چهار دلیل Netflix بکشد باید گسترش به بازی های ویدئویی

آن شده است یک سنگی دوره برای Netflix بکشد. به عنوان جریان بازار می شود به طور فزاینده اشباع شده و رشد کاهش می یابد و این شرکت باید در پیدا کردن دیگر قابل دوام راه هایی برای ایجاد پول است. به خصوص امیدوار کننده یکی می تواند بازی های ویدئویی است.

هیچ چیز باعث می شود این نیاز به گسترش بیشتر آشکار از راه اندازی جریان پلت فرم دیزنی+ در دسامبر 2019 که ناشی از Netflix سهام به طور افراطی در نوسان است.

بیش از نه ماه از اعلام نهایی اندازی دیزنی+ Netflix بکشد سهام پایین بود 29 درصد است. آن را تنها در بازگشت به قیمت اصلی آن در شروع سال 2020 به عنوان سرمایه گذاران به دست آورد اعتماد به نفس است که تاثیر رقابت سرویس شد نه به عنوان سخت به عنوان اصل پیش بینی شده است. همراه با زیر انجام, ما شماره مشترک نسبت به پایان سال 2019 با توجه به اشباع بازار فعلی استراتژی مشترک رشد همراه با افزایش قیمت به نظر می رسد به طور فزاینده ای مشکوک در مواجهه با رقابت سنگین تری.

این قسمت نیز نشان داد که Netflix بکشد است بیشتر در معرض خطر اختلال نسبت به سایر فن آوری نخبگان مانند Facebook, اپل, آمازون و گوگل. بر خلاف این شرکت Netflix مشتریان به طور معمول سیاهههای مربوط در, به تماشای یک نمایش گاه و بیگاه نرخ آن و سپس لاگ آف. این یک انفرادی نامزدی.

این است که در مقابل به آنچه پلت فرم متمرکز شرکت هایی مانند آمازون انجام دهد. این شرکت ها به طور مداوم هدایت و بهینه سازی رفتار و تعاملات بین مشتریان خود کاربران و تامین کنندگان. این رویکرد منحصر به فرد ایجاد تعامل عمیق تر برای همه احزاب است.

برای مثال در مورد آمازون فروشندگان که به فروش محصولات در وب سایت خود را به طور مداوم بهبود محصولات و قیمت های ارائه شده بر اساس بررسی های تولید شده توسط مشتریان در حالی که مشتریان به دست آوردن بینش به فروشندگان و محصولات بر اساس بررسی های تولید شده توسط جامعه. بیشتر مشتریان و فروشندگان در آمازون پلت فرم بیشتر با فضیلت حلقه های بازخورد وجود دارد که باعث می شود آمازون به نوبه خود با ارزش تر.

Netflix بکشد است کار خود را قطع. آن نیاز به رول کردن خدمات است که به حداکثر رساندن مشارکت در بسیاری از سطوح نه فقط یکی همه در حالی که در ادامه به افزایش مشترکین و آبونمان قیمت, اگر آن را می خواهد برای حفظ حرکت سهم خود را به قیمت بیش از پنج سال گذشته است. آن است که در این راستا که آنها باید در نظر تصویری بازی جریان به عنوان یک گزینه. در اینجا چهار دلیل:

1. بزرگترین رقیب این است که بازی های ویدئویی

Fortnite یک wildly موفق, زندگی, اکشن, بازی سازی می باشد. حماسه بازی

Netflix در حال حاضر در نظر فیلمهای تیرانداز, Fortnite, به عنوان بزرگترین رقیب آنها رقابت برای همان مشتری زمان روی صفحه نمایش و کیف پول. بازی های ویدئویی در ادامه به یکی از بزرگترین منبع سرگرمی در سطح جهان با درآمد بیش از ما 150 میلیارد دلار (£116 میلیارد دلار) در سال 2019. این تعداد پیش بینی شده است به آمار آمریکا 300 میلیارد دلار (£232 میلیارد دلار) در بازگشت از بازی های ویدئویی جریان تا سال 2025.

در مقابل محتوای جهانی جریان درآمد بسیار کوچکتر هستند در ما 23 میلیارد دلار (£18 میلیارد دلار) با انتظارات از رشد به ما 30 میلیارد دلار (£23 میلیارد دلار).

جمعیتی همپوشانی بین پارسه و Netflix مشترکین قابل توجه است. اما در نبرد بر روی صفحه نمایش خود را در زمان Netflix تنها صاحب 10%. مانند این نیاز به رسمیت شناختن اهمیت بازی های ویدئویی و شروع به دنبال گنجاندن آنها را در مدل کسب و کار خود. به این ترتیب آنها می توانند در رقابت برای تعداد بیشتری از مخاطبان خود را در زمان و توجه است.

