چهار سطل ممکن است کمک کند اما ما برای حل بحران زباله, ما نیاز به یک بازار قوی برای بازیافت محصولات

استرالیا است که هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با چه چیزی برای انجام با حرص و ولع خوردن از مواد قابل بازیافت پس از چین بسته بیشتر از بازار خود را به ما بازیافت در سال 2018 است.

در حال حاضر دولت ویکتوریا منتشر کرده است اولین تغییر عمده به دولت بازیافت سیاست: سازگار kerbside چهار bin سیستم تا سال 2030 و در یک ظرف سپرده طرح.

پس چه پیشنهادی جدید kerbside bin سیستم و آن را کمک به کاهش استرالیا بازیافت بحران ؟ در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد اضافی bin آینده راه خود را.


ادامه مطلب: چین بازیافت ‘بان کی مون’ پرت استرالیا به یک بسیار کثیف بحران زباله


مشکلات ما با سیستم بازیافت

وجود دارد دو مشکل بزرگ – به خصوص از چین ممنوع.

یکی در مورد عرضه است. کیفیت مواد ما را برای بازیافت بسیار ضعیف و تا حدودی از طراحی محصولات و تا حدودی ما چگونه جمع آوری و مرتب کردن اقلام زباله.

از سوی دیگر تقاضا است. به اندازه کافی وجود ندارد تقاضا برای مواد بازیافت شده در محصولات جدید و یا زیرساخت و تا کالا ارزش مواد بالا حتی با کیفیت پایین است.

دولت ویکتوریا دلار اعلام 96.5 میلیون به تعمیرات اساسی زباله میباشد. James Ross/AAP

و حتی اگر بسیاری از ما فکر می کنم ما در بازیافت بسیاری از خانواده ها دریافت نمی بازیافت دقیقا درسته چون آنها چیزهایی را که به آن تعلق نمی در سطل بازیافت مانند نرم پلاستیک.

یکی از دلایلی است که به دلیل سردرگمی در مورد آنچه که می تواند بازیافت که در آن و زمانی که. یک استاندارد سیستم از مجموعه ای (مهم نیست که چگونه بسیاری از مخازن) خواهد شد یک راه طولانی برای بهبود این و هیجان انگیز ترین جنبه از ویکتوریا اعلام قوی رهبری نسبت به ثبات در سراسر دولت است.


ادامه مطلب: آیا فقط سرزنش دولت و کسب و کار برای بازیافت بحران — آن را با ما شروع می شود


این به این معنی که تا سال 2030 بدون توجه به جایی که ویکتوریایی زندگی می کنند و یا بازدید از آنها سازگار kerbside bin سیستم.

اما برای افزایش بازیافت ما ظرفیت ما نیاز به ثبات در سراسر کشور است. نیو ساوت ولز جنوبی استرالیا و در استرالیا غربی دولت ها در حال حاضر حمایت از ترکیب مواد غذایی و باغ آلی مخازن و کشورهای دیگر هستند به احتمال زیاد به دنبال به عنوان شواهد از مزایای به تجمع خود ادامه میدهد.

چه تغییر خواهد کرد ؟

جزئیات هنوز هم در حال اتو کردن اما اساسا سیستم جدید گسترش زمان دو یا سه سطل ترین ویکتوریا خانه را به چهار سطل.

در حالی که کاغذ و مقوا و پلاستیک یا ظروف فلزی هنوز هم در زرد سطل ظروف شیشه ای در حال حاضر خود را جداگانه بنفش بن (یا جعبه). سبز bin که برخی از ویکتوریایی در حال حاضر برای باغ گیاهی را گسترش خواهد به جمع آوری تکه های غذا.

ویکتوریا 4 bin برنامه. اقتباس نویسنده از vic.gov.au/چهار-سطل-زباله و بازیافت-سیستم

بنفش بن برای اولین بار خواهد آمد با تدریجی رول با شروع سال آینده به عنوان برخی از ویکتوریا شوراهای’ مجموعه موجود در قرارداد آمده ، خدمات انتظار می رود که به طور کامل در محل توسط 2027 (برخی از مناطق دور افتاده ممکن است معاف).

و گسترش سبز bin خدمات پذیرش تکه های غذا برای کمپوست خواهد شد نورد از سال 2030 مگر اینکه شوراها را انتخاب کنید به حرکت قبل از آن (برخی از آنها در حال حاضر انجام این کار).

چگونه فوق العاده سطل تفاوت را

2015 گزارش در مدیریت زباله های خانگی در اروپا نشان داد جدا کردن زباله ما افزایش کیفیت مواد جمع آوری شده است. برخی از کشورها حتی تا شش مخازن (یا جعبه یا کیسه).

چرا که آن را آسان تر برای مردم را به مرتب کردن مواد مختلف از ماشین آلات به ویژه مواد غذایی و پیچیده بسته بندی ما امروز.

جداگانه bin برای مواد غذایی (به علاوه باغ آلی) کمک خواهد کرد بازیابی ویکتوریا و به اشتراک گذاری از 2.5 میلیون تن مواد غذایی و تکه های خانواده های استرالیایی چاک از هر سال است.


ادامه مطلب: ملبورن زباله 200 کیلوگرم مواد غذایی هر فرد در یک سال: از آن زمان به جدی گرفتن


و جداگانه بن شیشه ای کمک خواهد کرد که با شکستن شیشه در زرد bin و یا مجموعه ای کامیون آلوده اطراف کاغذ و مقوا با شیشه خرده ریز که ارائه آنها unrecyclable. آن را نیز باید تقویت چقدر شیشه بازیافت می شود, با توجه به استرالیا بزرگترین شیشه reprocesser.

اکثر ملبورن خانواده ها باید تنها دو سطل برای مخلوط بازیافت و دیگر به صورت کلی زباله. شاتر

چه آنها نیاز به دریافت درست است ؟

برای اطمینان از انتقال به سیستم جدید است صاف و شوراها و دولت ویکتوریا باید در نظر بگیرید:

  • فضای مورد نیاز برای چهار سطل

نه هر کس به اندازه کافی فضا (داخل یا خارج). این ممکن است نیاز به خلاق شورای خانگی و راه حل های مانند کسانی که در حال حاضر در بر داشت در خارج از کشور (stackable جعبهها و تفکیک سطل).

  • مجموعه برنامه

جدید بنفش بن ميانگين خواهیم دید که یک کامیون دیگر و یا شاید یک ویژه چند محفظه بازیافت کامیون ؟ و هنگامی که شوراها باید زباله های مواد غذایی در یک هفته سبز bin خواهد سطل قرمز مجموعه رفتن هر دو هفته یکبار? این در واقع باعث می شود حس چون 35 تا 60 درصد از سطل قرمز است که تکه های غذا خواهد بود که از بین رفته اند.

  • صحیح دفع زباله های مواد غذایی

بسیاری از شوراها که در حال حاضر اضافه شده ضایعات غذایی به سبز bin گزارش مسائل مربوط به آلودگی به عنوان افراد سر خود را در اطراف انتقال مانند قرار دادن مواد غذایی در لفافه با تکه های غذا.

  • درست مرتب سازی بازیافت

قرار دادن چیزی اشتباه در سطل بازیافت است یک مشکل در سراسر کشور و در نظر گرفتن شیشه از زرد bin را حل نمی کند این موضوع است. در حالی که این در حال حاضر درگیر در مبارزات دولت و شورای آزمایش های ما به احتمال زیاد باید بیشتر تلاش دولت در هر دو سیستم های خانگی و سطح.

پنج چیز که هرگز برای قرار دادن در سطل بازیافت. پایداری ویکتوریا پایداری.ویک.gov.au/بازیافت

مجموعه بهتر برنده نیست خیلی بدون تقاضا

مجموعه ای است که تنها یک قطعه از پازل. حمایت دولت نیاز است به مطمئن شوید که تمام این بازیافت در واقع به پایان می رسد تا جایی. تلاش برای بهبود “با عرضه” جنبه های بازیافت به زباله می تواند اگر هیچ تقاضا برای مواد قابل بازیافت.

محیط زیست اقتصاددانان به مدت طولانی اشاره کرد که بدون مداخله دولت رایگان بازار در بسیاری از کشورها پرداخت خواهد شد به اندازه کافی به اندازه کافی و یا استفاده از مواد بازیافت شده که جدید و یا “باکره” مواد بسیار ارزان است.


ادامه مطلب: تنها نیمی از بسته بندی زباله های قابل بازیافت است – در اینجا این است که چگونه به انجام بهتر


چه بزرگ برای ویکتوریا جدید چهار bin سیستم است که تنها یک ستون از دولت جدید بازیافت سیاست.

این همچنین شامل بسیاری از سمت تقاضا ابتکارات از توسعه بازار مالی و بودجه زیرساخت برای توسعه دایره اقتصاد نوآوری در کسب و کار مرکز. سیاست نیز بداند مدیریت پسماند به عنوان یک “ضروری خدمات” را ترک کرده است و فضا برای قوی تهیه کرده است. امروز نخست وزیر اسکات موریسون اذعان به اهمیت تهیه هنگامی که او اعلام کرد تعمیرات اساسی مشترک المنافع تهیه دستورالعمل های ملی پلاستیک اجلاس به افزایش تقاضا برای محصولات بازیافت.

پله به چالش

اما به طور موثر مبارزه با استرالیا بازیافت بحران بیشتر باید انجام شود. این شامل سرمایه گذاری مجدد از دفن زباله levies; استاندارد برای مواد بازیافت شده و در سطح فدرال; پاک کردن استراتژی برای بهبود طراحی محصول و کمک های مالی برای حمایت از زباله و بازیافت صنعت برای پاسخگویی به ممنوعیت صادرات.


ادامه مطلب: یک بحران بسیار بزرگ به زباله: چین بازیافت بان کی مون خواستار دراز مدت و تجدید نظر در استرالیا


ما همچنین نیاز به قوانین و مقررات در استفاده از مواد بازیافت شده در محصولات. برای مثال از طریق موظف اهداف و یا سیاست های مالی مانند مالیات بر روی محصولات ساخته شده از باکره مواد.

پس از 2018 زمانی که چین را متوقف و در نظر گرفتن بسیاری از ما بازیافت سطح صنعت و جامعه و رسانه ها علاقه ای به ایجاد یک پلت فرم قوی برای تغییر سیاست. آن را هیجان انگیز برای دیدن ویکتوریا در پاسخ به این چالش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im