مادرید — فرانسه دستور بستن فقط در مورد همه چیز بقیه جهان را دوست دارد در مورد آن — برج ایفل موزه لوور, این کافه و رستوران و سینما-و اسپانیا کشید تا طرح شنبه به قفل کردن آن 46 میلیون نفر از شهروندان به عنوان دولت در زمان به طور فزاینده ای از جان گذشته اقدامات برای قرار دادن فضای بیشتر بین مردم و حاوی coronavirus.

بیشتر مرزهای بسته جامعی در سراسر جهان: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده آمریکا که روز پیش محروم مسافران از حد از اروپا, گسترش تحریم بریتانیا و ایرلند که در آن موارد در حال افزایش است. رئیس جمهور همچنین فاش کرد که او تا به حال تست شده برای این ویروس; نتایج بلافاصله منتشر شد.

چین در عین حال که در آن معضل به نظر می رسد برای اولین بار در اواخر سال گذشته ادامه داد: برای استراحت خود شدید محدودیت نشان دادن راه مرکز ثقل در بحران معطوف شده به سوی غرب به سمت اروپا است. این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 150 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 5600.

با توجه به پیش نویس دولت جهت دیده شدن توسط آسوشیتد پرس دولتی اسپانیا برنامه ریزی شده برای تحمیل تنگ اضطراری محدودیت در سراسر کشور در جنبش مردم.

در یک انعکاس گسترده اقدامات در حال حاضر اعمال شده در ایتالیا مردم را مجاز به ترک خانه های خود را تنها برای خرید مواد غذایی و دارو و رفت و آمد به محل کار رفتن به بیمارستان ها و بانک ها و یا سفرهای مربوط به مراقبت از جوانان و افراد مسن. این قوانین خواهد اثر را صبح روز دوشنبه.

اسپانیا همچنین برنامه ریزی برای بستن تمام مدارس, دانشگاه ها, رستوران ها, کافه ها و هتل ها در سراسر کشور همراه با غیرضروری فروشگاه یک مرحله برخی از مناطق در حال حاضر گرفته شده است.

مقامات اسپانیایی گفت: تعدادی از عفونت های صعود گذشته از 5700 نیمی از آنها در پایتخت مادرید. که نشان دهنده یک ملی افزایش بیش از 1500 در 24 ساعت. این کشور تا به حال 136 مرگ و میر ناشی از 120. اسپانیا پنجم-بیشترین تعداد از موارد پس از چین, ایتالیا, ایران و کره جنوبی.

خریداران بسته بندی سوپر مارکت ها در اسپانیا در صبح با وجود درخواست برای آرام از مقامات. اما به طور کلی, به طور معمول شلوغ خیابان های این کشور بزرگترین شهرستانها بودند به طرز محسوسی ساکت تر به عنوان پیام غرق در که اجتماعی فاصله تنها راه برای متوقف کردن بیماری همه گیر.

“ما تا به حال به نزدیک باقی می ماند و بسته به مدت 15 روز” صاحب رستوران راشل Paparardo گفت: در بارسلونا. “اما این چیزی است. آن است که فقط به طوری که بیشتر مردم نمی آلوده و ما می توانیم بهبود یافتن از این است.”

برخی از پروازهای محدود برای اسپانیا تبدیل به اطراف به عنوان کلمه گسترش این مستند.

ایالات متحده و دیگر کشورهای غربی به سرعت در حال حرکت برای جلوگیری از سیستم های سلامت از سقوط تحت caseload.

در ایتالیا بدترین ضربه اروپایی کشور تعداد مرگ و میر صعود گذشته 1,400 و عفونت رسید تقریبا 20 درصد یک شبه به بیش از 21,000 به دلیل آنچه مقامات مشخص به عنوان رفتار غیر مسئولانه توسط مردم هنوز هم معاشرت با وجود این مستند در سراسر کشور. بسیاری از شهرستانها ایتالیایی از جمله رم و میلان تصمیم گرفت به زمین های بازی و پارک ها ،

برتر جوزپه کونته گفت: تولید-به ویژه از مواد غذایی و لوازم بهداشتی-باید متوقف نمی شود. روز شنبه اتحادیه و رهبران صنعتی توافق برای حفظ کارخانه در حال اجرا است.

اما ورزش لوکس خودرو ساز فراری گفت که تعلیق تولید در دو کارخانه با استناد به نگرانی برای کارکنان آن و اختلالات جدی در جریان منابع.

در ظهر مردم در سراسر ایتالیا در آمد خود را به بالکن و تراس یا باغ و یا تکیه کردن ویندوز خود را به کف زدن برای چند دقیقه در یک ژست از لطف پزشکی کارگران است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند در چند هفته.

پاریس به دنبال دیگر شهرهای سازندگان: جاذبه های گردشگری و فرانسه اعلام کرد که بسته شدن تمام رستوران ها و کافه تئاتر و غیرضروری مغازه ها شروع یکشنبه. فرانسه ثبت کرده است حداقل 3,600 عفونت. آن را ممنوع اعلام کرده است تمام تجمعات بیش از 100 نفر دستور داد تمام مدارس بسته و خواسته شرکت ها به کارکنان اجازه می دهد تا در خانه بمانند.

فرانسه فشرده پیش رو با برنامه ریزی برای انتخابات شهرداری ها در سراسر کشور روز یکشنبه اما دستور داد اقدامات ویژه برای نگه داشتن مردم در یک فاصله امن و پاکسازی سطوح. رای دهندگان توصیه می شد خود را قلم به ثبت نام در رای گیری ثبت نام کنید.

در انگلیس و مرگ و میر تقریبا دو برابر از روز قبل به 21 و تعداد افراد آلوده به افزایش به بیش از 1100. ایرلند تا به حال 90 مورد تأیید و یک مرگ از جمعه. یونان عفونت مجموع نزدیک 230 با سه مورد مرگ و میر و پلیس وجود دارد دستگیر 45 داران شنبه برای نقض ممنوعیت عملیات.

ایالات متحده گزارش شده مرگ و میر 51-از جمله برای اولین بار در نیویورک-و بیش از 2100 موارد است. در سخت ضربه ایالت واشنگتن که در آن 37 نفر و 560 آلوده شده اند به گفته مقامات این بیماری فشار عرضه دنده محافظ در دسترس ارائه دهندگان خدمات پزشکی با وجود محموله از دولت فدرال است.

کشورهای اروپایی منتقل شده به خود را جدا از همسایگان خود.

دانمارک مرزهای خود را بسته و متوقف تردد مسافر از کشور است. مسافران خواهد بود تبدیل دور در مرز اگر آنها قادر به نشان می دهد که آنها “یک دلیل مشروع” را وارد کنید — برای مثال اگر آنها دانمارکی شهروندان یا ساکنان.

“من می دانم که به طور کلی لیستی از اقدامات بسیار شدید خواهد بود و به عنوان دیده می شود بسیار شدید اما من معتقدم که ارزش آن را از” دانمارکی نخست وزیر Mette Frederiksen گفت.

لهستان برنامه ریزی شده به این است که مرزها در نیمه شب و انکار همه خارجی ها ورود مگر اینکه آنها زندگی می کردند در لهستان و یا روابط شخصی وجود دارد. جمهوری چک و اسلواکی در زمان مشابه عمل است. لیتوانی گفت: آن معرفی شد مرز چک در مرز با لهستان و لتونی.

روسیه گفت مرزهای خود با نروژ و لهستان خواهد بود بسته به اکثر خارجی ها آغاز یکشنبه.

در خاورمیانه و در ایران مرگ و میر رسیده 611 با حدود 13,000 عفونت از جمله مقامات ارشد دولتی.

در اقیانوس آرام نیوزیلند اعلام کرد که مسافران ورودی از جمله شهروندان مورد نیاز خواهد بود برای منزوی کردن خود برای 14 روز با چند استثنا.

در فیلیپین هزاران پلیس با حمایت ارتش و گارد ساحلی آغاز شده, آب بندی و پر جمعیت پایتخت از مانیل از داخلی بیشتر مسافران یکشنبه در یکی از آسیای جنوب شرقی ترین شدید مهار حرکت در برابر ویروس. مقامات همچنین اعلام کرد یک شب مقررات منع رفت و آمد در منطقه شهری از 12 میلیون نفر است.

این اقدامات به طور فزاینده ای آینه آن گرفته توسط چین که در ماه ژانویه قرنطینه بیش از 60 میلیون نفر از مردم شروع با کانون ووهان در استان هوبئی.

گسترش COVID-19 در چین کند شده است به طور چشمگیری با توجه به ملی کمیسیون بهداشت. پس از گزارش هزاران نفر از موارد جدید در هر روز تنها یک ماه پیش کمیسیون گفت: وجود 13 جدید مرگ و میر و فقط 11 مورد جدید از جمله افرادی که به تازگی وارد چین از دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار مانند ایتالیا.

ووهان در حال حاضر تنها شهرستان در هوبئی هنوز تعیین شده “در معرض خطر.” چند هوبئی شهرداری ها به تدریج از سرگیری حمل و نقل عمومی و بازگشایی کسب و کار. پارک موزه ها و گالری های هنری را بازگشایی در شانگهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de