2. The Witcher

The Witcher بزرگترین اصلی Netflix بکشد نشان می دهد منتشر شده در سال 2019. بر اساس یک رمان فانتزی سری برای اولین بار آن را تبدیل به یک نام خانگی با تشکر از سه بازی های ویدئویی است که قبل نشان می دهد آزاد است. در واقع این بازی خالق CD Projekt Red به تازگی دیدم سهام آن ضربه از 8 میلیارد دلار (£6 میلیارد دلار) به لطف افزایش فروش Witcher صفحه نمایش را برای اولین بار.

چنین حذفی در اثر نادر هستند و نه آرامی باید گرفته شود. Netflix چشم برای محتوای با کیفیت بالا و تلویزیون مفاهیم به عنوان به خوبی به عنوان آن قابل توجه کاربر بینش انجام می شود بیش از به جهان از بازی های ویدئویی است. فراموش نکنیم Netflix رفت و از بودن در یک جمع از پیری محتوای شخص ثالث به ارائه بهترین فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در کمتر از هفت سال است.

که با تجربه زیر کمربند خود را, آنها می توانند در ساخت خانه های studios کل محتوا از دیگر استودیو و با استفاده از ترکیب و ادغام برای سرعت بخشیدن به ورود این شرکت به بازی های ویدئویی فضا سریعتر. چنین مانور همچنین به Netflix دسترسی به محبوب بازی های ویدئویی مارک های است که می تواند کمک به درایو محتوای آن نسبت به بازدید بیشتر مانند Witcher.

3. افزایش تعامل

بلیزارد مسئول فرقه آنلاین بازی World of Warcraft. بلیزارد

عظیم چند نفره آنلاین (MMO) بازی های ویدئویی طراحی شده از زمین تا برای به حداکثر رساندن تعامل در سراسر سطوح مختلف است. بازیکنان تعامل با یکدیگر و همچنین به عنوان توسعه دهندگان در یک بازی دنیای دوستی و رقابت – و در روند افزایش ارزش بازی ارائه می دهد. MMO کارشناسان مانند بلیزارد و Jagex به عنوان یک نتیجه باید پایدار franchises که رونق برای چند دهه.

اما این است که در آن تعامل متوقف می شود. پلت فرم صاحبان مانند مایکروسافت و سونی ایجاد قلاب خود را در اطراف این بازی است که به نوبه خود افزایش تعامل با سیستم عامل خود را. این شامل محتوای منحصر به فرد شبکه های اجتماعی, مطالب هدیه و زنده جریان در میان بسیاری دیگر. Netflix بکشد باید چنین نقشی را در. آن را همچنین می توانید به سادگی خرید خود را از راه در. قابل توجه پلت فرم بازیکنان در بازی PC space با میلیون ها نفر از کاربران فعال – مانند سوپاپ – بسیار در قدرت خرید آن.

4. سخت افزار دیگر مورد نیاز

در گذشته ایجاد یک پلت فرم بازی فوق العاده وقت گیر و فشرده به عنوان آنها مورد نیاز و قدرتمند را در محل نصب دستگاه در پرنیان خانه. این تغییر با تشکر از گوگل Stadia و مایکروسافت xCloud. شبیه به Netflix بکشد خود را برنده مدل کسب و کار بازی های ویدئویی و دیگر نیاز به سخت افزار فیزیکی و می توان از طریق مستقیم به صفحه نمایش پخش.

در واقع مایکروسافت سر از بازی ها, فیل اسپنسر به تازگی به نقل کرد و گفت:

زمانی که شما صحبت کردن در مورد نینتندو و سونی ما یک تن از احترام به آنها را, اما ما می بینیم آمازون و گوگل را به عنوان رقبای اصلی رفتن به جلو

در این تغییر چشم انداز رقابتی که در آن داشتن یک جریان-اولین مدل کسب و کار ممکن است تفاوت بین برنده و از دست دادن Netflix بکشد ورود متناسب با. در واقع Netflix بکشد عمیق فن آوری با همکاری آمازون نیز می تواند نقش قابل توجهی. با آمازون طولانی-شایعه تصویری بازی جریان پلت فرم در راه آن تعجب آور نخواهد بود برای دیدن Netflix همکاری با آمازون برای کمک به راه اندازی خود را معادل تصویری بازی خدمات جریان در پشت آمازون tech پشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im