تورنتو — یک پدر و چهار سال پس از آنچه به نظر می رسد سقوط از پرتگاه در یک Ontario, پارک, پلیس گفت:.

Halton منطقه پلیس گفت: پدر و دختر که پلیس به نام نمی رفت برای بعد از ظهر پیاده روی در مار زنگی نقطه منطقه حفاظت در میلتون, Ont. در روز یکشنبه. بدن آنها کشف شده در پایین از یک پرتگاه بیش از هشت ساعت بعد.

مادر مقتول شناسایی دختر چهار ساله کایرا Kegan که او را به عنوان یک هوشمند و روح کودک که از خواب ساخت یک تفاوت.

“کایرا مطلق خاص ترین دختر شما همیشه می تواند برای درخواست” مادر او, جنیفر کاگان, گفت اخبار CTV در روز دوشنبه. “او تا به حال یک پیراهن که گفت:” من قصد دارم به تغییر جهان ” و من باور دارم که Kiera واقعا فکر می کردم او می تواند. او بود که مرتب از دختر است.”

یک تیم از 45 محققان نامیده می شدند به جستجو برای پدر و دختر بعد از پلیس تماس گرفته شد حدود 7:30 p. m. به گفته پلیس این جفت ارز به سمت چپ برای یک پیاده روی حدود 2:30 p. m. و انتظار می رود به بازگشت 5:30 p. m.

منطقه حفاظت که در آن بدن داشت و از آن شناخته شده است زمین ناهموار از جمله صخره سمت مسیرهای پیاده روی. منطقه آمار با مخلوط باران و برف در روز یکشنبه که محققان گفت مختل جستجو.

مدت کوتاهی پس از 11 p. m. محققان واقع دو بدن.

“معنادار وجود دارد تروما در قربانیان است که می تواند سازگار با سقوط” Const. رایان اندرسون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه.

“این قطعا نتیجه ما به دنبال آن نتیجه ما هراس دارند.”

مرگ در نظر گرفته نشده قتل “در این زمان” اندرسون گفت. قتل محققان در حال بدست گرفتن بیش از این تحقیقات که توسط پروتکل برای مرگ و میر مربوط به یک کودک زیر سن پنج.

“این بسیار زود در حال بررسی است. ما کمتر از 12 ساعت به آن” اندرسون گفت: صبح روز دوشنبه.

کایرا مادر گفت: دختر او “لطیف ترین و شیرین خواهر بزرگ” به برادر عزیزم یوسف و او دوست داشت به لباس به عنوان یک شاهزاده خانم.

“او می خواست برای ایجاد یک تفاوت. او در آنچه که او می تواند با زندگی خود و این واقعیت است که زندگی او بوده است بسیار غم انگیز قطع کوتاه و وحشتناک است,” او گفت: “مبارزه با اشک است.

کایرا ناپدری فیلیپ Viater گفت: دختر کوچک بود و دوست دختر خود.

“من همیشه به او گفت که او و یوسف من بودند تعداد آنهایی,” او گفت:.

بدن حذف شدند از منطقه حفاظت اوایل صبح روز دوشنبه. پلیس می گویند پس از مرگ امتحانات انجام خواهد شد.

کایرا را در مدرسه بیالیک عبری روز مدرسه با صدور بیانیه ای ارائه تسلیت به خانواده و هشدار به پدر و مادر است که خدمات مشاوره ای هستند که در دسترس ساخته شده به دانش آموزان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو