چهار COVID-19 موارد گزارش شده در تورنتو و نیویورک منطقه آوردن مجموع در انتاریو به 15

تورنتو — چهار بیشتر موارد مثبت COVID-19 در تورنتو و نیویورک منطقه تایید شده است توسط بهداشت انتاریو مقامات یکشنبه آوردن مجموع در استان به 15.

مقامات گزارش موارد جدید شامل سه نفر از منطقه نیویورک و یک نفر از تورنتو است.

چهار مورد جدید از استانی مقامات بهداشتی اعلام کرد که سه نفر تایید شدند که این ویروس را در منطقه تورنتو شنبه ،

York منطقه افسر پزشکی سلامت دکتر کریم Kurji گفت: CTV News تورنتو یکشنبه که سه مورد جدید در منطقه همه باید سابقه سفر به کشورهایی که این ویروس در حال حاضر گسترش یافته است.

اولین مورد جدید شامل, شوهر, منطقه نیویورک اولین مورد یک زن که به تازگی در سفر به ایران و سوار یک اتوبوس پس از ورود.

Kurji گفت: زن و شوهر تا به حال در سفر به ایران با کودک نو پا خود را. بر خلاف همسر خود را که تا به حال علائم در پرواز بازگشت به خانه شوهر توسعه نیست هر زمانی پس از ورود به تورنتو و در حالی که او در انزوا.

هر دو باقی می ماند در خود به انزوا پایین با توجه به شدت علائم و شرایط خود را اما دیده شد در مکنزی بهداشتی یک بیمارستان در ریچموند هیل, او گفت:.

Virus

Kurji گفت: دومین مورد جدید در منطقه نیویورک شامل یک مرد در 50s که از تورنتو به تازگی تایید کرد به مورد هفتم در انتاریو است و سفر, تاریخ ایران.

مقامات گفتند که در منطقه نیویورک مورد بررسی قرار گرفت در مکنزی سلامت در ریچموند هیل در روز جمعه و در حال حاضر نیز در خود به انزوا.

Kurji گفت: سوم COVID-19 مورد شامل نومرکت زن در 70s به.

او گفت: او در همان تور مصر به تورنتو که گزارش شده به هشت نفر در انتاریو به ویروس. Kurji گفت: دو نیز تا به حال صرف شام با هم در فوریه. 19.

او گفت که او نمی توسعه علائم تا پس از ورود روز بعد در فوریه. 20.

او مورد آزمایش قرار گرفت و در جنوب دریاچه منطقه ای مرکز بهداشت در روز شنبه بوده است در انزوا به عنوان به خوبی.

“من نیاز به اطمینان که برای دو تا از آنها مطرح بدون خطر برای مردم در همه از آنجا که ما در حال حاضر کنترل تمام زمینه ، و آنها را در خود به انزوا” Kurji گفت. “سومین فرد نیز در خود به انزوا اما ما هنوز در روند کار را از طریق زمینه و ارزیابی خطرات.”

او خاطر نشان کرد که ساکنان این ویروس در گردش در جامعه و این که همه این موارد در منطقه مربوط به سفر.

تورنتو مورد

انتاریو مقامات بهداشت گفت تورنتو مورد شامل یک مرد در 60s خود را که در بازگشت از ایران در فوریه. 23 و ارائه خود را به شمال نیویورک به طور کلی بیمارستان اورژانس جمعه.

مقامات گفت که او آگاهانه در بیمارستان از سرفه و مورد بررسی قرار گرفت و مرخص خانه در همان روز. او رفت و به انزوا جایی که او باقی مانده است با حداقل تماس با دیگران, سلامت, مقامات گفت.

“تورنتو بهداشت عمومی است که به طور فعال درگیر در تماس با ردیابی و مدیریت پرونده” مقامات بهداشت اظهار داشت: در انتشار اخبار یکشنبه.

دکتر دیوید ویلیامز استان افسر ارشد پزشکی از سلامت ارائه خواهد شد به روز رسانی در تمام موارد در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de