سابق NHLer توماس Kaberle ارائه مواد غذایی از همسر رستوران در طول شیوع

تورنتو — توماس Kaberle سابق defenceman برای Toronto Maple Leafs شده است تعجب آور طرفداران در سراسر شهر در حالی که ارائه وعده های غذایی از همسرش جولیا رستوران Quanto Basta یک رستوران ایتالیایی واقع در مرکز شهر تورنتو است.

“او را ندارد (درخواست کمک) من نفرت ماندن در خانه” Kaberle گفت: CTV News Channel در روز دوشنبه.

“آن را سرگرم کننده. برخی از مردم دو را و می گویند: “من می دانم که شما از جایی’ برخی از مردم می خواهید برای گرفتن عکس و برخی از مردم حتی نمی دانم چون من از فاصله و موج از ماشین.”

Kaberle صرف بیش از یک دهه به عنوان یک عضو از برگها در حالی که همچنین صرف زمان با بوستون برونز Carolina Hurricanes و Montreal Canadiens. او برنده جام استنلی در سال 2011 با برونز و موفق به کسب یک مدال برنز در بازی های المپیک زمستانی 2006 به عنوان یک عضو از تیم جمهوری چک.

Kaberle گفت: زمانی که کسی او را به رسمیت می شناسد در حالی که در تحویل و یا در takeout پنجره او در ابتدا آن را انکار می کند که او را پس از آن جوک ها است که آنها ممکن است او را می دانم از هاکی.

“آنها خنده و این باعث می شود من خوشحال,” او گفت:. “زمانی که من چیزهای شبیه به این برای من آسان است.”

در حالی که 42 سال گفت: استقبال از این فرصت برای کمک به جولیا گفت: آن زمان برخی از قانع کننده باشد.

“من احساس می کنم پیچ خورده بازوی خود را کمی فقط چون ما چنین کوچک کارکنان و او بزرگ بود,” او گفت:.

در میان COVID-19 شیوع بسیاری از رستوران ها در زمان تحویل سرویس تنها است که در این کسب و کار. جولیا گفت: او را در رستوران از دست داده است بیش از 75 درصد از سفارشات خود را پس از وقوع آغاز شد و آنها تا به حال به طور موقت اخراج 25 نفر.

با وجود از دست دادن در فروش, جولیا گفت: برخی از مشتریان به طور منظم تصمیم گرفته اند به منظور مواد غذایی اضافی برای کمک به آنها از جمله خرید کامل خانواده به اندازه حیوانات مورد استفاده.

“جامعه در اینجا بوده است به طوری شگفت انگیز برای ما,” او گفت:.

به عنوان یک تشکر جولیا گفت: این رستوران به اهدای بخشی از فروش به مایکل Garron بیمارستان در پایان در شرق تورنتو برای کمک به با خرید اضافی ماسک و دستکش برای کارکنان بهداشتی درمانی.

با فایل های از CTVNews.ca نویسنده بن عموزاده

در سمت روشن تر

CTVNews.ca معرفی کرده است یک سری جدید از نشاط داستان جهان را در چنگ زدن با COVID-19 بیماری همه گیر.

به اشتراک گذاری راهنمایی شما برای داستان های که ارائه “یک طرف روشن” طول یک زمان تاریک توسط ایمیل با ما در داتکام@ctv.ca.

لطفا کامل خود را شامل نام شهر و شماره تلفن و یا ایمیل که در آن ما می تواند به شما برسد.

با ما تماس بگیرید:

به ما ایمیل اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de