اما سه هفته — و ده برابر افزایش مرگ و میر — بعد فرانسه فرهنگ می تواند تغییر همراه با کسانی که از دیگر دموکراسی های غربی به عنوان آنها در تلاش برای تنظیم تعادل بین حفظ حریم خصوصی شخصی و عمومی خوب در حالی که تلاش برای بازگشایی آنها جوامع و اقتصاد بدون تنظیم کردن موج دیگری از عفونت کروناویروس.

در ایتالیا سیاستمداران پیشنهاد آزمایش خون برای تشخیص آنتی بادی ها به ویروس قبل از صدور مجوز مردم را به ترک خود مستندات. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است فشار برای استخدام صدها نفر از مردم به انجام تماس ردیابی به عنوان بخشی از تلاش خود را به اجازه می دهد آمریکایی ها برای رفتن به محل کار و مدرسه.

و در فرانسه به عنوان رئیس جمهور امانوئل پاکسازی گسترده در سراسر کشور مستند توسط حداقل یک ماه دیگر این هفته گفت دولت او بود با توجه به استفاده از گوشی های هوشمند ردیابی نرم افزار که به اطلاع مردم اگر آنها را در تماس با فرد آلوده.

از جمله مراحل به خصوص مملو در اروپا این قاره با سخت ترین تعمیرات جهان آنلاین قوانین حریم خصوصی.

مبارزه با فاشیسم و کمونیسم در قرن 20th چپ جوامع با احتیاط از رسوخ استبدادی قدرت. درست است که از شرق اروپا از طریق آلمان و ایتالیا. فرانسه که در آن کشور ارزش فنر از انقلاب در برابر سلطنت است به خصوص متصل به مفاهیم حقوق فردی است.

“آن را با تاریخ فرانسه و حساسیت به آزادی ذاتی است که به فرهنگ فرانسه” گفت: Cédric ای که رهبری توسعه نرم افزار به عنوان در فرانسه junior وزیر مسئول دیجیتال امور.

حتی پس از تجربه اخیر در آسیا نشان می دهد که جامع ردیابی عفونت زنجیر همراه با تهاجمی تست ثابت شده است حیاتی برای مبارزه با این بیماری همه گیر است که خواستار به سوال یک میزبان از مفروضات غربی, آیا استفاده از ردیابی دیجیتال و یا پوشیدن ماسک.

با حدود 18,000 رسمی مرگ و میر در فرانسه تلفات پیشی گرفته است تنها که از ایتالیا و اسپانیا که در طولانی مدت نیز محدودیت در جمعیت خود و ایالات متحده است. اما مقامات با احتیاط خوش بینانه که بدترین است.

به عنوان کشور مانند دیگران در تلاش برای پیدا کردن راهی برای خروج از یک مستند که در حال حاضر ورود دوم آن ماه و نگه داشته است جمعیت 67 میلیون محدود به خانه های خود و فلج کردن اقتصاد آن گزینه هایی است که هنگامی که به نظر می رسید ژرف باید به طور پیوسته تبدیل به خوش طعم تر.

“ما داد تا کاملا اساسی و آزادی که از حرکت در حالی که بسیاری از کشورهای آسیایی انتخاب کرد و به جای آن باید خیلی بیشتر سرکوبگر در افراد گفت:” ژیل Babinet معاون رئیس جمهور فرانسه دیجیتال شورای کمیسیون توصیه می کند که دولت فرانسه.

Babinet گفت: بیشتر وجود دارد برای یادگیری از ژاپنی دموکراسی مانند کره جنوبی که با استفاده از نفوذی ردیابی دیجیتال کمک کرده و آن را جلوگیری از تحمیل این نوع مستندات دقیق با تجربه در اروپا است.

“شما باید یک دستگاه است که هر دو سرکوبگر به کسانی که آلوده و به عنوان آرام که ممکن است به دیگران” Babinet گفت.

تا کنون بسیاری از آسیایی, دولت به کار گرفته اند بحران با محدود کردن مرگ و میر به کسری از آن رنج می برد در غرب است. در بسیاری از موارد که انجام شد نه با توسل به ناتوان کننده در سراسر کشور مستندات بلکه در بخشی با استفاده از ردیابی دیجیتال یک عمل در آغوش گرفت و حتی با قوی دموکراسی مانند کره جنوبی و تایوان است.

در اروپا امکان conjures تا عکس از چین استبدادی حاکمان. یک برنامه ایجاد شده توسط نیمه استبدادی دولت سنگاپور دیرین طرفدار از ارزش های الهام بخش برای نسخه های در حال توسعه توسط فرانسه, آلمان و دیگر کشورهای اروپایی است.

کسانی که استدلال می کنند در حمایت از اجازه می دهد خود را تداخل می گویند که این منصفانه است که به تجاوز در افرادی که آلوده به جای مهار آزادی در جامعه به عنوان یک کل.

“ما می دانیم که بیمار تماس که در آن بیمار می رود و باقی می ماند و بنابراین ما نیازی به قفل کردن همه” گفت: کی Mo-زد متخصص اپیدمیولوژی است که مشاوره کره جنوبی دولت coronavirus پاسخ.

بدون ردیابی دیجیتال, دولت ها نمی دانم دقیقا “که محل آلوده شده است که محل پاک است, به طوری که آنها نیاز به قفل کردن” کی گفت. “همه آزادی تحت تاثیر قرار است. ما باید از خودمان بپرسیم که اگر یک نفر به حریم خصوصی است و مهم تر از زندگی یک خانواده و یا افراد دیگر.”

با تشکر از multipronged ردیابی دیجیتال — از تلفن های همراه اعتباری با استفاده از کارت های امنیتی و دوربین های فیلم — کره جنوبی مقامات قادر به نزدیک به نظارت بر حرکات افراد آلوده. مقامات بهداشتی سپس می توانید با انجام آزمایش بر روی افرادی که به طور بالقوه آلوده. مردم دستور داد به قرنطینه می شوند و از طریق یک برنامه است.

در مواجهه با یک عمده شیوع کره جنوبی با 52 میلیون نفر موفق به محدود کردن رسمی آن مرگ و میر به 230.

کره جنوبی دولت می توانند با استفاده از چنین نفوذی ردیابی — هر چند تنها در طول شیوع — از آنجا که نمایندگان مجلس با تغییر قوانین حفظ حریم خصوصی پس از شیوع سندرم تنفسی خاورمیانه به کشته شدن نزدیک به 40 نفر در سال 2015.

در آن زمان مقامات بهداشتی تمرین سنتی تماس با ما-ردیابی یافت که افراد آلوده از جمله “سوپر پخش,” اغلب موفق به فاش کردن تمام افرادی که با آنها در تماس بوده اید و یا بیماران بیش از حد بیمار به مصاحبه کی گفت.

ضعف قوانین حفظ حریم خصوصی یک گام مهم برای کره جنوبی که در آن مردم در 50s خود را و به یاد داشته باشید ربودن دموکراسی را از این کشور حاکمان نظامی در سال 1987.

آنها شامل افرادی مانند Ahn Byong-jin یک دانشمند علوم سیاسی در Kyung Hee University در سئول بود که یک فعال دانشجویی در طول عصر دموکراسی است. او آمده است تا توجه غرب لیبرال دموکراسی با خود فارغ تاکید بر “آزادی شخصی و حریم خصوصی” به عنوان بیمار مجهز به پاسخ به موقعیت های مانند تروریسم و یا همه گیر.

“در این نوع از موقعیت های اضطراری ما نیاز به انطباق” Ahn گفت.

اوایل موارد که در آن مقدار زیادی از اطلاعات شخصی منتشر شد نگرانی دولت نفس بیش از حد. اما در آنچه که به عنوان یک همه پرسی در مورد دست زدن به بحران رای دهندگان دست کره جنوبی حزب حاکم یک پیروزی در انتخابات پارلمانی روز شنبه.

“اگر شما نگاه کنید در کره جنوبی در مقایسه با اروپا و یا ایالات متحده این تفاوت مهم به نظر می رسد پیگیری و تست” گفت: Kim Seok-hyeon یک محقق در علوم و فناوری موسسه سیاست در سئول. “در غرب آنها را مجبور به فکر می کنم بیشتر در مورد آن اقدامات است.”

