ردپای فسیلی نشان می دهد که چگونه زندگی را تحمل میان فوران های آتشفشانی 183 میلیون سال پیش

ردپای فسیلی ارائه یک منبع خاص از شواهد علمی. آنها نشان می دهد که چگونه حیوانات راه می رفت و چقدر بزرگ بودند. در برخی از موارد که در آن وجود دارد هیچ فسیل بدن مانند استخوان فسیل ردیابی مانند ردپای یا trackways ممکن است تنها شواهدی وجود دارد که حیوانات در حال حاضر در یک باستان محیط زیست است.

ما در نشریه جدید با استفاده از تکنیک های که شده است honed توسط ichnologists – کسانی که به مطالعه trace fossils – ما به بررسی trackways زمین-مسکونی مهره داران در آنچه که امروز در مزرعه ای در مرکز آفریقای جنوبی. این فسیل trackways حفظ در ماسه سنگ در ضخامت توده ای از گدازه بازالتی. آنها پیشنهاد نادر بینش در مورد باستان زندگی استرس زا در محیط خصمانه برخی از 183 میلیون سال پیش در اوایل ژوراسیک.

این زمین شناسی عصر است که احتمالا بهترین و شناخته شده در تخیل به عنوان سحر عصر دایناسورها. نسبت به پایان اوایل ژوراسیک عمده زمین شناسی رویداد ویران زندگی به خصوص در اقیانوس ها.

این توده رویداد انقراض باعث شد, در میان چیزهای دیگر, degassing گسترده گدازه که ریخت در طول فوران های آتشفشانی در بخش جنوبی supercontinent گندوانا. این فوران های آتشفشانی تغییر شیمی باستان جو و اقیانوس ،

اما در بین حجیم فوران آتشفشانی بر محیط زیست و زندگی در آن گاهی اوقات بازیافت. آن را در طول این دوره های متناوب که جنبش از حیوانات در سراسر سطح زمین می تواند به عنوان اسیر فسیلی trackways ما مطالعه امروز.

این باستان ردپای مهم هستند زیرا آنها به ما بگویید که در مورد این نوع از اوایل ژوراسیک حیوانات زندگی و از آنجا که این آهنگ را با هم مختلف علوم زمین رشته های است که می تواند به ما کمک کند تجسم آنچه در جهان باستان مانند نگاه.

بازسازی یک چشم انداز

وجود دارد بیشتر به تحقیق ما از بازسازی چه فرد گونه های جانوری و چگونه به آنها منتقل شده است. ما نیز تا به حال به بازسازی باستان محیطی که در آن این حیوانات زندگی می کردند. برای این که ما تا به حال به ترکیب موجود یافته از رشتههای مختلف دانشگاهی.

زمین شناسان از جمله stratigraphers, volcanologists, geochronologists و sedimentologists و همچنین palaeontologists, palaeobotanists و دیگران بودند همه درگیر در مطالعه این سنگ ها قبل از ما. آنها را جمع آوری شواهد در مورد خواص سنگ های رسوبی است که میزبان آهنگ; گیاه فسیل های مرتبط با این سنگ; و سن و ترکیب و ساختار باستان گدازه که entombed آهنگ تحمل رسوب سطحی.

نقاشی از این پژوهش موجود و خود ما کار جمعی ما مشاهدات نشان می دهد که زمانی که گسترده ورق گدازه جریان در سراسر چشم انداز محیط زیست تبدیل به یک سرزمین آتش است. اما در طول ساکت تر از دوره های زندگی به حالت عادی بازگشت: جریان زد و خورشید میدرخشید رشد گیاهان و حیوانات در میان آنها دایناسورها قرق و شکار.

چه ظهور است تصویر نه فقط از ویرانی توسط فوران های آتشفشانی اما یکی از عملکرد اکوسیستم که تحمل با وجود تهدید های زیست محیطی.

جدید ichnospecies

تحقیقات ما همچنین کشف یک گونه جدید از دایناسور رد پای. بهترین و حفظ trackways در ارتفاعات مزرعه سایت های ساخته شده توسط دایناسورها – هر دو گوشت-خوردن آنهایی که بر روی دو پا راه می رفت و همچنین به عنوان گیاه-خوردن آنهایی که چهار پا راه می رفت. کمتر به خوبی حفظ trackways سخت تر به تفسیر. اما کسانی که ما مورد مطالعه به نظر می رسد شده اند به طور بالقوه ساخته شده توسط synapsids یک گروه از خزندگان هستند که در نظر گرفته می شود اجداد پستانداران. این synapsids باید غنی اسکلتی رکورد در آفریقای جنوبی.

برای شناسایی trackmakers ما با دقت مقایسه مورفولوژی آهنگ – برای مثال شکل و اندازه و زاویه بین پا برداشت – به دیگر شناخته آهنگ در سراسر جهان است. برخی از ویژگی های مشترک در ردپای ساخته شده توسط theropods یک گروه از گوشتخوار دایناسورها. اما نشان داد برخی از ویژگی های شناخته شده تنها در آهنگ ornithischians گروهی از دایناسورهای گیاه خوار.

ما پس از نزدیک مقایسه مشاهدات ما به کسانی که قبلا گزارش شده و قادر به آمده تا با یک لیست از ویژگی های تشخیصی که در تعریف جدید ichnospecies. ما نام آن را پس از یک کشیش فرانسوی و ردیابی فسیلی متخصص Dr Paul Ellenberger که در نظر گرفته شده است پدر از مهره داران ichnology در جنوب آفریقا.

اهمیت آفریقای جنوبی فسیلی میراث

آفریقای جنوبی, جهانی, کانون برای palaeontology. اکتشافات ساخته شده در کشور را به نمایش برخی از اولین حیوانات به راه رفتن بر روی زمین برخی از اولین پستانداران اولین لاک پشت اوایل دایناسورها و انسان ریخت.

اما این کشور معروف فسیل تنها واقعا کمک به ما در درک تاریخ حیات بر روی زمین اگر زمین شناسی و palaeoenvironmental زمینه نیز شرح داده شده است. قرار داده شده در باستان محیطی تنظیم این اوایل ژوراسیک trackways نشان می دهد که برخی از حیوانات در زندگی انعطاف پذیر و حتی به محیط زیست تغییر کرده و آمار حوادث فاجعه بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو