“او به خانه با من است. من دوست دارم او را در خانه و فقط با عشق کار تحت هدایت کوئینزلند افسران پلیس نیز آنها شده اند شگفت انگیز است.”

Ozzie می ترساند حیات وحش دور با تعقیب یک توپ در سراسر فرودگاه ساخت مقدار زیادی از سر و صدا به عنوان او می رود.

“[او] هدف این است که برای کمک به ما پراکنده حیات وحش کردن فرودگاه حضور او مانع پرندگان از بودن وجود دارد در وهله اول” آقای حلقه گفت.

“او هنوز هم در آموزش, اما در حال حاضر ما پرتاب یک توپ او آن را بازیابی و در انجام این کار او. جهت ایجاد مقدار زیادی از سر و صدا و پرندگان نمی خواهید به اطراف یک چوپان آلمانی.

“پرندگان و هواپیما نیست خوب مخلوط آنها را اشغال همان حریم هوایی بنابراین ما در حال ساخت این فرودگاه به عنوان غیرجذاب به آنها را به عنوان امکان پذیر است و یک چوپان آلمانی است که یک دلیل بسیار قوی.”

آقای حلقه گفت Ozzie بخشی از خدمات پلیس را ‘O’ بستر (که در آن تمام سگ ها با توجه به نام شروع با O) اما آموزش افسران تصمیم او بود نه تهاجمی به اندازه کافی به یک سگ پلیس که مناسب برای فرودگاه است.

در حال بارگذاری

“او بسیار فعال و سگ او را ندارد خاموش او را تعقیب توپ در تمام طول روز طولانی” آقای حلقه گفت.

“ما برای اجرا می شود او را دوست دارد به شنا کردن او فقط به اندازه یک تمساح به عنوان یک سگ. او دوست دارد که با او همیشه به دنبال من است.”

آقای حلقه گفت Ozzie توانایی پوشش یک منطقه بزرگ از فرودگاه بسیار مهم بود که پیش از جدید باند دوم مجموعه مورد استفاده قرار گیرد با هواپیما در ماه جولای.

“تایید حیات وحش اعتصاب ظهور بسیار پایین حسابداری برای حدود 0.00059 درصد از حرکات هواپیما در فرودگاه بریزبن [اما] ما را به خطر مرتبط با حیات وحش در فرودگاه به طور جدی” او گفت:.

“تفاوت واقعی در اینجا این است که Ozzie درست است درنده و نه یک تهدید ادراک شده مانند تعدادی از دیگر استراتژی های پس از آن حذف مشکلات عادت. همچنین این راستا با ما تعهد به اجرای غیر کشنده اشکال از مدیریت حیات وحش.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im