اما برای برخی از فرانسوی, ایده دادن آزادیهای شخصی است nonstarter.

در حالی که تکنولوژی ردیابی استفاده شده است با دموکراسی آنها “دموکراسی که در آن حکومت قانون است که به عنوان قوی به عنوان آن است که در اینجا” گفت: Gaspard Koenig یک فیلسوف که نوشته شده در مورد رابطه بین تکنولوژی و آزادی از جمله در آسیا است.

“وجود دارد یک الگوی است که کاملا همگن و که نشان دهنده یک مکتب کنفوسیوس فرهنگ است که مال ما نیست و در همه,” Koenig گفت.

زمانی که پاکسازی گفت که فرانسه را مستند خواهد بود توسعه یافته تا مارس 11, او بلافاصله قاب بحث است که نمایندگان مجلس انتظار می رود که در تکنولوژی ردیابی است.

“این بیماری همه گیر نمی تضعیف دموکراسی ما و نه تجاوز در آزادی,” او گفت:.

O رسمی پیشرو در توسعه و فرانسه و فناوری گفت که پس از مطالعه ردیابی فن آوری مورد استفاده در آسیا, فرانسه مستقر شده بودند در حداقل سرزده فرم را سنگاپوری برنامه به نام “TraceTogether.”

اما نگرانی وجود دارد که این برنامه عمدتا با تکیه بر حس وظیفه مدنی خواهد بود و پس از سیراب کردن در فرانسه که آن را ثابت کند بی اثر است.

نرم افزار — به نام “StopCovid” در فرانسه خواهد بود نصب شده به طور داوطلبانه در افراد گوشی های هوشمند را ردیابی مکان خود و یا حرکات و تنها با استفاده از تکنولوژی بلوتوث برای کمک به ردیابی فرد تماس های اخیر.

اگر کاربران آزمایش مثبت برای coronavirus و نشان می دهد وضعیت خود را در برنامه های اخیر خود تماس خواهد بود به طور خودکار هشدار داده و آن خواهد بود تا آنها را به گام های مناسب با گرفتن آزمایش به دنبال درمان و یا خود quarantining.

نسخه فرانسوی متفاوت خواهد بود از سنگاپور را در حداقل یک راه اساسی ای گفت. در فرانسه لیست تماس های اخیر هرگز در دسترس ساخته شده به دولت است.

“باید صادقانه از مردم در حال پرسیدن که آیا آن را به اندازه کافی و اینکه آیا ما نیاز به آن را تا درجه یک,” Babinet گفت.

O اذعان کرد که یکی از اصلی او نگران بود که آیا مردم به اندازه کافی در فرانسه خواهد نصب برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود را به عنوان گسترده ای تماس با ما-ابزار ردیابی. فرانسه او گفت: “طبیعت با احتیاط به سمت تکنولوژی و حتی پیشرفت” به خصوص در مقایسه با آسیایی.

حتی در سنگاپور تنها در حدود 20 درصد از مردم دانلود نرم افزار و مقامات به تازگی معرفی سختگیرانه تر سلول اقدامات برای جلوگیری از پرش در عفونت. سنگاپور — که رسما رنج می برد تنها 10 مرگ و میر ناشی از جمعیت 5.6 میلیون — گفته است که سه چهارم از جمعیت نیاز به استفاده از نرم افزار برای آن موثر باشد.

با وجود اینکه نسخه ضعیف از حداقل سرزده ردیابی فن آوری مورد استفاده در آسیا برنامه در حال حاضر کشیده مخالفت شدید از پاکسازی حزب در پارلمان La République En Marche.

ساشا Houlié یک نماینده مجلس گفت که با استفاده از این برنامه را به معنی “عمیق فرهنگی و تغییر” در فرانسه.

“ما در فرانسه” Houlié گفت. “از نظر آزادی های مدنی بودن فرانسه به معنی چیزی. این بدان معنی است که در یک معنا جهان در حال تماشای آنچه که ما انجام دهد.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im