فراموش نکنید گل و شکلات برای روز مادر: نگه داشتن رایگان مهد کودک رفتن به جای

یکی از تعجب لنت نقره ای از COVID-19 بحران است که مهد کودک شد رایگان برای همه خانواده های استرالیا.

استرالیا به طور سنتی به عنوان یک لیبرال دولت رفاه که در آن سیاست های دولت محفوظ می باشد برای کسانی که بیشترین نیاز و یک “انتخاب خودتان با خندیدن” ذهنیت حاکم است.

سپس COVID-19 آمار و تقریبا یک شبه اقتصاد زمین را متوقف کند. آن را سخت به انتخاب خودتان تا زمانی که چکمه های خود را در حال میخ به زمین.


ادامه مطلب: چرا coronavirus ممکن است برای همیشه لطفا برای تغییر راه ما مراقبت در خانواده


پس استرالیا رو رایگان مهد کودک به عنوان بخشی از COVID-19 پاسخ – اما فقط برای یک مدت زمان محدود. هزینه چشم پوشی تنها در جایی است که تا پایان ماه ژوئن و البته با امکان توسعه.

چه استرالیا فکر می کنم در این مورد ؟

جدید بررسی اطلاعات جمع آوری شده توسط سیاست آزمایشگاه در دانشگاه ملبورن و دانشگاه سیدنی ایالات متحده مرکز مطالعات نشان می دهد بسیاری از – اگر نه همه – استرالیایی می خواهید مهد کودک برای باقی می ماند رایگان. و نه این تاریخی پیشبرد بازگشت در پست ما-COVID بازیابی.

مراقبت از کودکان قبل از COVID: گران قیمت و پر استرس

تا COVID-19, دولت استرالیا ارائه شده آزمایش به معنی پشتیبانی از مهد کودک تا زمانی که پدر و مادر ملاقات یک کار و یا “فعالیت” آزمون.

اما در حالی که برخی از خانواده های کم درآمد بودند واجد شرایط برای کمک مالی به ارزش تا 85 درصد از هزینه های خود را با خانواده بودند که هنوز هم در سمت چپ با سنگین صورتحساب.

اخیر Mitchell موسسه گزارش برخی از والدین هزینه های بیشتر در مهد کودک هزینه از آنها را در تحصیل خصوصی در حالی که وجود دارد ادامه داد: گزارش های رسانه ای از مادران مصرف اضافی روز از کار به دلیل آنها نمی تواند مراقبت از.

حتی اگر دولت فدرال صرف شده است حدود 2 میلیارد دلار در سه ماهه مهد کودک هزینه پشتیبانی استرالیا رتبه بسیار در جهان از نظر.

به گفته سازمان همکاری اقتصادی و توسعه استرالیا 17 مکان در جهان برای آموزش و پرورش هزینه های سه تا پنج ساله نرخ بیشتر شبیه به لتونی از نیوزیلند.در میان این ما نیز باید هشدارهای مکرر است که مبلغ پرداخت نشده کار خانگی زنان غیر قابل تحمل است.

مادران فراموش تقریبا دو برابر کارهای خانه به عنوان پدران حتی زمانی که آنها در حال کسب درآمد بیشتر از درآمد خانواده.

و این می آید در هزینه و وقت خود را در اشتغال و اوقات فراغت و خواب.

پس زنان رنج می برند و راه حل های ارائه شده به صورت جداگانه بر اساس: برای کاهش, کار, شغل, سهم, نوشیدنی, سبز, آب میوه, تفکر.

مهد کودک تحت COVID-19

در اوایل ماه آوریل در مریسن دولت اعلام مهد کودک خواهد تبدیل شدن به رایگان برای حدود یک میلیون خانواده در هزینه حدود 1.6 میلیارد دلار بیش از سه ماه.

دلایل این پیچیده بودند.

به عنوان همه گیر, ضربه, پدر و مادر شروع به برداشت فرزندان خود را از مراقبت و پاچه خدمات هشدار داده اند ممکن است ،

نیز وجود دارد که به رسمیت شناختن است که مراقبت از کودکان نیاز به باز بماند به عنوان بخشی از ما پاسخ همه گیر. وجود دارد ضمنی به رسمیت شناختن ارزش کار زنان در این زنان را تا نزدیک به 80 درصد از مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی کارگران است.

