فراموش نکنید پیر صفحه نمایش ‘زمان’ قوانین در طول coronavirus. در اینجا چیزی است که شما باید تمرکز بر جای

COVID-19 سمت چپ پدر و مادر دست و پنجه نرم کردن با چالش های آموزشی آنلاین, سرگرمی و کار می کنند. طبیعی است که مقدار زیادی از وقت کودکان صرف استفاده از صفحه نمایش شما در حال حاضر افزایش دهد.

اما این خوب است. زمان روی صفحه نمایش توصیه های ما اجرا برای مدت طولانی دیگر اعمال می شود به وضعیت ما. وجود دارد راه هایی برای ایجاد بهترین از کودکان و نوجوانان’ افزایش استفاده از صفحه نمایش.

بیشتر از فقط نمایش ‘زمان’

نمایش “زمان” تبدیل شده است از جنبه های مهم سلامت و رفاه. آن مربوط به اندازه گیری که چگونه بسیاری از ساعت و دقیقه یک فرد با استفاده از یک صفحه نمایش دیجیتال مانند تلفن همراه, تبلت, تلویزیون و یا کامپیوتر.

زمان روی صفحه نمایش تبدیل شده است به خصوص مهم است تمرکز برای پدر و مادر که می خواهند برای کمک به کودک خود را سالم ایجاد فن آوری عادات.

ما به دست آوردن ما زمان روی صفحه نمایش توصیه ها از منابع مختلف. این در درجه اول سلامت و روانشناسی مقامات. آنها عبارتند از: سازمان جهانی بهداشت که منتشر کرده است دستورالعمل برای کودکان پنج سال و پیر و جوان و آکادمی آمریکایی پزشکان اطفال و استرالیا وزارت بهداشت است که باید هر انتشار دستورالعمل های خود را برای کودکان تا 18 سال است.

این دستورالعمل خرس شباهت به یکدیگر است. آنها عمدتا دولتی کودکان زیر 18 سال نباید هیچ زمان روی صفحه نمایش به جز برای تماس های تصویری مانند Skyping پدربزرگ و مادر بزرگ. کودکان در سن دو تا پنج باید خود را محدود به استفاده از یک ساعت ایده آل تماشای یک صفحه نمایش با یک فرد بزرگسال.


ادامه مطلب: بچه ها در خانه به دلیل coronavirus? در اینجا 4 راه برای نگه داشتن آنها را خوشحال (بدون توسل به Netflix)


دستورالعمل برای کودکان سنین مدرسه و نوجوانان کمتر قطعی. وجود دارد هیچ توصیه می شود دقیقه یا ساعت در هر روز. دستورالعمل بستگی به شیوه زندگی, کودک و آن را از چپ به پدر و مادر برای مدیریت.

اگر ما تشریح منتشر شده popups ads توصیه هایی وجود دارد که سه عامل تعبیه شده در چه سالم شامل فن آوری استفاده از.

آنها عبارتند از:

  1. زمان با استفاده از یک صفحه نمایش

  2. کیفیت صفحه نمایش محتوا

  3. که شما با استفاده از یک صفحه نمایش با.

نمایش “زمان” می شود همه پخش, اما با خانواده محدود به دو عامل دیگر با کیفیت و صفحه نمایش رفقا – فقط به عنوان مهم است, اگر نه بیشتر, برای, سالم, تکنولوژی استفاده کنید.

صفحه نمایش با کیفیت

مزایای تکنولوژی در کودکان, سلامت, رفاه, اجتماعی و عاطفی نتایج و دستاورد بستگی دارد کمتر در زمان و بیشتر به نوع محتوای آنها تعامل با زمانی که با استفاده از یک صفحه نمایش.

در نظر پنج ساله و همسرم 30 دقیقه از اوایل دوران کودکی محتوای آموزشی مانند ABC PlaySchool. این مقایسه به همان کودک بازی 30 دقیقه از شدت خشونت بازی های ویدئویی.

هر دو شامل 30 دقیقه از زمان روی صفحه نمایش اما این تجربه برای کودک و تاثیر بر روی آنها خواهد بود بسیار متفاوت با هر یک از.

از آن مهم تر چه کودک خود را بر روی صفحه نمایش خود را از چه مدت آنها در حال انجام آن است. شاتر

کیفیت صفحه نمایش محتوای تعریف شده توسط سه ترکیب ویژگی های: آن است که تعاملی و آموزشی مناسب سن.

اما فقط به دلیل چیزی است که طبقه بندی به عنوان “آموزشی” به این معنا نیست آن را یک تجربه یادگیری خوب. اصطلاح آموزشی است که اغلب استفاده می شود به عنوان یک راه برای سازماندهی برنامه ها در App Store یا Google Play store و یا به برنامه های در بازار.

واقعا محتوای آموزشی نیاز به یک کودک به فکر خلاق و اجتماعی تعاملی. این نوع از برنامه های کاربردی لازم نیست که بیش از حد بسیاری از منحرف زنگ ها و whistles اما هدف حفظ و توجه کودکان را در یادگیری است.


ادامه مطلب: متوقف کردن نگرانی در مورد صفحه نمایش ‘زمان’. آن فرزند خود را تجربه صفحه نمایش است که مسائل


یک مثال عالی از یک برنامه آموزشی برای کودکان شما است Thinkrolls فضا. برنامه سرگرم کننده عجیب و غریب-توپ بیگانه با مضمون پازل است که تشویق به حل مشکل و همچنین تفکر منطقی و استراتژیک.

نرم افزار طراحی تشویق کودکان به استقامت برای حل این مشکل است. و آن را تشویق نمی کند در برنامه خریدهای به راحتی قدرت بدون حل این مشکل است.

برای کودکان مدرسه برنامه DragonBox Algebra 12+ نوآورانه بنیادی بازی است که کمک می کند تا لبریز کودکان و نوجوانان آموزش از جبر.

این بازی طراحی شده است برای کمک به بچه ها ساخت یک درک قوی با بسیاری از فرصت ها برای تمرین مهارت های جدید و سپس حرکت را از طریق به مشکلات پیچیده تر; و آن این است که واقعا یک راه سرگرم کننده است.

صفحه رفقا

آن را بسیار سالم برای کودک در هر سنی به تنهایی در یک دستگاه برای ساعت ها در پایان. درگیر شدن با کودک خود و متفاوت چگونه یک کودک درگیر اجتماعی که با استفاده از یک صفحه نمایش مهم است که به توسعه سالم صفحه نمایش عادات.

این است که گاهی اوقات توضیح داد: با استفاده از اصطلاح “شرکت ها” است که زمانی که یک کودک با استفاده از یک صفحه نمایش با پدر و مادر خود را که می تواند توضیح دهد که ایده های خود را به آنها.


ادامه مطلب: پدر و مادر خود قطع برخی از کساد بر روی صفحه نمایش زمانی که شما گیر کرده در خانه


“Co-جذاب” بسیار قوی تر و ایده برای کودکان بزرگتر است. آن را به سادگی به معنی استفاده از یک صفحه نمایش با کسی که به همان اندازه درگیر (و نه فقط یک ناظر یا مبین). آن را ممکن است بازی یک بازی آنلاین با پدر و مادر و یا شخص دیگری.

آن را نیز می تواند درگیر شدن با محتوای آنلاین با کسی که تقریبا مانند Skyping کلاس یک دوست و یا در نظر گرفتن بخشی در یک مجازی گروه مطالعه.

نکاتی برای والدین

سالم استفاده از صفحه نمایش است که در مورد تعادل هر سه عامل: زمان و کیفیت و رفقا. بنابراین اگر شما فکر می کنید کودک شما ممکن است با استفاده از یک صفحه نمایش برای مدت زمان طولانی به دلیل تغییرات COVID-19 آورده و سپس اطمینان از کیفیت صفحه نمایش و صفحه نمایش رفقا در چک. شما می توانید این در حال حاضر توسط:

  • راه اندازی یک زمان برای تعامل با یک صفحه نمایش همراه با فرزند شما در راه است که از بیش از فقط تماشای به عنوان یک تماشاچی

  • چک کردن از طریق برنامه ها و بازی ها کودک خود را در حال حاضر استفاده می کند. سعی کنید به شناسایی که کیفیت (آموزشی تعاملی و سن مناسب)

  • به دنبال جدید با کیفیت تجارب آموزشی آنلاین برای کودک خود را. حل و فصل نیست چیزی به سادگی با برچسب “آموزشی”. آن را بررسی و مطمئن شوید که آن را واجد شرایط به عنوان یک تجربه آموزشی است.

بیش از حد صفحه نمایش زمان است نه پایان جهان است. با هدف سالم pop-ups ads با استفاده از سه عامل زمان و کیفیت و رفقا – بسیار مهم تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im