودکان مستقل تحرک ممکن است ضروری تر از همیشه قبل از.

مستقل تحرک کودکان فراهم می کند با فرصت های بسیاری برای تجربه محیط زیست خود را. کودکان با آزادی سفر به طور مستقل بیشتر جسمی فعال هستند. اما مستقل تحرک نیز فراهم می کند انواع مختلفی از سلامت روان و رشد و نمو مزایای از جمله بهبود ارزیابی ریسک بالاتر و اعتماد به نفس و بهتر wayfinding مهارت.

این فرصت را به سفر انفرادی و یا با دوستان اجازه می دهد تا کودکان به منظور توسعه بهتر مهارت های تصمیم گیری. آنها به دست آوردن صلاحیت به حرکت در محیط زیست خود را با خیال راحت و در واکنش به رخدادهای غیر منتظره مانند گرفتن از دست داد. پدر و مادر که اجازه می دهد فرزندان خود را مستقل تحرک هستند و به آنها اعتماد به نفس را به حرکت به جهان خود را.

در زمان همه گیری مستقل تحرک ممکن است کمک به کودکان برای به دست آوردن دسترسی به جهان خارج است. با بسیاری از پدر و مادر کار از خانه کودکان, هوای آزاد, زمان ممکن است به طور جدایی ناپذیری به زمانی که پدر و مادر هم به پیوستن به فعالیت فیزیکی خارج از منزل پس از کار و یا بین جلسات.

در این بیماری همه گیر کودکان, هوای آزاد, زمان ممکن است به طور جدایی ناپذیری به زمانی که پدر و مادر هم به پیوستن به فعالیت فیزیکی خارج از منزل بعد از کار. (Shutterstock)

مقادیر مختلف از فضای تحرک

همه کودکان باید دسترسی به حیاط پشت در خانه است و ممکن است محدود در فرصت های خود را به فعال. به طور مستقل تلفن همراه کودکان شانس بیشتری برای فعال با راه رفتن یا دوچرخه سواری (یا, اسکیت, اسکیت بورد یا scootering) به مکان های مختلف و نزدیک به خانه مانند پارک محلی مدرسه یا بالا و پایین محله بلوک.

تحقیقات ما برجسته است که همه کودکان باید همان مقدار مستقل تحرک. برای مثال ما در یک نظرسنجی از حدود 1,700 پدر و مادر در ونکوور کانادا و Trois-Rivières, Que., که مالکیت خودرو تا به حال تاثیر منفی بر کودکان مستقل تحرک. بنابراین زبان اصلی علاوه بر زبان انگلیسی یا فرانسه. زبان اصلی ممکن است منعکس کننده اجتماعی و هنجارهای فرهنگی که ممکن است تاثیر مستقل تحرک مؤثر والدین تصمیم گیری است.

تحقیقات دیگر اشاره کرده است که مستقل تحرک است که گاهی اوقات بالاتر در پایین اجتماعی و اقتصادی محلات با توجه به تفاوت در هنجارهای اجتماعی و سبک های فرزند پروری. چگونه مستقل تحرک می تواند پشتیبانی برای کودکان با معلولیت خاص کمتر است و بدون زیر ساخت مناسب.

پایین تر COVID-19 خطر خارج از منزل

درک ما از COVID-19 به سرعت در حال تغییر و عدم اطمینان در مورد خطر به فرزندان ما استرس زا است. بریتیش کلمبیا در حال حاضر وارد فاز 2 خود را راه اندازی مجدد برنامه ریزی و یک نتیجه است بازگشایی پارک ها و سواحل و زمین های بازی.

کانادا اطفال جامعه یادداشت در مارس 29 گزارش که “عامل خطر عمده برای دستیابی به COVID-19 عفونت در دوران کودکی است که خانواده در معرض قرار گرفتن” و یا انقباض آن در زندگی مشترک چهارم. آن را کمتر خطرناک به خارج از منزل از داخل خانه اگر جسمی فاصله دارد نگهداری می شود.

به حمایت فیزیکی فاصله شهرستانها در سراسر جهان در حال جابجایی جاده فضا برای پیاده روی و دوچرخه سواری باز کردن فضای سبز و آغاز اتومبیل-مناطق آزاد.

در ونکوور شورای شهر به تازگی رای به reallocate حداقل 11 درصد از جاده های شهر به “مردم متمرکز فضای عمومی است.”

در برخی از مکان های, محلی, محیط ممکن است انجام یک کار بهتر از دیگران در کاهش والدین نگرانی های ایمنی در مورد اجازه دادن به بچه های خود بیرون بروید و بازی.

ساختمان کودکان مستقل تحرک

در اینجا هفت مرحله شما می توانید برای کمک به کودک خود را و تمام فرزندان خود را ساخت مستقل تحرک.

اطلاعات بیشتر در مورد تحقیقات ما از طریق ما مستند در حال اجرا رایگان. گفت: از طریق چشم از سه خانواده در آن به بررسی مفهوم کودکان مستقل تحرک مزایای مستقل تحرک برای سلامت جسمی و روانی. را به چالش می کشد بینندگان به نظر راه حل برای کاهش مستقل تحرک سطوح.

‘در حال اجرا رایگان: کودکان مستقل تحرک است.’

یادگیری COVID-19 محدودیت در منطقه شما. گفتگو با کودک خود در مورد چگونه به با خیال راحت خارج شود در حالی که هنوز هم بعد فیزیکی فاصله و بهداشت دستورالعمل های از قبیل: هیچ تماس فیزیکی با دیگران; باقی می ماند دو متر از هم جدا; پوشیدن ماسک در هنگام رفتن به فروشگاه ها; شستن دست های خود را به طور منظم.

تعامل با فرزندان خود و جامعه خود را به بحث و آدرس موانع به کودکان تحرک. چگونه فرزندان خود را و فرزندان خود را در جامعه تجربه تحرک ؟ یادگیری در مورد پشتیبانی و حمایت و برنامه ریزی برای بیشتر جوامع فراگیر است که منصفانه حمایت از همه کودکان آزادی حرکت و بازی.

شروع زود هنگام. زمان بیشتری فرزند خود را خرج می کند و در همسایگی با شما بیشتر آشنا آنها را با خیابان همسایگان و محیط زیست است. با شما و فرزند شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به با خیال راحت عبور از خیابان سوار دوچرخه خود را و غلبه بر موقعیت های غیر منتظره. به عنوان شما هستند و در مورد صحبت کردن با کودک خود در مورد آنچه آنها می خواهم انجام اگر آنها را از دست داده و چگونه به درخواست برای کمک و یا پیدا کردن راه خود را.

می دانید کودک شما. هر کودک متفاوت است از نظر بلوغ و اعتماد به نفس و جایی که آنها زندگی می کنند. هیچ سنی خاص وجود دارد که کودک باید به طور مستقل تلفن همراه. والدین و فرزندان باید در تعامل با مکالمات برای تعیین زمانی که یک کودک آماده است برای کشف محله خود بدون والدین, همراهی و کمک به کودک خود را توسعه مهارت های لازم برای انجام این کار با خیال راحت.

ساخت آشنایی با محله خود را. آن را به نفع خود می دانیم همسایه چه مکان های نزدیک مانند فضای سبز و زمین های بازی و یا مغازه و کسی که فرزند خود را می توانید بپرسید برای کمک به آنها باید به آن نیاز دارید. است وجود دارد یک گوشه ای از فروشگاه که در آن یک کودک است که می تواند غرور را در تمرین مناسب بهداشت ماسک پوشیدن و فیزیکی فاصله اقدامات و یک سفر کوتاه به انتخاب کنید تا یک آیتم ؟

دادگاه اجرا می شود. هنگامی که شما و کودک شما ایجاد آمادگی خود را آن هم به صورت آزمایشی اجرا می شود! شروع با گام های کودک. پیاده روی یا دوچرخه سواری با فرزند خود را — این همه کمک می کند تبدیل به آشنایی با محله ها و نشانه. تمرین رسیدن به مقصد های مختلف با فرزند خود پیشرو راه و عبور از جاده که در آن امن است. پس از آشنایی با محله کودک شما می تواند عمل به مکان های مختلف به تنهایی یا با خواهر و برادر(ها) خانواده سگ با تلفن همراه (و یا یک دستگاه مخابره ترانزیستوری) و یا با جسمی دور ،

هنگامی که کودکان در حال خارج “حرکت آنها بیشتر نشستن کمتر و بازی دیگر” ارتباط برقرار کردن با محیط زیست و اعمال خلاقیت خود را. همه از این است که به نفع خود و جسمانی و سلامت روانی و اجتماعی توسعه است. حمایت از کودکان به طور مستقل تلفن همراه ممکن است مهم راه حل در حفاظت از سلامت کودکان و خوب بودن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de