آن زمان در جهانی همه گیر برای دیدن کار زنان برای آنچه در آن است: از لحاظ اقتصادی ارزشمند است.

چه استرالیا فکر می کنم در مورد مهد کودک رایگان

به درک چگونه COVID-19 موثر بر استرالیا در مکان های ما بررسی استرالیایی هفته گذشته در خانواده خود زندگی می کند.

با استفاده از YouGov آنلاین پنل که شامل استرالیا از طیف وسیعی از زمینه های, خواسته ما بیش از 1000 استرالیا مورد حمایت خود را به صورت رایگان مهد کودک.بیش از 50 درصد از مادران (از کودکان در تمام سنین) که در پاسخ موافقت با این بیانیه “دولت فدرال باید ارائه رایگان مهد کودک برای همه شهروندان به مراقبت مقرون به صرفه”. یک چهارم از مادران پاسخ آنها خنثی بودند در حالی که 22 درصد مخالف.

هنگامی که آن را به تمام والدین از کودکان در تمام سنین) فقط کمتر از نیمی (49 درصد) توافق مهد کودک باید با 25% خنثی و 25 درصد مخالفت. نتایج مشابه بودند دوباره برای همه پاسخ دهندگان (هر دو پدر و مادر و بدون پدر و مادر) با 48 درصد موافقت رایگان مهد کودک, 24% خنثی و 28 درصد مخالفت.

داده های ما نشان می دهد که اکثریت مردم استرالیا (72 درصد) در حداقل نه خصمانه نسبت به ارائه رایگان مهد کودک به همه خانواده ها بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها خود را فرزند کوچک در خانه است.

این یک تغییر مهم توجه استرالیا شعارهای سیاسی متمرکز شده یارانه مهد کودک برای برخی از اما نه همه خانواده ها.

استرالیا به نظر می رسد باز به حفظ این سود برای همه خانواده های جوان برای اطمینان از آنها می توانید استطاعت آن است. این ماده ضروری خواهد بود برای گرفتن مادران در بازگشت به اشتغال به عنوان متحده پس از بازگشایی مستند.

آینده از مهد کودک رایگان

پس این به چه معنی برای دولت استرالیا مهد کودک مقررات است که انتظار می رود برای پایان دادن به زمانی که اقتصاد تثبیت?

در شرایط ساده: آنها باید نیست.

این موریسون دولت اعلام مهد کودک هزینه خواهد بود به طور موقت چشم پوشی برای پدر و مادر در ماه آوریل است. میک Tsikas/ AAP

دولت استرالیا گرفته شده تاریخی گام به تامین مهد کودک برای خانواده ها بودند که در حال حاضر تحت فشار است.

برای برخی از خانواده رایگان مراقبت از کودکان تولید کرده است, مزیت اقتصادی, گسترش حساب های بانکی خود را. این پول ضروری خواهد بود به عنوان جامعه باز می شود به بالا و مصرف کننده اعتماد به نفس لازم است به نگه داشتن اقتصادی موتورهای طراحی شده است.

برای دیگران رایگان مهد کودک مفاد تبدیل خواهد شد به طور فزاینده مهم برای نگه داشتن خانواده ها از فقر.

ما می دانیم که اشتغال زنان شده است و سخت تر ضربه در طول COVID-19 بیش از مردان است.

نگه داشتن این سیاست دست نخورده ضروری است برای کمک به زنان برای بازگشت به کار و استرالیا و نزدیک به هدف خود را از کاهش جنسیتی در نیروی کار مشارکت شکاف.


ادامه مطلب: به طور دائم افزایش یارانه مراقبت از کودکان است که فرصت های اقتصادی بیش از حد خوب به دست


از همه مهمتر, آن اجازه خواهد داد که زنان در این فضا به مهارت مجدد به عنوان زن تحت سلطه شغل به خصوص کسانی که در خرده فروشی مسکن و مواد غذایی خدمات می کند به دوباره باز کردن و یا ناپدید می شوند در دسترس نباشد.

بدون شک وجود دارد که رایگان مهد کودک گران است.

اما جهانی دسترسی آزاد باید بدون ذهن و بسیار خوشحال برای سیاست گذاران به دنبال در شکل پست ما-COVID جامعه است.

به خاطر برابری و ما نمی توانیم به.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de