فرانسه پنجمین کشور, به گزارش بیش از 1000 coronavirus مرگ و میر

وزیر بهداشت Olivier Veran گفت: در یک جلسه مطبوعاتی او نمی تواند تعیین کند در این مرحله زمانی که مستند خواهد رفت. اگر دولت به دنبال شورای علمی مشاوره, فرانسه باقی خواهد ماند در متوقف مجازی تا آوریل 28.

یک بیانیه این شورا که به توصیه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی در coronavirus بحران نیز گفت: این مستند تنها واقعا کارآمد استراتژی در لحظه و “باید به شدت اجرا شود”.

نخست وزیر ادوارد فیلیپ گفت: در روز دوشنبه گسترده مستند در فرانسه می تواند گذشته چند هفته و دولت او بود محکم کردن محدودیت در زندگی روزمره و حتی بیشتر.

Veran همچنین گفت: فرانسه خواهد توجه سازمان بهداشت جهانی توصیه هایی برای افزایش coronavirus تست. آژانس بهداشت رئیس جروم Salomon گفت: بعد از فرانسه به زودی خواهد بود قادر به انجام 10,000 آزمون در روز است.

Salomon گزارش 240 جدید و میر ناشی از کروناویروس در روز سه شنبه برای یک مجموع از 1,100 افزایش 28 درصد ساخته شده است که فرانسه پنجمین ملت برای عبور از 1000 تا آستانه مرگ و میر پس از چین, ایتالیا, ایران و اسپانیا.

این شمارش تنها حساب برای افرادی که درگذشت در بیمارستان و در حالی که چندین بازنشستگی خانه گزارش شده است مرگ و میر در دو رقم است.

Salomon گفت: مقامات بهداشتی را به زودی قادر خواهید بود برای tabulate داده که از خانه های بازنشستگی که به احتمال زیاد باعث بیشتر افزایش چشمگیر در ثبت مرگ و میر.

او گفت: تعداد کل عفونت در فرانسه افزایش یافته است به 22,300 12% پرش در 24 ساعت.

Salomon افزود: 2,516 نفر در یک بیماری جدی است که نیاز به حمایت از زندگی تا 21 درصد از دوشنبه که از 8000 تخت بیمارستان بودند در حال حاضر مجهز به هواکش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو