جلسه dipmolats از کشورهای مختلف در داکا در دوشنبه Momen گفت: “خارجی ها ماندن در بنگلادش در این لحظه اگر آنها می خواهند برای تمدید اقامت خود را در اینجا ویزای خود را تمدید خواهد شد سه ماه بیشتر در صورت نیاز.”

بنگلادش تحمیل کرده است ورود بان کی مون در شرکت های هواپیمایی و مسافران از تمام کشورهای اروپایی به جز بریتانیا تا Mar 31 در تلاش برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus.

برجسته محدودیت های مسافرتی وزیر گفت: “ما تصمیم خود را اجازه می دهد افرادی که از اروپا وارد بنگلادش برای زمان حال به عنوان کسی که پرچم که اروپا در حال حاضر “epicentre” این بیماری همه گیر.

اما اندازه گیری قابل استفاده برای گذرنامه دیپلماتیک-دارندگان و از مقامات سازمان های بین المللی ارسال شده در بنگلادش او اضافه شده است. “همچنین افراد ترک بنگلادش برای اروپا می تواند آزادانه انجام این کار است.”

دیپلمات های خارجی مطرح مختلف نگرانی در این جلسه در دولت مهمان خانه Padma. اما Momen نقل مکان کرد برای کاستن ترس خود را با اطمینان انواع کمک به خارجی ها در بنگلادش است.

“من می خواهم به شما اطمینان دهم که همه بنگلادش دولت و مردم آن را در کنار همه مهمانان ما و حمایت و مراقبت از آنها را به عنوان خود ما مردم و ارائه هر گونه کمک آنها نیاز به در مورد هر موضوع مرتبط با COVID-19” او گفت:.

“اجازه دهید من نیز این فرصت را به شما اطمینان که دیپلمات مشغول به کار در اینجا در بنگلادش هستند و ما افتخار مهمانان و ما تمام اقدامات لازم برای اطمینان از ایمنی و سلامت در این زمان دشوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im