برای هری و مگان بیشتر ‘سلطنتی’ در نام تجاری خود را

هری و مگان که همچنین شناخته شده به عنوان دوک و دوشس ساسکس در حال برنامه ریزی برای استفاده از نام SussexRoyal به عنوان یک چتر با نام تجاری جدید خود را, بنیاد خیریه و حساب های رسانه های اجتماعی.

اما پس از طولانی و دشوار است مذاکرات با کاخ باکینگهام زن و شوهر موافقت کرده است به استفاده از “سلطنتی” در هر یک از آنها بشردوستانه و یا فعالیت های تجاری پس از این بهار. آنها را برداشت علامت تجاری برنامه های کاربردی با استفاده از نام و حذف آن از خود Instagram حساب و وب سایت.

در سایت این زوج چپ و شکی نیست که این مانند دیگر جنبه های جدید خود را به ترتیب با کاخ باکینگهام — نمی شد نتیجه مورد نظر خود را.

“اولویت دوک و دوشس ساسکس بود که همچنان به حمایت از علیاحضرت ملکه البته در بیشتر ظرفیت محدود” آنها نوشت: در شرح طولانی خود را با وضعیت جدید از جمله از دست دادن سلطنتی تعیین.

که تصمیم سیمان تقسیم بین هری پسر دوم شاهزاده چارلز و کاخ ویندزور یکی پدید آمده است که در پاییز هنگامی که او و مگان به طور ناگهانی اعلام کرد که آنها برنامه ریزی شده به قدم به عقب از وظایف خود به دنبال استقلال مالی و صرف بخشی از سال زندگی در شمال امریکا است.

که رسوب عمیق ترین بحران برای خانواده سلطنتی پس از پس از مرگ هری پرنسس دایانا در یک تصادف ماشین در سال 1997.

بریتانیا شایعات زد سرفصل در مورد شکاف بین هری و پرنس ویلیام و گزارش می دهد که مگان, یک بازیگر آمریکایی است که ازدواج هری در مارس 2018 بود جدا شده و ناراضی در خانواده است.

پس از احساسی متهم مذاکرات که منجر به سازش مقابله ملکه الیزابت دوم اعطا زن و شوهر مایل به ترک در بازگشت برای آنها موافقت خود را استفاده نمی کند loftiest عناوین او رویال حضرت و او رویال حضرت و برای از دست دادن دیگر مزایا و امتیازات از جمله بودجه عمومی است.

هری و مگان به حال به وضوح امیدوار به حفظ باقی مانده لینک خود را سلطنتی شجره. در علاوه بر این به Instagram حساب و slickly تولید وب سایت آنها برنامه ریزی شده بود به مهر SussexRoyal در طیف وسیعی از محصولات.

از دست دادن سلطنتی تعیین لحاظ تئوری می تواند کاهش درآمد خود را در قدرت هر چند افراد نزدیک به این زن و شوهر اشاره می کنند که هری باقی خواهد ماند یک شاهزاده ششم در خط جانشینی برای تاج و تخت است. زن و شوهر نیز همچنان قادر به استفاده از عناوین دوک و دوشس Sussex از جمله در سرمایه گذاری های جدید.

در انگلیس استفاده از کلمه “سلطنتی” منوط به محدودیت های قانونی زن و شوهر سخنگوی گفت. حتی در خارج از بریتانیا دوک و دوشس توافق کرده اند به استفاده از طراحی. هری و مگان در حال حاضر در کانادا زندگی می کنند و انتظار می رود به صرف بخشی از سال را در جنوب کالیفرنیا که در آن Meghan بزرگ شدم.

در وب سایت خود هری و مگان اظهار داشت که کاخ باکینگهام به حال هیچ حق قانونی برای جلوگیری از آنها را از با استفاده از “سلطنتی” در خارج از بریتانیا اما که آنها را انجام دهد تا به طور داوطلبانه. آنها پیشنهاد کرد که دیگر اعضای خانواده سلطنتی که می خواستم به کار در بخش خصوصی تحت درمان قرار گرفته متفاوت است.

“در حالی که وجود سابقه برای, دیگر, عنوان, اعضای خانواده سلطنتی به دنبال اشتغال در خارج از این نهاد برای دوک و دوشس ساسکس 12 ماه بررسی در محل قرار داده است” آنها نوشت.

زن و شوهر گفت: آنها برنامه ریزی برای شروع یک سازمان غیر انتفاعی جدید در بهار خواهد شد که خود را اولیه خودرو برای طیف وسیعی از فعالیت های بشردوستانه. آنها به تازگی مشاوره با کارشناسان در دانشگاه استنفورد در مورد سرمایه گذاری.

زن و شوهر نیز هدف قرار دادن سخنرانی مدار: در این ماه آنها صحبت کرد در یک رویداد در میامی برگزار شده توسط جی پی مورگان.

هری و مگان را به طور رسمی گام پایین به کار اعضای خانواده سلطنتی مارس 31, کاخ گفت: این هفته است. خود را در وضعیت جدید که تحت آن آنها می توانند خود را حفظ اقامت Frogmore کلبه در محوطه قلعه ویندسور در علاوه بر این به ساسکس عناوین بررسی خواهد شد و پس از یک سال.

زن و شوهر بسته دفتر خود در کاخ باکینگهام که در نتیجه خروج از حدود 15 نفر از جمله خود وزیر و ارتباطات ، خصوصی, منشی, فیونا Mcilwham انتظار می رود به بازگشت به خارجی در اتاق که در آن او تا به حال شده است یک دیپلمات.

به عنوان بخشی از خود را قطع توافقنامه اعلام کرد در ماه ژانویه, هری, و Meghan گفت: آنها دیگر نمی خواهد قبول پول از پادشاه عطا کند که منابع مالی رسمی فعالیت های خانواده سلطنتی است.

آنها همچنین گفتند که بازپرداخت حداقل 2.4 میلیون پوند (3.1 میلیون دلار) در بودجه عمومی بازسازی به Frogmore کلبه. که بودجه آمده بود و تحت انتقاد شدید حتی قبل از آنها اعلام کرد که آنها می خواستند برای رفتن به قسمت وضعیت در زمان.

چگونه زن و شوهر, برنامه ریزی برای سرمایه گذاری, شیوه زندگی خود را هنوز هم باقی می ماند چیزی از رمز و راز است. هری و مگان قرعه کشی سالانه درآمد حاصل از دوک کورنوال های ارثی و مستغلات متعلق به پرنس چارلز. هری به ارث برده و چند میلیون دلار از اواخر خود را با مادر در حالی که قبل از ازدواج با همسر خود و سپس Meghan Markle یک حقوق خوب به عنوان یک بازیگر در درام تلویزیونی “مناسب است.”

حتی به عنوان هری و مگان در زندگی جدید خود را, کاخ باکینگهام شد در درد نشان می دهد که زن و شوهر ادامه خواهد داد به یک لینک به بریتانیا. کاخ صادر شده یک برنامه از حوادث که در آن آنها می بخشی.

در اواخر این ماه, شاهزاده هری به بازدید از یک جلسه ضبط با ستاره راک جان بون جووی که قصد دارد دوباره خود را ضبط, ضربه, آهنگ “ناگسستنی” در افتخار این رقابت ها که هری برای ایجاد زخمی و بیمار خدمات اعضا. ماه آینده این زن و شوهر خواهد شد و حضور در مراسم جوایز برای اعضای خدمات.

هری و مگان نیز حضور در عملکرد Royal Marines گروه در رویال آلبرت هال در حالی که مگان به مناسبت روز جهانی زن در 8 مارس هر چند کاخ را منتشر کرده است جزئیات از دستور کار. هری همچنین انتظار می رود برای شرکت در سالانه مشترک المنافع خدمات در کلیسای وستمینستر در مارس 9.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>