چهارم مراقبت های بهداشتی کارگر می میرد COVID-19 در انتاریو و اتحادیه خواستار حفاظت بهتر

تورنتو — یک انتاریو اتحادیه خواسته است برای حفاظت بهتر برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران به یک سوم شخصی حمایت از کارگر می میرد COVID-19 استان در کمتر از سه هفته.

خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی بهداشت و درمان (SEIU) شناسایی زنی که فوت کرد که 59 ساله شارون رابرتز که در Downsview مراقبت دراز مدت در شمال نیویورک به مدت 24 سال است.

این اتحادیه گفت که رابرتز به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در 27 آوریل و روز جمعه درگذشت.

دراز مدت مراقبت از خانه گزارش روز شنبه که 56 ساکنان و 46 کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19. این خانه نیز گزارش داد که سه نفر بیشتر ساکنان درگذشت, در خانه, آوردن تعداد کل مرگ و میر به 14.

در بیانیه ای که در دراز مدت مراقبت از صفحه اصلی وب سایت وجود دارد هیچ اشاره ای به حمایت شخصی کارگر مرگ است.

SEIU بهداشت و درمان گفته است که رسیدن به رابرتز’ بعد از قوم و خویش برای ارائه هر چه پشتیبانی مورد نیاز است در این زمان دشوار است.

“اتحادیه ما ماتم از دست دادن این روح” Martha Stewart, این اتحادیه با رئیس جمهور گفت: در انتشار اخبار شنبه. “پیشنهاد ما صادقانه ترین مراتب تسلیت به خانواده گسترده و اتحادیه خواهر و برادر است که به یاد داشته باشید از روی علاقه.”

این اتحادیه که نشان دهنده بیش از 60,000 مراقبت های بهداشتی و خدمات اجتماعی کارگران در سراسر انتاریو به نام مرگ “بی معنی” و گفت: این نشان می دهد مداوم سهل انگاری و شکست در دراز مدت مراقبت از سیستم است.

“آنچه ما در حال شنیدن سرد اسکریپت و پاسخ هماهنگ از مراقبت دراز مدت اپراتورهای: که آنها به سادگی به دنبال تمام دستورالعمل های تعیین شده توسط دولت انتاریو,” استوارت گفت: در بیانیه ای.

“در مقابل ما در حال شنیدن صدای کر از گریه از مراقبت های بهداشتی کارگران درخواست ماسک حال نکردن با توجه به سهمیه بندی.”

استوارت اتحادیه در تماس بوده است برای حفاظت بهتر برای کارگران خط مقدم از زمان شروع این بیماری همه گیر.

“دولت استانی و اجرایی همکاران در حال اجرا در دراز مدت مراقبت از شرکت های حاضر به گوش دادن به نگرانی از قهرمانان ما در خط مقدم از این بحران به خصوص در مورد عدم PPE,” او گفت:.

انتاریو افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دیوید ویلیامز اظهار نظر در مرگ بعد از ظهر شنبه در یک کنفرانس خبری گفت که این پرونده در دست بررسی است و با تورنتو بهداشت عمومی.

“ما نیاز به مطلع شود و با تحقیق کامل به درک تمام عواملی که ممکن است درگیر شده اند” ویلیامز به خبرنگاران گفت: در مورد اين پرونده است.

او گفت: بهداشت انتاریو مقامات در حال تلاش برای ارزیابی دراز مدت مراقبت از خانه به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است در شرایط تست دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی و عفونت پیشگیری و کنترل شیوه های.

چهار مراقبت های بهداشتی کارگران – سه شخصی حمایت از کارگران و بیمارستان بهداشت کارگر – در مجموع در حال حاضر شناخته شده اند و از COVID-19 در استان پس از وقوع آغاز شد.

بیش از 2,540 مراقبت از سلامت کارگران تشخیص داده شده اند با COVID-19 با توجه به گزارش منتشر شده توسط استان در روز شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net