سابق زندانی توسعه دهنده Nati Stoliar پشت در سیدنی املاک و مستغلات صحنه

آن است که طراحی شده توسط حومه شرقی شرکت ارسی که او نیز مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه پسرش Ronen رز خلیج اموال به یک مجتمع آپارتمانی لوکس.

Ronen Stoliar نام همچنین به نظر می رسد بر روی کاغذ بازی برای $3 میلیون کوگی توسعه دریافت کرده است که رفتن پیش در تاریخ 1 مه با یک لیست طولانی از شرایط است.

The Brook St Coogee apartment block (middle) as proposed to the council last year.

بروک St کوگی بلوک آپارتمان (وسط) به عنوان پیشنهاد به شورای سال گذشته است.اعتبار:ارسی

وقتی پرسیده شد که چه Nati Stoliar دخالت در این پروژه بود ارسی مدیر حمید Samavi پاسخ: توسعه سابق بود “در حال حاضر بازنشسته شده”.

“من می دانم آنچه اتفاق افتاده است قبل از. آن را بیشتر پسرش – او [Nati Stoliar] نه درگیر در پروژه است. این پسر خود را که در حال اجرا نشان می دهد” آقای Samavi گفت.

Stoliar نام به نظر می رسد در برنامه توسعه قبل از تسلیم این شورا در ماه آوریل 2019 اما هیچ جای دیگری. ارسی توسعه سایت در حال انجام است برای صاحبان اموال.

آقای Samavi همچنین یک مدرس در دانشگاه NSW گفت که او در برخورد با Ronen Stoliar ندارد که این خود کوگی توسعه سایت در دومی ظرفیت به عنوان یک سرمایه گذار املاک.

The Point Piper home Villa Del Mare.

نقطه پیپر خانه ویلای دلم مره. اعتبار:

“به طور طبیعی او را دریافت مشاوره از پدر خود” آقای Samavi گفت.

ارسی توضیح داده شده است در وب سایت خود را به عنوان ساخته شده از “کارشناسان در منابع توسعه و فرصت های سرمایه گذاری” است که می تواند “فرصت های سرمایه گذاری سهام به ارزش خالص بالا شرکا و سرمایه گذاران”.

Nati Stoliar که توسعه شرکت کیمبرلی اوراق بهادار بود دادگاه دستور به انحلال بنگاه چندین میلیون دلار در سال 2009 بود که آمریکا در سال 2015 در کنار همدست و همکار ملک صنعت رقم جیمز Jariv که دریافت 10 سال حبس بیش از این طرح است که این جفت ارز در حال راه اندازی از کانادا.

در حال بارگذاری

در سال 2004 Jariv فرار استرالیا پس از خروج خریداران از یک چیپندیل توسعه با یک ساختمان آنها کشف شد آتش سوزی دام و سرند با نقص.

در سال 2001 این منطقه در اطراف Stoliar را روبان آبی Wolseley Rd آدرس در نقطه پیپر شده را تخلیه کردند و پس از یک بسته بمب تحویل داده شد به Villa del Mare. دستگاه های موجود در یک بسته است که تا به حال یک کارت متصل و گفت: “بهنگام برای تخریب”.

Stoliar و ادی عبید بودند درگیر در برنامه راز به redevelop سیدنی بازار ماهی. در سال 2002 عبید مجلس گفت که “آقای Nati Stoliar [شد] کسی که شناخته شده است برای من و برای خانواده من برای چندین سال.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de