فرد چهارم از قرنطینه کشتی به ژاپن قصد دارد اقدامات جدید

توکیو ژاپن — چهارمین فرد فوت شده در ژاپن و پس از بیمار شدن روی یک coronavirus زده کروز, کشتی, رسانه های محلی گزارش روز سه شنبه به عنوان دولت رونمایی از سیاست جدید برای مقابله با شیوع.

نزدیک به 700 نفر در هیئت مدیره الماس شاهزاده که صرف دو هفته قرنطینه کردن و ژاپن که تا کنون آزمایش مثبت برای ویروس.

چهار نفر که در بیمارستان بستری شدند و پس از گرفته شده کشتی درگذشت, آخرین مردی که در 80s, با توجه به رسانه های محلی.

این Yomiuri Shimbun روزانه مرد گفت: تا به حال آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس و از ذات الریه درگذشت. وزارت بهداشت را بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد گزارش.

سه دیگران تمام ژاپنی که تا کنون پس از کشته شدن بیمار در کشتی. دو تایید شد به کروناویروس جدید, در حالی که وزارت بهداشت کاهش یافته است به نظر تشخيص سوم.

ژاپن آمده است تحت فشار افزایش بیش از آن در دست زدن به کشتی به خصوص پس از آن پدید آمده است که برخی از مسافران اجازه پیاده پس از تست منفی شد و پس از آن مبتلا به این ویروس است.

برخی از مسافران پیاده شدند و حتی آزمایش در طول دوره قرنطینه وزارت بهداشت اذعان کرده است.

چند مقامات دولتی مشغول به کار در کشتی باید خود قرارداد عفونت اما مقامات در دفاع از سیاست نمی یکنواخت تست کسانی که مشغول به کار بر روی قایق.

“ما آگاه از خطرات ناشی از آنها را از آلوده شدن زمانی که آنها را خاموش یک ماسک و دستکش بنابراین ما باید کامل اقدامات لازم برای جلوگیری از عفونت تحت این شرایط” وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: در حالی که تاکید بر عدم تغییر در سیاست های برنامه ریزی شده بود.

بسیاری از کشورهای تخلیه شهروندان خود از کشتی با 450 فیلیپینی با توجه به توان خانه پرواز روز سه شنبه در دو چارتر پرواز. یکی دیگر از 81 که آزمایش مثبت برای این ویروس اقامت در ژاپن است.

‘شامل گسترش’

به عنوان وضعیت در کشتی آمده است تحت بررسی عفونت باید مشخصی در داخل ژاپن با 156 موارد از جمله یک مرگ.

“همانطور که ما می بینیم بیمارانی که عفونت مسیرهای مشخص نیست در مناطق مختلفی در ژاپن در حال حاضر یک فاز مهم برای جلوگیری از گسترش عفونت از اتفاق می افتد در یک مقیاس” سخنگوی دولت Yoshihide Suga به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

“این مهم است که ما شامل گسترش در ژاپن با کاهش سرعت افزایش بیماران جدید به عنوان آنجا که ممکن است” شینزو آبه گفت: در جلسه کابینه در روز وقوع.

“برای این منظور ما باید به طور کامل تقویت اقدامات در برابر بیمار خوشه.”

این انتظار می رود که دولت را به اتخاذ اقدامات از جمله گسترش تعداد بیمارستان ها است که می تواند دریافت بيماران مشکوک و همچنین درخواست از مردم با وزش علائم به ماندن در خانه.

وزیر بهداشت در حال حاضر مردم خواست برای جلوگیری از جمعیت و تجمعات غیر ضروری و دولت به نام برای کسب و کار به منظور تشویق teleworking و اوج رفت و آمد.

در روز سه شنبه J-League گفت: آن را لغو جام حذفی فوتبال بازی برنامه ریزی شده برای روز شنبه بیش از این ویروس اما دولت کنار خار نگرانی در مورد بازی های المپیک که توکیو میزبان این تابستان.

“ما در حال صحبت کردن در مورد وضعیت در حال حاضر” کاتو گفت: زمانی که در مورد بازی روز سه شنبه.

توکیو بازی های المپیک “در حال وقوع است در ماه جولای بنابراین ما در حال صحبت کردن در مورد که وضعیت… ما در حال صحبت کردن در مورد موقعیت دولت را در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im