نخست وزیر سابق به رهبری پرس و جو به معلم فشار کار

استاد چهار نعل در حال حاضر یک مدیر تحصیلات تکمیلی دانشکده دولتی در دانشگاه سیدنی خواهد شد صندلی پرس و جو در کنار سابق کمیسیون روابط صنعتی قاضی تریش کونق و رئیس سابق NSW موسسه معلمان پاتریک لی.

گزارش خود را قرار است در اوایل سال 2021. دولت موظف به عمل بر یافته اما استاد تازد گفت: “ما می خواهیم آن را به نفوذ بدیهی است.

“من امیدوارم که یک گزارش را به بیرون رفتن وجود دارد و تبدیل به اساس بر آن شدیم تا با در نظر گرفتن مسائل آموزش در ایالت NSW. ما می خواهیم به امتیاز مربوطه را به طور مستقل تعیین می شود و با ارزش از نظر مشاوره آنها را.

“ما باید دیرینه در زمینه های سیاست های عمومی, و من فکر می کنم خواهد آمد تا با برخی از توصیه های خوب. من می دانم که چگونه دولت کار می کند – یک چیز آنها نیاز است که آنها نیاز به دانستن آنچه که حقایق هستند.”

آخرین معاینه از معلمان کار برگزار شد و در سال 2004 قبل از NSW کمیسیون روابط صنعتی که در آنجا شده بود “مهم” تغییر بیش از گذشته 12 سال است. این منجر به افزایش پرداخت هزینه از بین 12 و 20 درصد است.

بنده پرداخت افزایش می یابد در حال حاضر در پوش 2.5 درصد و سه سال تصدی توافق برای معلمان مذاکره شد در اواخر سال گذشته.

اما فدراسیون تصمیم به پرتاب یک انظار عمومی در آموزش می آید در میان نگرانی عمیق خود را در حرفه مورد افزایش حجم کار. نیز وجود دارد افزایش انتظارات از پدر و مادر و به طور فزاینده ای پیچیده دانشجویی نیاز دارد.

استاد تازد گفت وجود داشته است تغییرات عمده ای به این حرفه از سال 2004 کمیسیون شنوایی از جمله سیاست های جدید فدرال مانند NAPLAN ورود تکنولوژی جدید و با تکیه بر داده ها در کلاس درس.

“[ما را] تغییرات در سیاست و چگونه آنها تأثیر در مدارس اثر تکنولوژی و تاثیر آن بر کار و حجم کار و تغییرات قانونی و همه مسائل که همراه شده است با مجوز رسمی,” او گفت:.

“فقط در مورد همه چیز است که تاثیر بر آنچه که می رود در یک کلاس و یک مدرسه است که در دستور کار ما. [ما] نگاه کنید که چه شده است تغییر در محل کار و چه در حال این مسئولیت در حال حاضر مورد نیاز چه شرایطی است که معلمان در حال کار کردن ؟

“هستند بسیاری از دیدگاه ها در مورد آموزش و پرورش, اما اجازه دهید نگاهی به این حقایق در مورد آنچه که به معنی در نقطه تحویل است.”

استاد تازد گفت: فدراسیون تا به حال مطمئن پرس و جو از آن استقلال است. “آنجلو ساخته شده است که نقطه ای بسیار واضح است که با توجه به ماهیت این سه نفر او انتخاب را به خود ما را مشاهدات و توصیه های,” او گفت:.

در حال بارگذاری

آقای Gavrielatos گفت: بسیاری از چیزها تغییر کرده بود برای آموزش حرفه ای از سال 2004. “شده اند وجود دارد تغییرات قابل توجهی بیش از 15 سال گذشته از جمله تغییرات در برنامه درسی, تکنولوژی, دانش آموز, نیاز, مدرسه پیچیدگی و والدین و جامعه انتظارات,” او گفت:.

پرس و جو امید به دریافت ارسالی از NSW Department of Education and NSW استانداردهای آموزش و پرورش باشند.

هنگامی که این ضوابط در حال نهایی شدن پرس و جو خواهد شد و فراخوان برای. آن را نیز بررسی اسناد و مدارک در تغییراتی که اجرا شده از سال 2004 و برگزاری جلسات عمومی است.

از آن خواهد شد در نظر گرفتن یافته های آن در مدرسه نهایی دوره از سال است.

مشابه پرس و جو راه اندازی شد توسط NSW معلمان فدراسیون و P&C فدراسیون به دولت از آموزش و پرورش عمومی در اوایل 2000s ریاست محترم علمی تونی Vinson.

The Sydney Morning Herald دوم سالانه مدارس اجلاس این جمعه, مارس 20. اطلاعات و بلیط در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im