فرانسه در حال حاضر با استفاده از هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین برای به اجرا درآوردن ویروس محدودیت

پاریس — فرانسه خواستار است تا هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین به افزایش تلاش دولت برای نگه داشتن مردم در خانه های خود مقامات پلیس گفت: روز شنبه.

“هلیکوپتر ما را در یک چشم انداز بزرگتر و یک نمای پانوراما از این وضعیت را در زمان واقعی برای کمک به راهنمای گشت ها در زمین” ملی gendarmerie منبع گفت.

یک هلیکوپتر در حال حاضر در حال استفاده در شنبه معلق در هوا بالاتر از عمده پاریس پارک به اطمینان حاصل شود که سلول قوانین مورد احترام بودند.

بعد شنبه یک هلیکوپتر نیروی دریایی حامل شد و در راه به تولون در جنوب سواحل فرانسه به تخلیه coronavirus بیماران از مدیترانه جزیره کرس به بیمارستان در نزدیکی مارسی.

و روز چهار شنبه, فرانسوی, نیروی دریایی, هلی کوپتر حامل شد و در راه به تولون از جایی که رگ هلیکوپتر را تخلیه coronavirus بیماران از جزیره کورس به مارسی.

هواپیماهای بدون سرنشین نیز مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به نگه داشتن مردم محدود به ویژه به نگه داشتن چشم در بانک ها از رودخانه سن.

اما سر از ارتش خدمات سلامت (SSA) Marilyne Gygax-Genero گفت: Journal du Dimanche هفتگی: “ما نمی نامحدود به معنی.”

ارتش فرانسه در حال حاضر حمایت از سخت فشرده, خدمات پزشکی در شمال شرقی شهر مولوز.

زندانیان در چندین زندان در ضمن حاضر به بازگشت به سلول های خود را بعد از ورزش این زندان گفت: روز شنبه.

فرانسه شده است در مستند از ظهر روز سه شنبه با گشت و گذار از خانه محدود به خرید مواد غذایی, مراجعه به دکتر, راه رفتن سگ و یا رفتن برای یک انفرادی تنه زدن.

اقدامات آمد به عنوان دولت mulled گسترش دو هفته خانه حبس اعمال شده در تمام ساکنان در یک پیشنهاد به ترمز این بیماری همه گیر است که دیده می شود بیش از 14,000 مبتلا به این ویروس در فرانسه و 562 مرگ و میر.

هیچ اجتماعات مجاز و کارگران تنها می تواند به کار برود اگر کارفرمای خود ارائه نمی دهد یک گزینه برای کار از خانه.

افرادی که سرمایه گذاری در خارج نیاز به نسخه قابل چاپ کردن و پر کردن در فرم دولت. آنها در معرض خطر 135-یورو خوب اگر آنها می توانند یک نشان می دهد.

اگر چه کامل مقررات منع رفت و آمد بوده است نه تحمیل دولت مستقر 100,000 پلیس برای نظارت بر جنبش مردم و مطمئن شوید که افرادی که در خارج نگه داشتن فاصله خود.

دولت فرانسه شورای علمی را در روز دوشنبه را اعلام طول و وسعت اقدامات اضطراری به گفته وزیر بهداشت Olivier Veran.

به کمک شامل COVID-19 ویروس 250 میلیون محافظ ماسک صورت در دسترس تبدیل خواهد شد ‘به تدریج” وزیر یک کنفرانس خبری گفت.

در حال حاضر وجود دارد عدم ماسک به ویژه برای سلامت کارگران که مستعد ابتلا به گرفتن و گسترش این بیماری است.

Veran گفت: دولت همچنین به دنبال ضرب coronavirus تست کیت های موجود به منظور افزایش تست هنگامی که محدودیت در حرکت هستند برداشته.

کسب و کار رنج می برند از محدودیت. بسیاری گفته شده است که تنها کلیدی کسب و کار مانند سوپر مارکت ها و داروخانه ها مجاز به نگه داشتن درهای خود را باز کنید.

“در اینجا ما هنوز در حال ساخت نان اما ما در حال دادن این تغییر گفت:” بیکر در شرق پاریس و حومه Montreuil.

سکه گذاشته شده توسط فرقه در مقابله و مشتریان را هر چه دلیل خود را در جهت گسترش ویروس.

شهروندان عادی نیز به طور فزاینده انجام کمی خود را برای ارام کردن اثرات مجبور سلول.

یک مغازه گل فروشی در Sarthe منطقه غرب فرانسه است که از دست دادن به شدت به عنوان سهام خود را از گل سرخ و لاله نمی تواند حفظ شود.

“به جای پرتاب آنها را دور ما تصمیم به قرار دادن گل برای بیمارستان ها در سراسر فرانسه را به کادر پرستاری گفت:” گل فیلیپ Bigot. “این سهم ما”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو