برای حمل و نقل عمومی به نگه داشتن در حال اجرا اپراتورها باید در پیدا کردن راه هایی برای outlast coronavirus

به حداقل رساندن خطرات بهداشتی به درستی شده است تمرکز بحث در طول شیوع کروناویروس. این شامل تلاش برای حفاظت از خط مقدم حمل و نقل عمومی کارکنان و سفر ، اما ما نیز باید نگران استراتژیک, عواقب مالی برای اپراتور حمل و نقل و حقوقی واجد شرایط.

ما در حال حاضر دیده می شود مبارزات صنعت حمل و نقل هوایی. این COVID-19 همه گیر نیز عمده پیامدهای مالی برای حمل و نقل عمومی بخش. در حالی که در آن اعلام شده است ضروری خدمات ترس در مورد coronavirus گسترده کار از خانه بخشنامه ها, لغو از رویدادهای مهم و بالقوه شهرستان گسترده مستندات را در قطره های گسترده در حمایت.

راه آهن در حال بالا ثابت-هزینه صنعت (مانند شرکت های هواپیمایی) و به ویژه آسیب پذیر به نوسانات تقاضا.


ادامه مطلب: به حد coronavirus خطرات حمل و نقل عمومی در اینجا چیزی است که ما می توانند یاد بگیرند از تلاش های خارج از کشور


چینی ها تجربه شده است که مردم ترجیح به استفاده از خودروهای شخصی و خدمات مانند تاکسی و سوار نقطه به جای حمل و نقل عمومی. در نیویورک ما شاهد افزایش در دوچرخه سواری به عنوان مردم به دنبال جلوگیری از مترو جمعیت.

چه اثرات بر درآمد?

تحولات مانند این به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است. اما از دست دادن درآمد برای اپراتورهای حمل و نقل بستگی دارد بسیار در طراحی و مشخصات قرارداد خود را با دولت است.

اکثر شهری سیستم حمل و نقل عمومی در استرالیا “هزینه ناخالص” رژیم. این به این معنی اپراتورها پرداخت می شود در هر کیلومتر اساس بدون در نظر گرفتن تعداد مسافران انجام شده است. این اپراتور بسیار کمتر مستعد ابتلا به تغییرات در تقاضا.

اپراتور حمل و نقل است که کار کردن “خالص هزینه” قرارداد – معنی آنها خود را نگه کرایه درآمد روبرو هستند بزرگ فشارهای مالی. این به نوبه خود پیامدهای برای جریان های نقدی از تامین کنندگان خود از جمله تولید کنندگان خودرو و مشاوران.

هنگ کنگ راه آهن اپراتور MTR (که دارای کسب و کار در ملبورن و سیدنی) در حال حاضر مبارزه با تقریبا یک سال از اعتراضات مجبور شده است به خدمات قابل توجهی کاهش. در ژاپن و برخی از Shinkansen خدمات هستند که معلق به عنوان حمایت کاهش مییابد. بسیاری از آسیایی, اپراتورهای متنوع جریان درآمد از اموال تحولات اما بزرگ آبشار در حمایت نیز تحت تاثیر قرار توانایی برای جمع آوری اجاره (مانند از خرده فروشی).

ما نیز دیدن ما سازمان های حمل و نقل خواستار کمک مالی اضطراری به عنوان تقاضا قطره. خدمات عمده کاهش در افق – پیشنهادات عبارتند از در حال اجرا یک آخر هفته برنامه در روزهای هفته. این است که به احتمال زیاد به کاهش حمایت بیشتر به عنوان سرویس کمتر می شود مفید برای سفر ،


ادامه مطلب: که بیشترین آسیب در حمل و نقل عمومی در زمان coronavirus?


هر گونه خدمات و کاهش عمده انشعابات برای حمل و نقل عمومی حقوقی واجد شرایط. کارکنان دائم ممکن است ساعت کار خود را کاهش می یابد در حالی که گاه به گاه کارکنان را در تلاش برای دریافت rostered. این را اضافه کنید به اثرات روانی در کارکنان است.

جهانی سقوط قیمت نفت عامل دیگری است که کاهش هزینه سوخت باعث می شود رانندگی جذاب تر است.

فراتر از دولت-قرارداد حمل و نقل عمومی بسیاری وجود دارد بین شهری مربی اپراتور و کوچک تا متوسط اپراتورهای منشور (بسیاری از خانواده متعلق به). این اپراتور در خدمت مدرسه, گردشگری, فرودگاه و هتل و ویژه نیازهای بازار. همه آنها خصوصی اپراتورها تجاری.

بسیاری از اپراتورهای منشور در حال حاضر دیده می شود یک کاهش عظیم در رزرو با توجه به تابستان bushfires و ممنوعیت سفر. از دست دادن از گردشگری بین المللی و لغو گشت و گذار مدرسه و فعالیتهای فوق برنامه را حتی بیشتر درد به اپراتورهای منشور و حقوقی واجد شرایط. چینی تورهای شده اند بخش بزرگی از منشور بازار است.

در طرف دیگر لجر در حال افزایش هزینه های ناشی از افزایش تمیز کردن تلاش ها و تغییرات در شیوه های عملیاتی برای کاهش خطرات ناشی از COVID-19 عفونت تا زمانی که بحران به طول می انجامد.


ادامه مطلب: اسکات موریسون گفت: ما حداقل 6 ماه از اختلال. که در آن می کند که تعدادی از آمده است ؟


یک موضوع مهم در این شرایط این است که چگونه به ارائه مشوق برای اپراتور حمل و نقل برای رفتن بالا و فراتر از آنچه مورد نیاز است به عنوان بخشی از معمول خود را بزداید. آیا اپراتورها صرفا “مطابق” با مشخصات قرارداد و یا آنها را یک فرصت برای استخراج ارزش از فعالانه استقرار مثلا پیشرفته ضد عفونی رژیم ؟ باید قرارداد اپراتور تحمل هزینه های اضافی و یا باید دولت به اشتراک گذاری این هزینه ها ؟

تغییر شکل صنعت

COVID-19 به ارمغان می آورد عظیم گمنام برای حمل و نقل عمومی بخش. هزینه و درآمد فشارها ممکن است منجر به حمل و نقل اپراتورهای مبارزه برای بقا. در نتیجه می تواند تثبیت بازار و رقابت کمتر در این صنعت است.

در دراز مدت چگونه می تواند آینده قرارداد طراحی برای هر دو خدمات حمل و نقل و حمل و نقل دارایی اطمینان از انعطاف پذیری به “black swan” حوادث و تشویق فعال به جای واکنشی پاسخ ؟ بیش از حد اغلب یک کوته تمرکز بر کاهش هزینه است اداره این بحث.

در نهایت یک راه وجود دارد برای محافظت از اپراتورها تجاری از نوسانات در تقاضا ؟

Coronavirus همه گیر مطالبات فوری عملیاتی پاسخ توسط ما سیستم حمل و نقل عمومی. اما آن را نیز باید تشویق استراتژیک بازاندیشی ما ساختارهای نهادی و چگونه خدمات عمومی تهیه می شوند. اجازه دهید ما ایجاد فرصت برای دراز مدت اصلاحات برای خروج از بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو