سابق بارسلونا به جلو رونالدینیو بازداشت در پاراگوئه – پلیس

Gilberto Fleitas سر از تحقیقات واحد پاراگوئه پلیس گفت: رونالدینیو و برادر خود را بازداشت گرفته تنها چند ساعت پس از یک قاضی حاضر به تصویب دادستان پیشنهاد برای جایگزینی مجازات است.

“بازداشت منظور انجام شده است” Fleitas و گفتگو کرد.

تلویزیون تصاویری نشان داد که جفت گرفته شده در یک وسیله نقلیه پلیس از هتل شرایتون در اسونکین به یک ایستگاه پلیس در حومه شهرستان.

رونالدینیو و روبرتو عسیس نیز در مدیریت کسب و کار انتظار می رود که به صورت یک قاضی در روز شنبه که تصمیم خواهد گرفت که آیا به جفت و یا نگه داشتن آنها را در بازداشت در حالی که تحقیقات ادامه دارد.

غیر منتظره خود را بازداشت آمد تنها چند ساعت پس از این دو برادر به نظر می رسد مجموعه ای برای ترک محصور در خشکی در آمریکای جنوبی و قرعه کشی یک خط زیر را پر سر و صدا باقی بماند آغاز شد که در روز چهارشنبه زمانی که آنها مورد سوال قرار گرفته بودند توسط پلیس پس از ارائه جعل گذرنامه در بدو ورود در Asuncion فرودگاه.

فدریکو Delfino یک دادستان تحقیق در این مورد گفت: به اعتقاد او دو بوده است فریب به پذیرش پاراگوئه گذرنامه در بدو ورود و توصیه می شود که به خاطر آنها بود که با همکاری رسمی آنها منتشر خواهد شد پس از پرداخت یک جایگزین مجازات است.

اما یک قاضی را رد کرد که توافق روز جمعه و فقط چند دقیقه بعد از آن معامله شد ان بالا دادستان عمومی و انقلاب.

حکم بازداشت بودند و سپس صادر شده برای هر دو سابق Gremio AC میلان و پاریس سنت ژرمن بازیکن و برادر خود را.

افسران از جرایم سازمان یافته و جرایم اقتصادی واحد شده اند وظیفه با دست زدن به صورت یک بیانیه از بالا دادستانی گفت.

رویترز در تماس است وکیل برای هر دو مردان به درخواست برای اظهار نظر در روز جمعه تحولات است.

برادران دعوت شدند پاراگوئه توسط یک محلی صاحب کازینو و وارد شده بود روز چهارشنبه برای شرکت در یک درمانگاه برای کودکان و کتاب راه اندازی.

اگر چه او در آخرین بازی حرفه ای در سال 2015 رونالدینیو که معلوم شد برای برزیلی باشگاه Atletico Mineiro, Flamengo و Fluminense است که هنوز هم بسیار محبوب جهانی طرفداران فوتبال برای مهارت های خود را و نمایشگری.

39 ساله شد بهترین بازیکن در جهان در اوج خود در اوایل این قرن است.

او به فیفا بازیکن جهان در سال 2004 و 2005 و برنده جام جهانی با برزیل در سال 2002 و در لیگ قهرمانان با بارسلونا در سال 2006.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im