برای افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی مزمن ماندن فعال در خانه است فوق العاده مهم – در اینجا چگونه

Fitbit به تازگی منتشر شده نشان داده جهانی کاهش در سطح فعالیت فیزیکی در میان کاربران از آن انتقالها فعالیت در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته.

همانطور که ما حرکت به بیماری همه گیر کوروناویروس این است که در مجموع تعجب آور است. ما در حال گرفتن کمتر از “اتفاقی در ورزش” ما به طور معمول از رفتن در مورد ما روز به روز فعالیت ها و بسیاری از ما از ورزش منظم و گزینه های محدود شده است.

در حالی که ما با اطمینان نمی دانیم که چگونه شیوه زندگی ما تحت تاثیر قرار خواهد شد در این راه ما می دانیم دوره کاهش فعالیت فیزیکی می تواند بر سلامت ما.

افراد مسن و کسانی که با شرایط مزمن هستند به خصوص در معرض خطر.


ادامه مطلب: چگونه به تناسب اندام و فعال در coronavirus خود انزوا


تناسب اندام Cardiorespiratory

به درک و چرا از عواقب بی تحرکی می تواند بدتر برای برخی از مردم آن را برای اولین بار مهم است به درک مفهوم تناسب اندام cardiorespiratory.

Cardiorespiratory تناسب اندام را فراهم می کند نشانه ای از سلامت کلی ما است. این به ما می گوید که چگونه به طور موثر سیستم های مختلف در بدن ما در حال کار با هم به عنوان مثال چگونه ریه ها و قلب های حمل و نقل اکسیژن به عضلات در طول فعالیت است.

میزان فعالیت فیزیکی ما را تحت تاثیر قرار ما cardiorespiratory تناسب اندام همراه با سن و سال ما. Cardiorespiratory تناسب اندام به طور کلی قله در 20s و سپس به طور پیوسته کاهش می یابد همانطور که ما مسن تر است. اگر ما فعال ما cardiorespiratory تناسب اندام با سرعت بیشتری کاهش خواهد یافت.

همانطور که ما مسن تر ما cardiorespiratory تناسب اندام کاهش می یابد. شاتر

یک مطالعه در نگاه پنج در مردان جوان سالم که محدود به استراحت در بستر به مدت سه هفته. به طور متوسط آنها قلبی تنفسی, تناسب اندام, کاهش 27 درصد بیش از این دوره نسبتا کوتاه است.

این همان مردان مورد آزمایش قرار گرفتند 30 سال بعد. قابل توجه سه دهه از سالمند سالم بود کمتر تاثیری در تناسب اندام cardiorespiratory (11% کاهش) نسبت به سه هفته استراحت در بستر.

این مطالعه نشان می دهد حتی در دوره نسبتا کوتاه از بی تحرکی می تواند به سرعت سن cardiorespiratory سیستم.


ادامه مطلب: 5 راه تغذیه می تواند کمک به سیستم ایمنی بدن مبارزه با کروناویروس


اما این خبر همه بد نیست. از سرگیری فعالیت فیزیکی پس از دوره عدم فعالیت می تواند در بازگرداندن تناسب اندام cardiorespiratory در حالی که از نظر جسمی فعال می کند کاهش cardiorespiratory تناسب اندام همراه با طبیعی پیری است.

فعال ماندن در خانه

به طور کلی ما می دانیم که افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی مزمن (مانند بیماری قلبی یا دیابت نوع 2) پایین تر cardiorespiratory تناسب اندام نسبت به جوان, بزرگسالان فعال.

این می تواند افزایش خطر ابتلا به مسائل مربوط به سلامت مانند دیگر بیماری های قلبی رویداد یا سکته مغزی و بستری در بیمارستان.

در حالی که بسیاری از افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی مزمن شده اند را تشویق به ماندن در خانه در طول COVID-19 pandemic, آن را هنوز هم ممکن است برای این گروه به جسمی فعال باقی می ماند. در اینجا برخی از راهنمایی:

 1. تنظیم یک زمان به طور منظم به ورزش هر روز مانند زمانی که شما از خواب بیدار و یا قبل از صرف ناهار پس از آن معمول می شود

 2. هدف به جمع آوری 30 دقیقه ورزش در اغلب اگر نه همه روز. این نیست باید برای همه انجام می شود در یک بار اما می تواند در سراسر روز (برای مثال در سه ده دقیقه جلسه)

 3. استفاده از تلفن خود را به پیگیری فعالیت های خود را. ببینید که چگونه بسیاری از مراحل شما را در یک “نمونه” روز طول اجتماعی فاصله و سپس سعی کنید برای افزایش این تعداد 100 مراحل پستها در طول روز. شما باید هدف برای حداقل 5000 قدم در روز

 4. هر فرصتی برای رسیدن در برخی از فعالیت های در طول روز است. نگاهی به پله ها اگر شما می توانید و یا راه رفتن در اطراف خانه و در حالی که صحبت کردن در تلفن

 5. سعی کنید برای به حداقل رساندن دوره های طولانی از زمان کم تحرک با گرفتن و حرکت حداقل هر 30 دقیقه برای مثال در تلویزیون تبلیغ می شکند

 6. ترکیب های اضافی و فعالیت های به روز خود را از طریق کارهای خانه و باغبانی.


ادامه مطلب: چرا افراد مسن بیشتر در معرض خطر ابتلا به کروناویروس?


یک نمونه برنامه خانه ورزش

اول قرار دادن در کفش مناسب (دونده) برای به حداقل رساندن هر گونه بالقوه زانو و مچ پا یا صدمات پا. همچنین اطمینان حاصل شود که شما یک بطری آب نزدیک به هیدراته باقی بماند.

آن ممکن است مفید باشد به یک صندلی یا نیمکت در این نزدیکی هست در صورتی که شما به هر گونه مسائل تعادل در طول تمرینات است.

 • شروع با پنج دقیقه ملایم گرم کردن مانند یک فرصت راه رفتن در اطراف باغ پشت یا بالا رفتن و پایین راهرو یا راه پله

 • سپس انتخاب کنید تا به سرعت کمی برای ده دقیقه هوازی مانند پیاده روی سریع و یا پرش و یا راهپیمایی در نقطه اگر فضا محدود است. شما باید در شدت است که باعث می شود شما قهر کردن و پف اما که در آن شما هنوز هم می تواند برگزاری یک گفتگو با کسی که در کنار شما

گفتگوCC BY-ND
 • بعدی کامل یک مدار برنامه. این به معنای انجام یک مجموعه از شش به هشت تمرینات (squats فشار یو پی اس یو پی اس های مرحله ، bicep فر یا گوساله را افزایش می دهد) و سپس تکرار مدار سه بار

  • این تمرینات می تواند انجام شود به طور عمده با استفاده از وزن بدن خود را و یا برای برخی از تمرینات شما می توانید با استفاده از دمبل و یا جایگزین مانند بطری آب و یا قوطی های سوپ
  • شروع با بسیاری از تکرار به عنوان شما می توانید مدیریت و کار تا 10-15 تکرار هر تمرین
  • انجام هر ورزش در کنترل سرعت (مثلا در دو ثانیه به چمباتمه زدن و دو ثانیه به ایستادن دوباره)
 • با پایان پنج دقیقه ملایم و سرد کردن شبیه به خود را گرم.


ادامه مطلب: هر بیمار سرطانی باید تجویز ورزش پزشکی


اگر شما مبتلا به دیابت بررسی سطح قند خون خود را قبل ، در طی و بعد از ورزش و جلوگیری از تزریق انسولین به ورزش بوده است.

اگر شما از یک بیماری قلبی, این مهم است برای گرم کردن و سرد کردن مناسب و کافی استوار (حدود 45 ثانیه) بعد از تکمیل کل تکرار برای هر ورزش.

برای افراد مبتلا به سرطان فعلی خود را در نظر بهداشتی وضعیت قبل از اینکه شما شروع به ورزش به عنوان سرطان و مرتبط با درمان ممکن است تحت تاثیر قرار توانایی شما برای انجام برخی از فعالیت های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im